reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
reklama
Witam babiczko wieczorkiem
Wczorajsza imprezka mila i sympatyczna różową babka M podbił serca :-)
My dziś spokojnie w domku siedziałyśmy M przy giełdzie ja z mała szalalam dzis Zuza nawet drzemke zaliczyła :tak:

Majcia jak ateczko ?
Marta jaj noga?
Basiu to teraz odpoczywam po busy dniu :-)
 
Hej Baby, co to za posucha!!!!:szok:
Meldować się RAZ!
Bo nie mam do kogo pisać....:-(

Ja dziś znów na zajęciach miałam zjazd,
bo lurę straszną nam serwują!
Chyba zacznę ze swoją Neską przyjeżdżać...

Wojtol wzywa, spadam bo mi tu robi małą awanturkę...
 
Witam po krótkiej przerwie
Ula widzę, że na Zuzie taki sam sposób jak na Dobrusię - trzeba ja wymęczyć, to ładnie padnie :-p
Basiu ale masz intensywny okres w pracy... ale i tak Ciebie podziwiam, że po powrocie chce Ci sie śmigać z Natalcią na spacerki...
Mejdija no ładnie poić kursantów brązową wodą... mam nadzieję, że ze swoim zaopatrzeniem będzie lepiej ;-) a długo jeszcze ten kurs bedzie trwał?

u nas tak sobie, mnie od kilku dni męczą migreny, do tego mała wczoraj na dobre sie rozłożyła (39stpni i okropny kaszel), od razu do lekarza pojechałyśmy, dostała antybiotyk, syropki itd... mam nadzieje, że szybko przejdzie i nie zejdzie na płuca i oskrzela... szkoda, że znowu ma antybiotyk, ale mała jak nie choruje, to nie choruje, a jak ja już coś złapie,to konkretnie... nocka nieprzespana, co chwile syrena, ja od niej złapałam to samo, tyle, że bez gorączki... noga jeszcze mnie pobolewa, ale już w miarę normalnie funkcjonuję...
jedyne co mnie cieszy, że w końcu odwilż chyba idzie i skończy sie ta zima :sorry:
 
I ja isę melduję. Ostatnie kilka dni miałąm rozrywkowe;-):-p to i czasu mniej. Kacperino gorączkuje bez dodatkowych objawów. Z rana dostał czopka i teraz zaczęło mu odpuszczać bo poszedł sie bawić. Mam nadzieję, że Kubę to ominie. Po za tym myślę przez cały czas o jakimś wakacyjnym małym biznesiku, ale to tylko plany;-)

Mata zdróweczka dla Ciebie i Dobrusi:tak:

Mejdia koniecznie musisz brać swoją kawkę. Jak już pić to coś porządnego i żeby smakowało;-)
 
Basiu grtaulacje Ciociu :-)
co do profilaktycznego smarowania i oklepywania... w ulotce pulmex baby jest napisane, że można smarowac tylko w przypadku mokrego kaszlu... bo inaczej będzie tylko powodować ataki kaszlu... a my mamy przeciwkaszlowe syropy :sorry: a z tymi ćwiczeniami to my nieświadomie sie co dziennie bawimy w puszczanie baniek i mała ładnie dmucha wtedy :tak:
 
reklama
Hej Dziewczeta.
Nie bylo mnie pare dni,bo nie mialam zbytnio czasu na kompka.Dzis za to mam wolne,wiec zasiadam na bb:-)
Jesli chodzi o autko dziekuje za zainteresowanie;-)Spisuje sie jak na razie rewelacyjnie:-)M zachwycony,ja tez,Maja sredniawo;-)
Nie jest on moze super cudem techniki,ale musimy w nim jeszcze pare rzeczy odkryc,zeby go wykorzystywac na maxa;-)

Mata-wspolczuje choroby twojej i Dobrusi.Moja mama tez zawsze doradza oklepywanie plecek-trzeba usiasc,wyprostowac zlaczone nogi i polozyc na nich dziecko glowka do dolu-i w tej pozycji oklepywac od dolu pleckow do szyi.
 
Do góry