reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;D - Wątek Główny

Ano wyemigrujemy do Babci na jakieś 5 dni. Nie wiem jak ja tam tyle czasu wytrzymam, ale jak trza to trza. Tylko bez kompa będę i nie pogadamy.:-(
 
reklama
Dzagud no to rzeczywiście wyzwanie logistyczne przed tobą ;-)
U nas remont ciągnie się już rok :szok: i mam nadzieję, że do grudnia zdążymy :eek:
 
Heloł,jestem zyje i odpoczywam bo mam 2 dni wolnego:tak:

Egzaminu nie zdalam:wściekła/y:A raczej wogole mnie o niego nie dopuscili,bo zapomnialam wziac ze soba jednego dokumentu:wściekła/y:Nawet Bartek pytal czy moge zaczac pisac testy a on w tym czasie dowiezie,na co pani biurokratka odrzekla ze ona musi zobaczyc ten papier wlasnie w tej chwili przed przystapieniem do egzaminow:wściekła/y:No i wszystko przepadlo,kasa,czas i teraz znowu musze czekac 3 tygodnie na nawy egzamin.Jak tak dalej pojdzie to prawo jazdy bede miala za 5 lat:-pMyslalam ze Bartek mnie ukatrupi,taki byz zly hehe.
Amelia juz prawie odpieluchowana(bez wiekszych problemow)Nawet na dwor juz chodzimy bez pieluszki,jednak na noc zakladamy;-)
Sorga-witaj po stu latach:tak:Ogromnie gratuluje fasolki w brzuszku:-)A czy Eryczek juz jest swiadomy ze niedlugo mama i tata bedą do podzialu?:-D
Dzagud-no to ja juz chyba nigdy nie wyrwe tych osemek.Po Twoim poscie obawiam sie ze nie zdecyduje sie nigdy:-DA tak serio to zycze aby bol szybko przeszedl.No i zebysscie jak najszybciej uporali sie z remontem;-)
Anni-wiesz co a moze Suri tak odreagowywuje sytuacje w domu:confused:Wiesz choroba to jedno,ale dzieci zawsze wyczuwaja stres i nerwy.Moze o to chodzi?No i zdroweczka dla Was obu zabki.
Jolka-Czy Wy nadal jedziecie do Ustki?Mam na mysli to skrocenie urlopu?Tobie sie nalezy odpoczynek(szczegolnie w takim towarzystwie:tak:)
Esia,Olla-ja to nawet takiej pogody wkratke zazdraszczam bo u mnie 20h nadobe leje:angry:A dzieciarnia sluchac sie tam rodzicow bo przyjade:-D
 
Livka ma stłuczony miesien nad obojczykiem uderzenie wózeczkiem dla lalaek:szok:,myslałam ze to zlamany obojczyk
Unas wczoraj nawałnica jakkoniec swiata ,powyrywane drzewa,itp.strasne:wściekła/y:
 
Goska :szok: - Biduleczka. Caluski dla LIVCI.:tak:

Elmaluszku - No przykro mi Slicznotko.... Zdasz za 2 razem! :tak:A z biurokracja tak jest:sorry:
powiedz mi kochana - ile kocztuje w ogole egzamin?

Jesli chodzi o Su - to nie mysle, ze to sytuacja w domu. Dlatego, ze hehehe
sytucja w domu jest normalna. :-D Serio. Mam stosunek dystansowy i szczerze mowiac, jak Wam sie wyzale to po mnie splywa...Wiec, jest ok. Nie mysle by cos Su odczuwala. Ja nigdy przy dziecku nie krzycze. Zreszta ja raczej w ogole nie krzycze.:sorry: G to juz w ogole - moze jedynie co to jest ukasliwy i wredny a ja bardzo dyplomatycznie z nim gadam.
 
Ostatnia edycja:
Testy kosztuja 31 funtow a jazda chyba 56;-)

Ja lece z kundzikiem na dwor bo cos nie pada(ale chmurska sa i to ciomne)Chyba to musze w kalendarzu zapisac:-DMoze chociaz z godzinke uda nam sie podworzowac:-p
 
Hejka!!!
:)))

Nie nadrobilam bo tyyyyle atrakcji w Kurwii ze szok :p
Nakupilam olejkow do opalania i co sie wysmaruje to zaczyna blyskac i grzmiec heheh :D
Nieee, nie jest zle,nawet spieklam ramionka.

Esia cudna choc czasu nie bardzo mamy dla sia,dzis sie na pifko wybieramy jak dzieciarnia padnie,huura:)
Piotrus rozgadany ze szok,powtarza wszystko,jest sliczny,madry i grzeczny :)
Malgonia...no brak mi slow zachwytu,taki uroczy skrzacik,usmiechniety pysio ma caly czas a najfajniejsza ma minke jak sobie nie pospi heheheh :p
Chyba mnie dzieci lubia,Malgonia wyciaga raczki do mnie a Piotrus zwie ''pania od lodow'' hehe bo mu pociskalam kreconego i fajnie bylo :D :p

Ojjjj Amelka wstala....ale ja to sram,mama poszla :D
Ja to mam labe,zyc nie umierac :)


Tesknie za Wami i obiecuje ze sie poprawie z frekwencja na forum jak sie wyszalaeje :)

Buziole :***
 
reklama
Dzagud, już współczuję remontu. Właśnie najgorzej to logistycznie dobrze zaplanować, co wywieźć, co gdzie upchnąć i co z dziećmi?!!!:szok::wściekła/y:
U nas nadal trwa, i zaraz oszaleję chyba przez to. Wczoraj już Wojtka zabrałam do domu, bo mojej mamie się urlop skończył i koczuje maluch z nami na dole u teściów na pudłach siedzimy:wściekła/y::szok:
Dziś S meble składa, może dzisiaj się coś ruszy z układaniem, trzeba się bujać bo jutro lub pojutrze teście wracają.

Ahhha no powitać Sorgę, czarownicę jedną, co nam tak zaginęła;-)
Gratulacje fasolki.

Uciekam Kochane, idę sprzątać.
 
Do góry