reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;D - Wątek Główny

I'm back:-D
no dobra, przyznam wam się do czegoś jeszcze... ale nie bijcie, nie krzyczcie... wzięło mnie na "robótki ręczne" i posiedziałam trochę na wizażu, więc tu już miałam lenia na klepanie:zawstydzona/y: do tego nauka, chodzący, wyjący bobas (nie można siedzieć, trzeba chodzić, albo siedzieć z nim na podłodze - wtedy jest ok):baffled:

gratuluję pomysłow na prezenty dla facetów:tak:

Kotku po dzisiejszym dniu zostały 4

ps. uzupełniliśmy się troszkę na zamkniętym
 
Ostatnia edycja:
reklama
Olla-Witaj kochana z powrotem.Trzymam kciuki co by ta poprawa meza to juz tak na stale.Zyczymy udanego przyjecia urodzinowego:tak::tak::tak:Koniecznie daj znac czy zafasolkowalas.Ja mysle o zastrzyku antykoncepcyjnym tylko sie zastanawiam czy wziac dawke na rok czy na 2.No i koniecznie musze przed zbadac poziom hormonow.Twoja Amelka slodziak,taki bąbelek fajny:tak::-)
Kotku-dbaj o siebie.Mnie w ciazy podawali zelazo bo Amelka wszystkie soki ze mnie wyssala i mialam lichą morfologie i ciagle mi sie slabo robilo
Esia,Anni-Super to sobie wymyslilyscie z tymi prezentami.Bardzo oryginalne:tak:
Kachasku-Tez trzymamy kciuki.
 
Kurka, napisałam długiego (jak na mnie) posta i mi kompa wywaliło :wściekła/y:
Streszczę się więc ;-)

elmaluszku nie pamiętam dokładnie o jakie zastrzyki chodziło (poza tym, że antykoncepcyjne i długo działające), ale jednym uchem słyszałam rozmowę w tv na ten temat i gin się wypowiadał, że nie poleca tej metody kobietom, które w najbliższym czasie myślą o dziecku. Zdarza się, że organizm wraca do normy nawet 3 lata i to poddany kuracji hormonalnej - nie da się przewidzieć, jak długo tak naprawdę zastrzyk będzie działał. Więc jakby co, dopytaj może o to.

kachasku a pochwalisz się aby tą twórczością? Plizzz... :-)

Idę spać. Znowu objadłam się czereśni, ale już mniej niż poprzednio (kilka dni temu tak napuchłam, że aż mnie żebra bolały :zawstydzona/y:) - cóż, widać że nie bardzo uczę się na błędach ;-) Ale dobre były że hej! :-D

O, i jeszcze zapomniałam, że miałam napisać, że Ikea wycofuje swoje śpiworki dla dzieci - jakaś część zamka jest schrzaniona i się odłamuje i dziecko może się tym udławić. Jeśli któraś z Was w ciągu ostatnich kilku m-cy kupowała tam śpiworek, to niech lepiej zajrzy na ich stronę. Papa!
 
Esiu hmmm... no nie wiem, czy mogę;-) bo będę tu zaśmiecać forum dzieciowe hendmejdami...;-) wkleję linki do fotek:tak: (zestaw jeszcze nie skończony, ramka nie podklejona)
edit: linki usunięte, bo trzeba się logować
 
Ostatnia edycja:
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA WIKTORKA

Kachasek nie mogę otworzć, trzeba wpisać hasło :-( widziałam zdjęcia na zamknietym, ślicznie razem wyglądacie:tak: powodzenia na egzaminach.

Olla witaj, ja też się już martwiłam. Synowa śliczna:-) trzymam kciuki, żeby wszystko było po Twojej myśli.

Esia super pomysł na prezent, może kiedyś skorzystam :-)

Iszatr to super, jestem pewna, że namiot Franiowi baradzo się spodoba :tak: jakie kulki masz na myśli :confused:

Dzagud powodzenia :tak: Nie polecam okolic Powiśla na jazdy, straaaaaaaaszne korki. Myślałam, że jak się zaczną wakację, będzie trochę luźniej, ale niestety się myliłam.:wściekła/y:

Gratki dla Czarusia i Amelki:laugh2:

Kotek, dbaj o siebie. Mam nadzieję, że to nie anemia. Proszę mi tu wątróbkę i wołowinkę wcinać;-)

A my jutro mamy impreze urodzinową: 8 maluchów + 25 dorosłych. A ja jestem padnięta: zakupy + przygotowanie = coraz mniej ochoty na imprezę :-D
Trzymajcie kciuki, żeby wszystko się udało
 
toska nie pomyślałam
zaraz wrzucę miniaturki :)
 

Załączniki

  • zakładka.JPG
    zakładka.JPG
    20,2 KB · Wyświetleń: 28
  • dla mariusza.JPG
    dla mariusza.JPG
    44,1 KB · Wyświetleń: 28
  • książka1.JPG
    książka1.JPG
    61,3 KB · Wyświetleń: 25
  • komplet.JPG
    komplet.JPG
    44,4 KB · Wyświetleń: 24
  • dzień ojca.JPG
    dzień ojca.JPG
    46,1 KB · Wyświetleń: 24
c.d.
i nie bijcie za zaśmiecanie:blink:
 

Załączniki

  • dzień ojca2.JPG
    dzień ojca2.JPG
    43,7 KB · Wyświetleń: 20
  • kartka1.JPG
    kartka1.JPG
    23,4 KB · Wyświetleń: 20
  • rocznica.JPG
    rocznica.JPG
    73,8 KB · Wyświetleń: 24
  • róże.JPG
    róże.JPG
    53,3 KB · Wyświetleń: 21
kachasek może jednak moim gadaniem zmobilizuję Cię do rozkręcenia wielkiej kariery :rofl2: Śliczne te Twoje "dłubaninki" :tak:

toska oj rozumiem, rozumiem - no ale trzeba, wprawdzie Młode mają to jeszcze w nosie, ale Rodzinne Urodziny muszą być! :-) Na pewno będzie miło i gdy już się zacznie, to odżyjesz :tak: Bawcie się dobrze!

Piotwór wstał o 7 :szok: Coś Mu się poprzestawiało... Nieprzytomna jestem... Codziennie wcześniej - no szlag! Dobrze że przynajmniej upału nie ma, bo niewyspana + przegrzana = zwałka ;-)
Miłego dnia!
 
Kachasek-cudeńka robisz swoimi rączkami:tak::tak::tak:
U nas dzisiaj pogoda w miare w miare.Wybieramy sie do zoo.Jak sie ciesze ze w koncu sie gdzies ruszymy:tak:
Milego dnia dziewczyny
 
reklama
Kachasek, Ty kończyłaś jakąś szkołe, kurs robienia takich rzeczy , czy Ty po prostu jesteś tak niesamowicie zdolna, i z takim talentem się już urodziłaś ?
cudne robisz te rzeczy , ta książka baaaardzo mi się podoba :tak::tak::tak:
 
Do góry