reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
reklama
Witam!
Ula zdrówka! Niech Ci grypsko szybko odpusci!
Basia super ten plac zabaw:tak:, muszę chyba m namówić żeby z małą pojechać na plac zabaw dla dzieci w pobliskim mieście (tylko kiedy :confused2:)
Mejdija i jak tam sytuacja z m?
U nas tez leniwa niedziela, m na zjeździe cały dzień, ja u teściów... a dziś z mała na dworku poszalałyśmy, obiadek na szybko, teraz śpi, a ja korzystam :-p
 
Cześć dziewczyny ,
kryzys małżeński zażegnany, trzeba było przespać nerwy:-D.
A dzisiaj byliśmy na budowie zaplanować wszystkie kontakty i
włączniki i światła, bo już trza powoli zacząć elektrykę...:happy:
Kasiau biedactwo, miejmy nadzieję, że lekko to przejdziesz!:confused2:
Ula Ty też szybko wracaj do zdrówka!
Bbakania ten placyk zabaw to super pomysł, my mieszkając w Wawie
też byliśmy na takich mini placykach w centrach handlowych, ale teraz to byłaby dłuższa wyprawa...:sorry:
Joasiek - no to jednak Cię m. zaskoczył!
Mamoot oby jak najszybciej do tej imprezy poobronnej doszło!:laugh2:;-)
Iwosz ja też słyszałam, że ta " Kołysanka" to dobry film, może też nam się uda wybrać:confused:
Buziaczki
 
Witam drogie Panie
U mnie już lepiej1
Nawet wyszłam dziś z mała na plac zabaw trochę (niestety m przyrósł do kompa )

Kasiu bidulko, jak nie urok to przemarsz wojsk!Zdróweczka!
Karolcia, minie zima to wszystko obrotów na budowie nabierze!
Basiu, super pomysła z tym palcem zabaw!
Monia hihihi ja tez juz czekam na swoją impreze poobronową ale skromnie wiadomo gdzie mi biednemu mgr do twojego mężulka dr :-D:-D:-D:-D

A mój M mi piecze babkę:-D:-D:-D:-D i Marleńcia uwaga! z RÓŻOWĄ polewą:-D:-D
 
Jestem już w domciu,
wstawiłam krupniczek bo T. będzie dopiero po21.00,
a Wojtek mi odpadł na drzemkę o 14.00 !:szok: Zazwyczaj to sypia
od 10.00, 11.00 do 13.00-14.00, czyżby sie przestawiał:confused:

Ula, ale masz zdolnego m.:-)
 
mój Zuz właśnie dziś zastrajkowala i drzemki nie było nad czym ubolewam okropnie bo w domu balagan ze chyba spych zamowie żeby sie odkopac a ona teraz marudzi ze zaraz chyba wyjdę z siebie i stanę obok
 
Hej hej!
Majula juz w lozeczku,zasypia.Wymeczona upadkiem-nabila sobie znowu guza-prawie codziennie robi sobie jakas krzywde;-)Lobuziarka mala;-)
Ja czekam na m az wygramoli sie z nowego auta;-) i przyjdzie zrobic kolacyjke:-)
Kasiau-wspolczuje rota.
Mejdia-no to robota w domku wrze:-)
 
reklama
Wpadłąm sie przywitać i zaniedługo zmykam na spcerek.

Ulcia jak tam babeczka smakowała? A imprezka po obronie mgr. musi być huczna żebyś ją zapamiętała na długie długie lata

Kuba też ma dni bez drzemki i jest wtedy mega maruda no ale co zrobić. Czasami leży grzecznie w łóżeczku a czasami krzykiem domaga się wyciagnięcia.

Majka jak tam autko? Mąż chyba nie mozę się nim nacieszyć?
 
Do góry