reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;D - Wątek Główny

Dzięki Dziewczyny. Jesteście kochane:-D .

Nini, piękna para z Was i oczywiście śliczna Panna Młoda. Ech, kiedy to było...
Co do książek, to nie ma sprawy - po to podałam tytuły żeby oddać. Nie wiem tylko jak załatwimy z dostawą / odbiorem. Ja jestem w Warszawie, a nie wiem gdzie Ty.

Ja mam zeskanowane jedno swoje ślubne zdjęcie - a było to ponad 5 lat temu....
 
reklama
Podle wykorzystuję okazję i jeszcze się pochwalę swoją córcią. Pocieszam się, że jak Wy się doczekacie swoich, to też się będziecie chwalić, bo jest kim!!!

To zdjęcie z zeszłorocznego balu karnawałowego w przedszkolu jak była biedroneczką (zdjęcie robione przez fotografa).
 
A to moja rodzinka.
Moi mezczyzni
jaroslawiec1tatawd7.jpg


i ja

img64586xg.jpg
 
Świetne zdjęcia dziewczyny. Macie super rodzinki, ja też niedługo będę się mogła pochwalić zdjęciami w trójeczkę :-)
 
Niestety dostałam ochrzan od połowicy za przesiadywanie na forum. No i obiecałam patrząc prosto w oczy, że nie będę już tak przesiadywać :-(. Teraz mam wyznaczone godziny dyżurów ;-). Jestem tylko rano ok 10 i nie dłużej niż zajmuje mi przeczytanie postów i odpisanie. Heh no to do jutra dziewczynki :happy:
 
Ale tu fajnych Modeli i Modelek przybyło!!!! Śliczne fotki! Dzagud- ja jestem z Żyrardowa. w sumie blisko. 3-4. lutego jestem w szkole w Wawie. Możemy się jakoś umówić to bym podjechała. W jakiej dzielnicy mieszkasz? :-D ps.fajnie,że nie mamy do siebie daleko :-D :-D :-D
 
reklama
Superowo!!! Ja mieszkam na Mokotowie Dolnym. A gdzie jest szkoła? Może jakoś w połowie drogi się spikniemy :-) .
A gdzie miałaś weselicho?
 
Do góry