reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;D - Wątek Główny

WSZYSTKIM KOLEJNYM ROCZNIAKOM, KTÓRE DO TEJ PORY OMINĘŁAM (przez niepisanie na BB):zawstydzona/y: ŻYCZYMY WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO, SAMYCH RADOŚCI, UŚMIECHÓW NA CODZIEŃ I PRZEDE WSZYSTKIM DUUUUŻO ZDROWIA:tak:

Agik o pareo już wcześniej myślałam:tak:
Dzagud życzę zdania za pierwszym podejściem:tak:
dzisiaj zaliczenie... ale mam lenia...
po cichutku się wam przyznam, że podczas "zaniedbywania" BB podczytywałam was regularnie wieczorami, ale nie chciało mi się za bardzo pisać:zawstydzona/y:
 
reklama
Sto lat dla roczniaków Szymka, Stasinka, Michalinki i Wiktorka od Czarka i mamy :-)

A my zaraz śmigamy do babci, tata lata po bagnach i lasach - a mi juz sil brakuje do zgredka. Wczoraj i dziś zrobił po jednym samodzielnym kroczku :rofl2:
 
kachasek lenia usprawiedliwia tylko sesja ;-) Ale uważaj, bo się kończy :-D

Muszę się pochwalić :-) Siedziałam i myślałam nad prezentem dla Małża na 30-te urodziny (a ja nie mam głowy do pomysłów...) i znalazłam świetny! Kupiłam Mu lot szybowcem (z instruktorem, oczywiście, przecież Go kocham ;-)). Strasznie się cieszę :-) No ale szczerze przyznam, że najpierw zapytałam, czy by w ogóle wsiadł, bo nienawidzi latania - okazało się, że szybowiec to nie samolot :-D Pewnie pojedziemy w następny weekend :-) Ależ jestem z siebie dumna :rofl2:
 
Kochane roczniaki!
Wszystkiego co najlepsze od zycia,usmiechu na buznce,zdrowka i pogody ducha zyczy ciocia Olla z Amelka!!!!!!

Dziekujemy slicznie za zyczenia urodzinowe:tak:

Nie zagladalam na BB,nie podczytywalam nawet kompka nie zalanczalam.
Kiepsko z samopoczuciem u mnie bylo ostatnio,z reszta zalilam sie Wam...dolka mialam strosnego,dopiero jak moja mama przyleciala to poczulam sie lepiej.Odpoczelam od domu i od meza.Juz lest lepiej miedzy nami,chyba przemyslal sobie pare spraw i bardziej sie stara,zobaczymy na jak dlugo...

Obejzalam zdjatka na zamknietym i widze ze imprezki sie udaly .Ciesze sie:-)
Mnie jutro czeka ten wielki dzien i denerwuje sie czy wszystkow wypali,na szczecie jest mamusia i dzielnie walczy w kuchni od rana :-D
bez niej ciezko bym miala bo Amelia od kilku dni chodzi:tak:a nawet biega,dzis nauczyla sie zawracac i to jest to co lubi w tej chwili najbardziej.Robi to w ulamku sekundy,na piecie wiec taki piruet jej wychodzi i jak perszing zapierdziela dalej:baffled::-D:tak:.A ja glupiutka myslalam ze jak nauczy sie chodzic to chwile wytchnienia bede miala...taaaaaa...hehehhe.

Jak tam Fasolki ?Wielkie buziaki w brzuszki :*

Ja dwa tygodnie temu zdecydowalam sie na implant antkoncepcyjny bo wiecej dzieci z niedobrym mezem nie chcialam miec:zawstydzona/y::-pPani doktor kazala po 2 tygoniach test ciazowy zrobic bo wczesniej sie nie zabezpieczalam...no i zrobilam wczoraj nawet dwa i na obu dwie kreski!Tylko ze ta jedna(w pierwszym okienku) to taaaka bledziutka ze juz nie wiem co o tym myslec:confused:Trezba z bliska patrzec by ja zobaczyc.Co o tym myslicie?

Wklejam zdjecie mojej rocznej pannicy,wiecej wkleje pozniej na zamknietym


 
Olla no telepatia jakaś czy co? Miałam dziś do Ciebie na gg pisać bo dawno się nie odzywałaś a tu prosze nawet nie zdążyłam. Co do testu mnie mam pojęcia, może wkej zdjęcie, ale z tego co wiem raczej testy w tą strone sie nie mylą... A o której godzinie robiłas test? No i super że juz lepiej u Ciebie i mamusia pomaga. Oby mąż już zawsze się starał;-). A Amelka sliczna dziewczynka jak zawsze, i gratuluję łazikownia, teraz zapomnij o odpoczynku:tak::-).
Co do Fasolki jest ok, we wtorek wizyta u lekarza już nie moge się doczekac, bo cos ostatnio ciemno mi sie robi przed oczami i słabnę, może anemia?
Esia prezent super, mój mąż tez by się ucieszył. Czy Ty też polecisz:confused:?
Szopka gratki kroczków Czarusia:-).
Kachasku jak zwykle kciuki zaciśnięte:tak:, ile jeszcze masz zaliczeń?
Agik Dzagud ja mam takie pareo krótkie i długie. Do długiego nie potrzebowałam broszki tylko dwa końce wiązałam na szyi tak jak ma ta pani w tym ciemnoniebieskim pareo zdjęcie nr 6, tylko u niej tak jakby nie widac tego wiązania. A broszka to chyba po to zeby więcej szyi odsłonić, no i do ozdoby oczywiście:-D.
Dzagud dokładnie, dobrane towarzystwo zapewnia udany urlop:-).
 
Dla roczniaka Wiktorka

Wszystkiego najlepszego... szczęścia i radości moc...
ciepłego słoneczka co dzień... kolorowych snów co noc...

Życzy Zuzanna z Anielą.

Olla nareszcie jesteś. Amelcia Twoja cudna. No i już chodzi, ale super. gratulacje!!!
Teścik to chyba musisz powtórzyc jeszcze raz... A powiedz mi co to ten implant antykoncepcyjny. Bo ja jakoś nie kumata w tym temacie:zawstydzona/y:

Kachasku trzymamy kciuki oczywiście. I niech Twój leń już sobie ucieka, bo brakuje tu Ciebie.

Iszatr to Ty już na stałe we Wrocku? Musimy się koniecznie spotkac:tak:

Esia świetny prezent. No, musisz byc dumna:tak: Pomysł genialny. Mój m też wkrótce ma urodziny, mogę zgapic? A wogóle to ile taka frajda kosztuje?

Dziewczę moje śpi więc lecę robic obiad...​
 
Olla, super że wróciłaś. Fajnie że Mamunia pomaga i Ty możesz odpocząć. No i gratuluję dwóch kreseczek!!! Czyżby moja "przepowiednia" dotycząca Mamuś z 20tego czerwca się sprawdziła?:-D Daj znać jak sprawdzisz już na 100%. No i wytłumacz co to za implant, bo ja też nie wiem.
No i oczywiście Amelusia prześliczna! Super dziewuszeczka.

Esia, prezent superowy. Mój Mąż pewnie też byłby zachwycony takim. A zdradzisz jaki jest koszt tego i gdzie się to załatwia? (na Bemowie?). Bo mój w sierpniu kończy 35, ale ciiiii.....
Co do egzaminu, to niestety takie są procedury. I nie chodzi o zapłacenie. Mają strasznie dużo kursantów - nie wiem, może to ja teraz na to zwracam uwagę, ale jak patrzę na mieście to 80% samochodów (przynajmniej u mnie na Bródnie) to "L"ki. No ale może to u mnie takie widoczne bo ja pracuję na przeciwko Ośrodka Egzaminacyjnego na Odlewniczej.;-)Mój instruktor mi mówił, że pierwszy egzamin praktyczny musi być najdalej miesiąc po teorii. Natomiast na kolejne jakby co czeka się po 2 albo i 3 miechy. Masakra!!! No ale ja nie liczę na to że mi wyjdzie za pierwszym razem. Podobno zdawalność za pierwszym razem w Warszawie wynosi ok. 19%. Moja koleżanka z pracy zdawała już 6 razy. I dalej nic. A jeszcze żeby było weselej to mój Brat właśnie zwolnił z pracy mojego instruktora i ostatnie jazdy będę mieć z nowym. Upsss.:szok:
 
Dla Amelki i Czarusia gratulacje pierwszych kroków wprzód i tył :-D
Esia prezent bombomy - teraz wszyscy nasi Panowie beda mieli taki sam prezent :-D
Olla a Tobie udanej imprezki, nastepnym razem nie zamykaj sie tylko nam wypłacz swoje smutki. Jestesmy z Tobą :tak:
Anielap będę od 14.07 to sie umówimy :-D
Kachasku powodzenia!
Dziagud trzymamy kciuki, omijaj przeszkody ;-)
Toska zgapiłam od Ciebie i pojechałam do Rosmana - jak rozstawie namiot to się pochwalę, tylko trzeba teraz kulki kupic ;-)
 
Esia - hehehe ja kupilam taki prezencik G na dzien ojca. Noo nie moge!!! Wprawdzie wyznal mi troche za pozno ze ma lek wysokosci:-D:-D:-D... Ale po mesku (bo to 100% facet;-)) oczywiscie poleci. Bedzie lecial w krotce (dwa razy przekladal hehehe)...

Olla - kochana muse Cie zmartwic -l(ub ucieszyc), ale mam przeczucie, ze leciutka kreseczka wrozy bobaseczka - ja tez mialam najpierw leciutka po kilku nastepnych dniach juz taka leciutka nei byla!!!!!!!!!!!! Kobtko pisz co i jak! Tesknimy za Toba.
 
reklama
Olla dobrze że zajrzałaś, bo też już zaczynałam się martwić :tak:
Cieszę się, że u Ciebie lepiej - zobaczysz, z mężem też się ułoży :tak: A jutrzejsza imprezka będzie super!
Co do testu - obydwa były tej samej firmy? Bo jeśli tak, to kup innej i sprawdź (pamiętam z dawnych czasów ;-) że jednej konkretnej firmy zawsze wychodziła blada druga krecha - kłamliwa ;-)). No i jeśli znowu będą II to w te pędy do gina!
Amelka śliczna :-)

Kotku dbaj o siebie! Dobrą masz morfologię?
Nie, ja nie lecę - musiałabym zapłacić podwójnie, a to w końcu prezent dla Niego ;-) Ale nie powiem, chciałabym...

anielap popatrz tutaj Prezenty WyjatkowyPrezent.pl - Lot szybowcem - Pełne wrażeń prezenty nad ziemią :-)

Dzagud niestety, w Warszawie nie udało mi się znaleźć żadnego lotniska, które organizowałoby takie loty :baffled: Jeszcze dokładnie nie wiem, gdzie kupiłam (wiem, że to 1,5-2h drogi na północ) - dowiem się, gdy potwierdzą płatność, to wtedy Wam napiszę :tak: Ale wątpię, by dało się indywidualnie załatwić tam taniej...
A prawko to :szok: Niesamowicie się to pozmieniało, za "moich" czasów też było ciężko się zapisać, ale czekało się na to max 2-3 tyg. Ja zdałam za 2-gim razem, ale nie wiem co by było, gdybym w ośrodku egz nie spotkała matki mojego eksa ;-) Na szczęście bardzo mnie lubiła, chyba bardziej niż jego ;-)
Będę trzymała kciuki, żebyś znalazła się w tych 19% :tak:

anni Wiedźmo! Nie pochwaliłaś się pomysłem na prezent! Oszczędziłabyś mi myślenia! :-D:-D:-D;-)
 
Do góry