reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;D - Wątek Główny

Diendoberek dla wszystkich.:-)


U nas dzien sie zaczol od SHREKA,dobrze ze wyszla 3 czesc, bo 1-wsza i 2-ga znam na pamiec, a Miki chodzi tylko wlancza dvd i keka chce.
Atak pozatym to wczoraj obiecalam sobie ze wezme sie za sprzatanie bo sajgooon :szok: jak dawno niemialam,ale chyba nic z tegomam lenia:-p,a powinnam miec chec do zycia sloneczko za oknem,gorzej z temperatura mogla by byc wyzsza-ale juz niedlugo blizej wiosny niz dalej:tak: spadam M wrucil z pracy.:-( i znowy komp okupowany.pa,pa
 
reklama
Witam słonecznie!!
od dzisiaj dietka ,bo w nic nie włażę tak mi ta zima sprzyja:-D:wściekła/y:
Pirzonku może w tym tygodniu??:tak:
Ginerosku buziaki
Madzia mądrala ,Livka też ma niesamowitą pamięc ,ale napewno nie po mnie:-D
 
I juz popoludnie,i nic nietknelam ale jeden plus wybralismy sie wreszcie z M, pojechalismy dosklepu i zamowilismy meble do kuchni jakies 4 do 6 tyg czas realizacj.jeszcze domowilismy dwie dodadkowe jedna z szufladami i jedna gorna 40,jezeli macie ochote to sa na stronie ABRA kuchnia ola tylko niema w tym kolarze co zamowilam a zamowilam calwados,meble maja byc u nas na dzialeczce do tego chce plyte gazowa tylko niemam pojecia jeszcze jaka moze ktoras z was ma i doradzi:-),tescie maja Ardo i tak za bardzo to niejestem zadowolona bo cos sie dzieje z palnikami niezapalaja sie wszystkie cos nawalilo chyba:baffled:.
aha i zlew wpuszczany w blat,i do tego kolejny wydatek bo musimy kupic blat w calosci,do kompletu sa blaty ale pociete na wymiar szafek:baffled:i w nie ciekawym kolarze.:baffled:
 
Pirzonku ty to masz jakieś wyjątkowe podejście do tematu porodu - większość rodzących na wylocie to o niczym innym nie marzy tylko o tym by jak najszybciej ta ciąża się skończyła, a tobie jeszcze jakieś spotkania w głowie :-D Musisz się super czuć...

Gusia
ja z gazowymi plytami nie mam doświadczenia, ale ogólnie polecam sprzęty kuchenne Boscha.

My po wizycie u laryngologa - jednak Czarek ma to wysiękowe zapalenie ucha -skutek przedłużającego się kataru, no i walczymy nadal z tym wstrętnym katarem:dry:
Dobrze że chociaż możemy z domu wychodzić, byle z dala od ludzi.
 
Szopka: chyba coś w tym jest ;-);-)

jutro mam spotkanie z klientem, w czwartek z kumpelą - wreszcie wróciła z Niemiec
a w piątek 13 stego żeby było przyjemniej idę do dentysty dokończyć kanałowe leczenie zęba - co nei powiem, ale jest dla mnie przyjemnością :zawstydzona/y::zawstydzona/y:
w sobotę 14.02 o 14:00 koleżanka ma ślub kościelny :-):-)

potem mogę rodzić ;-);-);-)
od wtorku najlepiej, bo raz, że to 17 sty a tak urodziłam w czerwcu Krzysia a dwa - w poniedziałki robię faktury zawsze - i to taki wyznaczony dzień na dokumentację w moim małym biznesie :-):-)

lubię mieć tak wszystko poukładane i dograne
a z pracy nie będę rezygnować więc chciałabym to wszystko mieć pochwytane porządnie - na bieżąco dokumentacja - żadnych zaległości bo inaczej to potem nie dam rady

a ciąża aż tak mi nie ciąży .... co prawda chciałabym odzyskać dawna sprawność, no ale przecież nie trwa wiecznie ten stan i za ruchami potęsknię pewnie
nie puchnę, na plusie mam 12,5 kg
także tragicznie nie jest ;-);-)
 
oj Pirzonek to gratuluję lajtowej kondycji, rzeczywiscie masz sporo planów jak na ostatni tydzien ciązy, co jak co ale czerpania przyjemności z kanałowego leczenia zęba nie mogę pojąć :dry:
Szopka zdrówka dla Czarusia - a Ty na kiedy masz termin i jak się w ogóle czujesz?
Gusia strona mi sie nie otwiera wiec nie moge obejrzec mebelków:-( aco do płyty gazowej to te powszechnie dostępne stalinox są tak beznadziejne w utrzymaniu czystości ( widac każdą nawet najmniejszą kropelkę wody i trzeba stosowac specjalne środki to mycia bo zawsze zostają mazgaje), że ja do drugiego mieszkanka kupiłam płytę szkalną czarną - tez znac każdą kroplekę ale przynajmniej mogę ją szorowac, a to błysku wystrczy umyc płynemdo szyb - wada to wieksza cena
 
Pirzonku gratuluje wspaniałej kondycji i oby wszystko poszło według Twojego planu:tak:, a nie planu Igorka:sorry2:.
Szopka zdrówka dla Czarusia, dobrze że możecie na spacerki chodzić.

A ja mam dzisiaj taką nerwe, że wszystko mnie wkur... Nawet głupie piloty od tv jak nie chce mi się program przełączyć:crazy::crazy::crazy: Mam ochotę nimi o ścianę rzucić. A najbardziej to mnie dzisiaj teścióka wkurzyła:zawstydzona/y:, jak tłumaczyłam coś Natalii, to ona mi w słowo wchodziła. Ona mówiła jedno a ja drugie w tym samym czasie I jak tu nie ogłupieć, a co dopiero dziecko któremu coś mówi mama i jednocześnie babcia. Myślałam że mnie szlag trafi:angry::angry:
Dobrze że Nati była w miare grzeczna i nie dokuczała:tak:
 
Kingud, no obglądnęłam Twoją Wiktorię i jest z niej śliczny elfik:tak:. No taki śmieszek totalny i ma przecudne oczka. A z Ciebie jaka laska....:szok::szok::szok:
Dzięki bardzo Dzagud:-). A na czym w końcu stanęło z prezentem dla Weroniki?:-)
Gusia mi też się ta strona nie otwiera:no:Z płytami gazowymi Ci nie pomogę, nie mam do czynienia z nimi:no:
Pirzonek to czekamy do 17:-D:-D:-D
Szopka zdrówka dla Czarusia:tak:
Aniajw jutro będzie lepiej:tak::-D
Rozmawiałam z Marcinem o majówce i niestety teraz to za wcześnie żeby się określić tak na 100%. Ale może uda się na sobotę i niedzielę przyjechać.Narazie niestety się nie piszemy:sorry2:
Dobrej nocki
 
reklama
Pirzonek-niezla jestes, ja w ostatnim tygodniu to tylko stekalam ze mi ciezko i ze mam dosc
Aniajw-to widze ze masz podobna tesciowa do mnie-moja bez przerwy wchodzi w slowo i klepie swoje "madrosci" i nikogo nie slucha tylko prowadzi monologii i w dodatku nie na temat...nie no krotko mowiac "uwielbiam" moja tesciowa, hehe i bardzo sie ciesze ze miszkam 10 tysiecy mil od niej :-)
Szopka-zdrowka!
 
Do góry