reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;D - Wątek Główny

Napisze Wam jakich ostatnio mielismy letnikow:szok:Przyjechalo w piatek rano ze 20 osob,wsrod nich 4dj`ów.Czulam sie jakbym mieszkala nad dyskoteką.Byli tak glosno ze az sciany mi sie trzesly:wściekła/y:Jak zaczeli grac(taką sieczkę ze mózg sie lasowal) w piatek po poludniu.to skonczyli dopiero wczoraj rano(zadnej przerwy chociaz na godzine,dudnili 24 godziny na dobe).Wiecie ja moglabym zrozumiec gdyby byla to banda niewyżytych nastolatkow,ale przedzial wiekowy byl 25-40 lat.Jedno co mnie przerazilo to ze byli z dziecmi.2 dziewczynki mniej wiecej w wieku Weroniki,chlopczyk okolo 10 lat i dzidzius mlodszy od Amelki(no jeszcze nie chodzil)Rodzice zabawa,w niedziele to juz sie wywalali z przepicia o wlasne nogi,dzieci lataly jeszcze przed polnoca po dworze puszczone wsamopas:szok:Dzidzius w tej dudniącej chalupie byl caly czas.Ja niewiem jak te dzieci tam spaly i co jadly no nikt sie nimi nie interesowal.Ja ciagle w nocy sie budzilam od tej lupaniny,to co dopiero te dzieci.Ja nie wiem co to za angielskie myslenie:confused:Jestem w szoku do dzisiaj.No ale jak to mowia co kraj to obyczaj:-p
 
reklama
GUSIA mój Wojciu tak samo robi.
Bierze w obie łapki moją buzię, a ja siedzi na kolanach to się własnie tak odwraca do mnie i mi buziaki daje. :tak::-) Jak ja się cieszę, że zrobił się taki słodziak mamy, bo zawsze taki raczej oschły w uczuciach był:dry:, a teraz rozpływam się z każdym jego buziakiem:-):-):-):-):-):-):-)
A gdzie Twój M pracuje? Moja mama ma kwiaciarnię więc wiem jak to jest przed różnymi świętami.:tak:

elmaluszku, Ty to masz z tymi letnikami:szok::szok::szok::szok:
Sorki, ale Ci angole to faktycznie mają jakieś nie-teges usposobienie:dry::szok:
 
Agik-Pracuje w hurtowni kwiatow,jezeli to mozna tak nazwac duza hala z boxami- odnich wlasnie kupuja do kwiaciarni.Moze i fajnie ze tam pracuje idzie do pracy np:1.30,2,i wraca ok 12 jak jest cos do zalatwienia to niema problemu,ale znowu popoludnie cale przesypia kladzie sie ok 1.30,2 i spi 18.jeszcze gdybysmy mieli jeden pokuj wiecej to ok ale tak jak my na jednym:baffled:Lozko rozlozone i niema sie jak ruszyc:baffled:.

elmaluszku-no to Ci niezazroszcze,znajac moj wybuchowy charakter to bym wybuchla,ale zdrugiej strony niema co sie odzywac co innego gdybys miala takich sasiadow caly rok, zal tylko tych dzieci.

Co za pogoda niech to szlak za oknem pada snieg:no: owszem jestem za sniegiem ale w gorach.

Czy wasze dzieci chodza za wami wszedzie ja niemoge sie ruszyc na krok,Fakt raz popelnilam blad przyjechal do mnie moj brat i mielismy jedna sprawe do zalatwienia wszedl do pokoju ja sie ubralam zrobila pa,pa i wyszlismy.po 15 min dzwoni domnie M ze narobilam Miki stoi przy drzwiach wyjsciowych i mnie wola -maaammmaaaaa-mmaammaaaa brrr brrr,pa,pa,pa,ja brummm mammaa, brumm brum, jak go slyszalam przez tel to mi serce pekalo:-(

sprawozdanie co u mnie za oknem nito snieg nito deszcz nito grad sama niemam pojecia co to leci,a ja jeszcze musze wyjsc z domu,ale mi sie chce:-(
 
Elmaluszek-ale jazda, hehe, niezle...ale masz atrakcje, jak nie sekta to dyskoteka, hehe. Szkoda tych dzieci, szczegolnie tego maluszka.
Gusia-moja tez caly czas chodzi za mne, to normalne.
A u nas spadl snieg, zimno, ja sie prezeziebilam, Alutek tez ma glutki w nosku, no ale na szczescie nic powaznego. Pakujemy witaminy i sie cieplej ubieramy :-) Chociaz ja nie wiem co z tym moim dzieckiem-ona caly czas zciaga skarpetki, nie mozna z oka spuscic bo w mig ma gole nozki, no i jak tu nie miec kataru....
 
dziendooobryyy:)
to ja. niewiele z was mnie pamietaale juz bede częśćiej zaglądała... teraz nie napisze dużo bo już noc... ale jutro od rana do was wpadne
 
HALLO JEST TAM KTO co tu taka cisza :-)gdzie wy wszystkie jestescie??????

Miki oczywiscie nie spi jeszcze bo po co ma na takie duperele marnowac swuj cenny czas:tak:przed chwila myslalam ze mu cos zrobie :wściekła/y: cos mu sie w tej malej glowce nie tak poukladalo zaczol plakac i walic tylem glowy w lozeczoko.:wściekła/y::wściekła/y::angry::angry::angry: a pozatym M zmeczony i doczepia sie wszystkiego a jak mowie idz spac to on siedzi przy kompie i gra :baffled:


Dobranoc
 
Agik miłego imprezowania. I wszystkiego najlepszego dla męża:-)
Kingug sprzątłaś już? może tak zaproszę Cie do siebie na małe sprzątanko;-):-D, bo mnie się nawet palcem ruszyć nie chce. A zdałoby się już cosik ogarnąć:baffled:
Gusia moja Natalia od dwóch dni się przytula do mnie i mówi "kocha":-), wcześniej mówiła "tuli". A z całuskami to tylko wtedy gdy ja jej daję buzi to się odwraca i każe się w usta całować a nie w policzek. ;-)Taka mała słodycz.
Elmaluszek to Ty ciekawie masz, nuda Ci nie dokuczy.:happy::happy:
 
Gusia-nie denerwuj sie zlosc pieknosci szkodzi:-D
Iza- no i jak kolejne dni Alutki w przedszkolu?Bawi sie z dziecmi?Czy w domku siedzicie?skoro przeziebioniowo.U was zima a u nas pogoda iscie wiosenna.Chyba babeczki z pl mi podeslaly:-DTyle ze w domku musimy siedziec bo woda ze wzrórz scieka i strosnie mokro i blota pelno.Mam nadzieje ze jutro uda nam sie pospacerowac.

A ja dzisiaj bylam,2 godzinki z instruktorem wyjezdzilam i gitarka.Tyle ze cos mnie sie dzisiaj popapralo z parkowaniem od tylu.No ni husteczki nie moglam i na linie wjezdzalam:wściekła/y::-D.Wieczorem 2 godzinki przedspaniowo przeznaczam na nauke testow;-)
 
Gusia jestem ja, właśnie miałam iśc zrobić sobie kolację. A moja Nati już padła o 20.45 jak nigdy, ale dzisiejszy dzień jest taki w cały świat, wszystko się poprzestawiało mojej łobuzicy:-):-)
 
reklama
Dzagud jak ja wracałam z pracy to mi się też nigdy nic nie chciało. Czasami to byłam tak zmęczona, że kładłam się w kurtce i musiałam tak odpocząć z 20 minut, potem szybki obiad i znowu leżonko:zawstydzona/y: Dzisiaj mam trochę energii i muszę to wykorzystać:-) Mam nadzieję ze przeżyłaś te ostatnie godziny w robocie:-)
Elmaluszek nie zazdroszczę letników, ja miałam nad sobą takiego porąbanego sąsiada i tak słuchał muzyki, że u nas drzwi się trzęsły. Ale na szczęście ten debil już się wyprowadził w październiku:-) A prawo jazdy właśnie pierwszy raz oblałam na parkowaniu tyłem:wściekła/y:, drugi raz oblałam na rękawie:zawstydzona/y: a zdałam za trzecim:tak: Tobie życzę powodzenia i mam nadzieję, że zdasz za pierwszym;-)
Gusia moja Wiki to też taka przylepka i córeczka mamusi:tak:
Agik baw się dobrze i sto lat dla męża:-)
Izka trzymam kciuki żeby żadne choróbsko się nie rozwinęło:-)
Rysa cześć
Aniajw no już posprzątałam:tak: Też czasami tak mam że nie chce mi się ruszyć palcem:-D
We wtorek idę do ginekologa bo dostałam okres 10 dni wcześniej:szok: Nie wiem co jest grane i już sobie wymyślam tysiąc chorób:-:)-:)-(
Dobranoc dziewczynki:-)
 
Do góry