reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;D - Wątek Główny

anni :) czyżbyś nie chciała drugiego bobaska... niedowiary Su przecież taka udana, a dobre geny wiesz no, nie powinny się marnować :rofl2:
Co do dziewczynek, no moze być że sie zdarzy dziewczę , no i co ja zrobie , no bede kochać i wychowywac na Larę Croft :p tylko ktos będzie musiał mnie nauczyć dobieranca robić :-)
a jak będą dwa chlopy to ja mam plana w jednym pokoju zrobic im razem sypialnie a w drugim bawialnie, tak bym chciała oddzielic te dwie sfery życia... a jak podrosna i zaczna się domagać osobnych pokoików to sie przeorganizujemy :) na razie dzis przychodza panowie od komandora, bo musze odgracic drugi pokój dla dzieci... i malymi krokami chyba juz wiję i wiję :p
 
reklama
Sorga, no fakt, pod tym względem "jednopłciowe" dzieci są dobre.;-):tak:Ale wiesz, jakby Ci się dziewczynka trafiła, to jestem pewna że mimo wszystko byś zwariowała na Jej punkcie.;-)No ale życzę Ci aby Twe marzenia się spełniły i drugi nygusek zawitał w Twe progi.
Anni, no właśnie usłyszałam ten huk spadającego kamienia.:-D Cieszę się bardzo i na drugi raz nie szalej tak...:-D

Nic Wam nie pisałam, ale dziś na 12.30 lazłam do dentysty na wyrwanie tego mojego cholernego zęba. Wiecie co, myślałam że to co mnie bolało wtedy, te dwa tygodnie temu to jednak od ucha było, bo przeszło. Niestety lekarz mi powiedział że po prostu antybiotyki od ucha zaleczyły stan zapalny w zębie więc była przerwa, ale jakieś dwa dni temu zaczęło się znowu. A wczoraj w nocy to już nie było 2-minutowe "ćmienie" tylko regularny ból trwający 2 godziny - aczkolwiek na tyle jeszcze "niegroźny" że dał się rozpędzić jedną tabletką przeciwbólową. Mało mnie szlag nie trafił bo tu za 2 dni wyjazd, ja z @, upał na dworze i co tu robić z tym fantem. Tomek oczywiście w nocy mi dał ochrzan i kazał dziś zasuwać do lekarza, bo inaczej wakacje będą zmarnowane.:baffled: Oczywiście pojechałam znowu do tego Centrum Stomatologii, ale na miejscu okazało się że ludzi jest ze 30 przede mną (godzinę przed otwarciem!!!), miejsc do chirurga 16, a z tych 30 osób 90% idzie do chirurga właśnie.:baffled: Nawet nie czekałam, bo uznałam że znowu się nie dostanę. Dojechałam do pracy i zaczęłam dzwonić po prywaciarzach - na szczęście się udało. No ale niestety, z zębem tragedia - jak przewidywałam.:baffled: Rwanie trwało godzinę!!! Wydłubywanie po kawałku, podważanie jakimiś dłutami i dźwigniami, a na koniec szycie dziąsła. Mam 3 szwy które mi zdejmą dopiero po powrocie z wczasów, a do tego antybiotyk.:crazy: Jeszcze ciągle mam znieczulenie, ale chyba powoli zaczyna schodzić, bo zaczynam czuć szczękę, natomiast kompletnie nie czuję połowy języka i ust i zaczynają mi mrówki chodzić - a wcześniej znieczulenie było równomierne i nie aż takie. Aż się boję co to będzie jak już minie.:eek: Dobrze że mam w domu Ketonal i to forte, to jak sobie zapodam to od razu się przewrócę.:-D
 
Sorga witaj i gratuluję :-)

Dzagud współczuję wizyty u dentysty :eek:

A ja dziś na zakupach byłam :confused2: połowy zapomniałam kupić :zawstydzona/y: oj mastępnym razem porządną listę muszę sobie zrobić, bo skleroza ciążowa działa bezbłędnie :-D
 
aaa Kingug - dziekuje, ze pytasz. Su o wieeele lepiej, Wprawdzie prawie zemdlalam bo przy okazji dowiedzialam sie ze byl przypadek Swinskiej gryoy w naszym zlopku.

Za to ja umieram, gardlo spuchniete, migdaly wielkie jak kola u traktora - masakra. Antybiotyk mnei sie chyba bardziej przyda. :sorry:

Sorga - kochana - nieee nieee ja dziekuje. Drugie chce tak (wrozka wywrozyla mi 3:-D) jednak nie teraz jeszcze. Lize rany po pierwszym.

Dzagudku - ty powinnas napisac Bloga o twoich lekarskich doznaniach i przygodach:-D Serio. Choc nie zazdroszcze.

Nio - lece na zakupy i do banku i taaakk mi sie nie chce. Ojj
 
Witam was dziewczyny po tak długiej nie obecnośći, u nas wszystko ok jutro cos postaram sie wysmyczyc. i Przepraszam was ze sie nie odzywałam :-p zasługuje na klapsy :-p:tak:.
 
Sktócili, znaczy zamiast przepisowych dwóch tygodni będzie miał jeden :wściekła/y: ciekawe jak się teraz wyrobimy z remontem, bo w drugim tygodniu urlopu miał przygotować wszystko do montażu schodów pod koniec sierpnia :angry:
 
Ostatnia edycja:
Witaj Sorga:-)

Dzagudku - no i znow odechcialo mi sie do dentysty isc:rofl2:

Dalam Misi dzis kolorowanki...od godziny dziecka nie ma:tak: Przez ramie mowie jej co pewien czas - super Misia! Jak ladnie! i dziala na nia bardzo to budujaco;-)
 
reklama
Sorga witaj babolu - buziaki dla Ciężarówki - tylko nam nie meteoruj tutaj! ;-)
Dzagud massakra :baffled: Współczuję - mam nadzieję, że szybko przestanie bolec i poczujesz różnicę :tak:
jolka skleroza po porodzie nie przechodzi, niestety ;-) Listy zakupowe zostają na dłużej ;-)

A dzisiaj pogody w kratkę ciąg dalszy. Rano paskudnie - deszcz i chlapa, więc wybraliśmy się na Hel pokazac dzieciom foki. Dojechaliśmy do Chłapowa, tam poddaliśmy sprawę (korek był już tuż za Rozewiem i huk wie jak daleko się ciągnął...). Dotuptaliśmy do Władka, połaziliśmy w mega upale i wróciliśmy "poleżec" na plaży :-) Nasza wersja plażowania: wózek nad brzegiem, jedno krąży nad taplającym się Piotrkiem, drugie zabawia Małgośkę :confused2: Usiadłam na 3 minuty, gdy Młody zajął się kopaniem dołów :confused2: Męczące to "nieco" :sorry:
Najgorzej jest z ich spaniem. W nocy ładnie (odpukac) bo budzą się po 8 (!), jednak w dzień faralnie. Dzisiaj Małgosia spała pół h (!!!), Piotrek wcale :baffled: No za mała jest chyba na takie nie spanie :baffled: Tylko jak ją zmusic? Nie pokonał jej nawet 1h spacer :baffled: Wykończą nas jak tak dalej pójdzie... :sorry:
A tak poza tym, to super ;-)
 
Do góry