reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

CZERWCÓWKOLAND ;D - Wątek Główny

Stroje super!
My w tym roku zero wakacji, tzn. będę miała wakacje we Wrocku - zawsze coś nowego ;-) W dodatku Anielap mówisz, ze w domku cały czas będziesz :-D
 
reklama
Anni-jak dla mnie stroj pierwsza klasa.A zagladalas do new looka? Tam jest duzy wybor i chyba nawet kroj zblizony widzialam.
Ja mam stroj dosyc ladny tylko ni mom gdzie zalozyc:-:)-:)-(
Esia-ja myslalam o takiej opasce przeciwkleszczowej bo spryskiwanie to za drogi interes(teren za obeszerny:-D) no i wzdluz rzeki rosna te paskudne leszczyny slyszalam ze one uwielbiaja w nich przesiadywac.
A moj B wczoraj mi dowalil zebym przestala sie smarowac tymi swoimi balsamami.Wtedy skóra zrobi mi sie taka jak jemu na piętach i kleszcze beda sie trzymaly ode mnie z dala:-D

Amelce juz zszedl guz po kominkowym wypadku tylko mamy piekny zielony siniak na srodku czola.
 
SŁODZIUTKIEMU WIKTORKOWI Z OKAZJI JEGO PIERWSZYCH URODZIN ŻYCZYMY WIELU UŚMIECHÓW I RADOŚCI, DUŻO ZDRÓWKA I MIŁOŚCI-
Aga i Wojtuś
 
SŁODZIUTKIEMU WIKTORKOWI Z OKAZJI JEGO PIERWSZYCH URODZIN ŻYCZYMY WIELU UŚMIECHÓW I RADOŚCI, DUŻO ZDRÓWKA I MIŁOŚCI-


Aga i Wojtuś
I my z Laurą się przylączamy do życzeń:tak:.

Dziewczyny bardzo ladne stroje wybralyście. Ja mam podobny do Agik (on jest wiazany/zapinany na szyji?) i to jest pierwszy strój z którego jestem zadowolona, bo naprawdę dobrze trzyma balony:-D i nie mam juz stresa czy nie wychodzi mi cos bokiem lub dolem:laugh2:.
I zazdroszczę wam tego wspólnego wyjazdu, niektóre z was spotkaly się już kilka razy, ja chyba nigdy nie bedę miala okazji żeby sie z wami spotkac:zawstydzona/y::-(. Ale i tak się cieszę że razem spędzicie urlop, na pewno będziecie się super bawily, oby tylko pogoda dopisala:tak:.
 
Wiktorkowi serdeczne urodzinowe życzenia, dużo słonka w życiu i samych radosnych dni od Ciotki Dzagud oraz Weronisi i Madzi

712621bnockccvv7.gif

Agik, to pareo jest super i sama chyba sobie takie kupię, tylko że kto mi je zawiąże? Umiesz? Mogę się na Ciebie zdać???? Bo mi się podoba to wiązanie ala sukienka.

Dzięki kobitki za życzenia związane z wyjazdem. Mam nadzieję że faktycznie będzie super. A co do pogody - wiadomo, lepiej jak jest niż jak jej nie ma, ale uwierzcie mi, że jak jest dobre towarzystwo, to nawet przy braku pogody super można się bawić.:tak:

 
Wiktorkowi serdeczne urodzinowe życzenia, dużo słonka w życiu i samych radosnych dni od Ciotki Dzagud oraz Weronisi i Madzi

712621bnockccvv7.gif

I od nas także! :-):-):-)

Ależ Wam się wyjazd zapowiada - no zazdroszczę :tak: (a gdyby nie brak sensu, to już dziś bym takie pareo kupiła - śliczne).
A z pogodą to Dzagudka ma rację - my byśmy oszaleli, gdyby cały nasz pobyt (5 dni) był upał. Czasem lepiej spokojnie sobie odetchnąć w cieniu ;-) Byle nie lało zbyt długo, bo w alkoholizm popadniecie :-D
Dzagud a jak Twój kurs prawa jazdy? Chyba już zbliżasz się do końca? Jak nastrój przedegzaminacyjny?
 
No prawda, że fajne to pareo?:tak:. Dzagud nigdy nie miałam takiego i pojęcia nie mam jak wiązać, ale razem jakoś damy radę:-D:tak: Chyba trza tą broszkę dokupić to będzie łatwiej wiązać.
 
No jeszcze mi 3 lekcje zostały - wszystkie odbębniam w przyszłym tygodniu. Jeździ mi się fajnie, ciekawa jestem jak będzie na egzaminie. Może dobrze, bo mnie zaczyna instruktor irytować i wolałabym sama jeździć.;-)A za pierwszym razem sobie nie wyobrażałam żeby samemu wsiąść do samochodu. Więc omoże to dobry "objaw".
A do egzaminu to jeszcze hen, bo po ukończeniu jazd i otrzymaniu zaświadczenia dopiero zapiszę się na teorię. czas oczekiwania ok. 2 tygodnie, więc chyba i tak muszę przeczekać aż wrócę z wakacji. A po teorii, na praktykę czeka się ok. miesiąca.:crazy: Więc przed i tak będę musiała sobie "dobrać" jazd.
 
reklama
Będzie z Ciebie kierownica pełną gębą! :-)
A nie możesz od razu kupić egzaminu z teorii i praktyki na ten sam dzień? Nie można? Bo przecież teorię zdasz na 100%, więc nie musiałabyś czekać...?
 
Do góry