reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;D - Wątek Główny

Iza- no i jak kolejne dni Alutki w przedszkolu?Bawi sie z dziecmi?Czy w domku siedzicie?skoro przeziebioniowo
Ogolnie jest fajnie, niunia sie swietnie bawi, ma kolezanke Sophie (z Portugalii), Andrieja (z Ukrainy), Hiramoto (z Japonii), dzis bawila sie z jakims Marcusem, hehe to tyle co mi babki mowia. Ciesze sie ze nie jest jedynym obcokrajowcem, jak sie okazuje tamte dzieciaczki tez tylko po swojemu nawijaja ale nie ma klopotow z dogadaniem. jakos sie wszyscy rozumieja, Alusia rozumie juz "sit down", "please", "thank you" i takie podstawowe wyrazenia, nawet zaczela gadac "pempju" czyli thank you :-) Ogolnie jest wesola i zadowolona. Jest tylko maly problem-zaczela plakac z rana jak wychodze i ja zostawiam, babeczka mowi ze to trwa chwile, ze jak tylko znikam za zakretem to zaczyna sie bawic z dzieciakami no ale nie jest to przyjemne :baffled: A co do katarku-wlasnie zauwazylam ze jej wylazl kolejny zabek-wiec moze to jest przyczyna.
 
reklama
witam 2 w 1 :-):-)

elmaluszek: ale letnicy :szok::szok::szok:

miłego dnia :-):-):-)

z okazji posta nr 100 stawiam szampanika

n015.gif
n015.gif
n015.gif
n015.gif
n015.gif
n015.gif
n015.gif
n015.gif
n015.gif
n015.gif
 
Ostatnia edycja:
Dziendobry:-)



Miki wczoraj zasnol o 22.15 ale bronil sie na maxa przed zasnieciem az w koncu zasnol,ale sie usmialam:-D:-D:-D jak byscie widzialy co on robil z oczkami:szok::szok: wywracal je na boki,do gory normalnie jak bym mu dala zapalki to podejrzewam ze by je wlozyl zeby oczu nie zamknac,po ciezkich walkach zasnal na siedzonco,a kiedy przewrucil sie na bok to sie podniusl usiadl i znowu zasnol:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D a polozyc sie niedal.

Pogoda fatalna,no coz zobaczymy co ten dzisiejszy dzionek nam przyniesie??
 
Witam.
Coś średnio się czuję po wczorajszych M urodzinach:zawstydzona/y:, ehhh głowa już nie ta, a rano, nie ma że boli, Wojciu ma to gdzies, że mama chora i trzeba wstać:-(

GUSIA, wyobraziłam sobie jak to śmiesznie musiało wyglądać jak się Miki tak przewracał zasypiając:-D
Ja ostatnio staram się być co do zasypiania konsekwentna. Np. wczoraj. godz. 21.00, goście są, no to Wojtek jeszcze by pewnie i posiedział z nami.
Ale widzę, że oczka trze i tak markotny troche. No to mimo gadania mojego taty i innych, żeby go jeszcze zostawić wzięłam go pod pachę i do spania. Faktycznie jeszcze godzine cudował w łóżeczku, aż mi się odechciało przy nim siedzieć i przyszedł mój tata i go uśpił.
Na szczęście mam możliwość, żeby go do drugiego pokoju wynieść jak np. są goście. Rozumiem, że jak ktoś mieszka w jednym, nie jest łatwo pogodzić jakiekolwiek postanowienia co do dziecka i normalne życie.

Dziewczyny może pomożecie?
Idziemy niedługo na bal karnawałowy, od M z pracy, i sobie wymyślili kostiumy:szok::szok::szok::szok::szok::angry:
Ja pojęcia nie mam ani żadnych zdolności, coby cuś wymyślić.
U nas nie ma żadnej wypożyczalni strojów a do Łodzi mi się nie chce specjalnie jechać.
Może macie jakies pomysły?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Izka-no to dzielna jest Alutka,nom dumnam z niej:tak:
Agik-zrdowka zycze,Ja ostatnio z bratem popilam i tez kiepsko bylo ze mna,nie te czasy hehe.Nad strojami pomysle.
Pirzonku-witaj jeszcze dwupakowo:-)
Kingug-Ty mnie tu nie straszaj:-DJa musze jak najszybciej zrobic to prawko:baffled:

No wlasnie wiecie co wczoraj pytalam mojego instruktora jak pojade na egzamin to jakim autem bede jezdzic (bo teraz ucze sie na oplu corsie).Bo jak mi dadza jakies inne auto to nie bede wiedziala co gdzie i jak.No i mi powiedzial ze tu tak jest ze moge sobie zazyczyc ze chce jego autem zdawac na egzaminie:-)To od razu zażartowalam zeby on mnie przeegzaminowal:-DI wiecie co?No oczywiscie on nie moze ale powiedzial ze na moje zyczenie on moze byc ze mna w samochodzie tylko egzaminator bedzie mi mowil co mam robic;-)Ciesze sie bo z nim pewniej bede sie czula:tak:No i te testy mnie wkurzaja.:wściekła/y:Bo kurna ja durok musze co piate slowko tlumaczyc bo nie znam tak slownictwa samochodowego:baffled:Tyle czasu to zajmuje

Moja Murmelka wlasnie liże ekran telewizora ,to lece
Buziaki i milego dzionka
 
Ostatnia edycja:
Agik, a nie mówiłam?:-D Ale grunt że dobrze się bawiłaś.;-)

Gusia, też bym chętnie zobaczyła "przewracającego się" Mikiego.:-D Nieźle to musiało wyglądać.:-D

U Madzi jest różnie ze spaniem - najczęściej ja Ją usypiam - kładziemy się na naszym łóżku (nie rozłożonym) i staram się usilnie namówić Ją aby się spokojnie położyła. Najczęściej trwa to z 1 - 1,5 godziny zanim się zmęczy zabawą i zaśnie. W międzyczasie albo ogląda reklamy (wtedy twardo, nawet jak jest na pół śpiąca, po usłyszeniu dźwięku reklamy, siada jak sprężyna i patrzy błędnym wzrokiem), albo każdemu buzi daje, albo chce się Jej pić, albo... siada mi na brzuchu okrakiem i robi "ijaaaaa, ijaaaa".:-D Skąd się Jej to wzięło to nie wiem.:-D
Ale bywają też takie dni, że np. Tata się Jej pyta czy chce do łóżeczka, ona potwierdza, On Ją kładzie i Magda zasypia. Choć częściej jest tak, że poleży chwilę i chce z powrotem do mnie. Strasznie nieprzewidywalne jest to moje dziecię...:baffled:
 
Witam
Pirzonku ,jak w dwupaku ,sa juz jakieś symptomy??:-)
Miki ,ależ musiało to śmiesznie wyglądac:-D
Livka w dzien nie śpi prawie wcale ,czasem drzemka 15 mnin,ale idzie spać o 22i śpi do 10 i to jej chba starczy
 
Agik, no ja niestety nie mogę służyć pomocą bo u mnie dwie baby:-D, ale może byś go za pirata przebrała? Bluzeczka jakaś najlepiej w paseczki, spodnie luźne, chustka na głowę, a opaskę na jedno oko to już chyba z materiału byś skleciła? No i oczywiście miecz czy tam taki nóż krzywy - najlepiej z tektury i oblepiony folią aluminiową?;-)
Jakby co to kiedy ten bal? Może moją Mamuśkę bym zaangażowała - ona plastycznie uzdolniona jest. To taki miecz czy opaskę bym Ci podesłała.
 
Ostatnia edycja:
Izka super że Alutka tak się szybko zaaklimatyzowała.
Gusia no to zasypianie Mikiego musiało strasznie komicznie wyglądać. Wszystko żeby nie usnąć.

Ostatnio znalazłam fajne mebelki do pokoju Natalii. Oto link :
System ELF - meble, oświetlenie, dywany - tanio!!!

Na początek (czyli za jakiś rok:tak:, jak będzie przeprowadzka córki do swojego pokoju) chciałam tylko szafka E-5 i regał E-8 (obrazek nr 7). A potem dokupić szafe E-10, i później biurko E-11. A i oczywiście łóżko, ale chyba nie z tego kompletu (troche drogo:baffled:) zreszta sie zobaczy. Jest to mały pokój więc nie zaszaleję, a zresztą więcej chyba nie potrzeba. Jak się wam podobają?
 
reklama
Aniajw-mebelki super ale tak mysle i niewiem czy dobrze zrozumialam , ze ta przeprowadzka za rok to jeszcze cos znajdziesz,a ceny fakt do tanich nie naleza,ale tak prawde mowiac to niemam pojecia w jakich cenach sa meble do dzieciecego pokoju.


Agik-grunt ,ze dobrze sie bawilas a bol glowy przejdzie:tak:

Nastepnym razem nagram zasypianie(jezeli sie jeszcze powturzy)bo dzis zaluje i jestem zla na siebie :angry::zawstydzona/y:tym bardziej ze kamera lezy w szafie.
 
Do góry