reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

CZERWCÓWKOLAND ;D - Wątek Główny

Strasznie groźny ten Twój M Blanes!!!
Swoją drogą to faceci są dziwni. Jak grają po nocach w jakieś strzelanki rąbanki to im się wydaje że świat ratują. A niech no kobita znajdzie coś dla siebie, to już jest awantura. Mój mąż też mi ciągle przygaduje że tylko na forum siedzę i gadam. Pomijam fakt, że jak już skończyłam pisać pracę magisterską i nie potrzebny mi komputer "do wyższych celów", to się doprosić nie mogę o dostęp do niego. Mój mąż zazdrośnie go oblega i patrzy wilkiem jak mówię że chcę usiąść.
Poza tym, np. jakiś rok-dwa temu dostałam fioła na punkcie "sudoku" i siedziałam nad tym w każdej wolnej chwili, kompletnie nie wiedząc co się wokół mnie dzieje. Żebyście widziały, jaki wtedy był wściekły. Nie wiem, zazdrosny był, czy co? Wolał żebym siedziała i gapiła się w TV lub położyła i nic nie robiła. Jak tylko widział sudoku, to zaraz dostawał piany i wymyślał mi zajęcia.
Jednak Ci faceci, to zupełnie inna płeć!:-D
 
reklama
a ja mam szkółkę przy imielinie. na hirszfelda :-D będę autkiem więc jakoś możemy się spiknąć. to jeszcze się zgadamy w przyszłym tyg. :-D
 
Cześć Wam dziewczyny
jejku nie było mnie ponad miesiąc ale mam zaległości. Byłam w Polsce na swięta a teraz jestem w Niemczech. No nic teraz postaram się być na bieżaco tyle tu ciekawych wątów :tak: pozdrawiam Was serdecznie:-) .
 
właśnie wróciłam z zakupów. dziś mnie naszło na wielkie sprzątanie. eh..... jeszcze tylko zrobimy z mężusiem obiadek na juterko i już nic nie będę dziś robić. bo padnę ;-) buziaki!
 
reklama
Ja tak tylko przelotem, bo właśnie wróciłam z zakupów i lecimy do znajomych. Nie gniewajcie się, ale prawdopodobnie jutro też mnie nie będzie. Buuuziaaaa :-) miłego weekendu :-)
 
Do góry