reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Witajcie:-) U nas zima na całego jak wszędzie:-D Rano Kacpra na sankach zawizłam do przedszkola bo nie chciało mi isę auta odśnieżyć;-) Muszę polecieć na pocztę jak będę szła po Kacpra nadać przesyłeczkę;-) Nocka kiepskawa Kuba kaszlał znów o 3 się obudził i jęczał czały czas. W końcu skończyło isę na tym, że wskoczyłam do niego do łóżeczka poprzytulałam i wróciłam do siebie.

Agusia kupilas cos w Ikei???:-p
Kupiłam stolik Mammuta i dwa stołeczki. Chciałam kupić krzesełak do kompletu ale niestety nie było:-( Ale w gruncie rzeczy jestem zadowolona:tak:

Asiowo gratuluję. Buziaczek dla Agatki i wracajcie szybciutko do domku:-)

No i sie napisałąm lecę do ubUy bo sie już wyspał i jęczy:-( A spał 40 minut. Zajrzę do Was później i poczytam co u Was
 
reklama
Joal ja tam wolę mniej futurystyczne wnętrza :-D ale na wiosnę mała poszaleje, wyłożymy arkusze na trawce, farby do malowania palcami i jazda :-D może uda się jeszcze towarzystwo małej znaleźć ;-)
Agusia to Ty sie mieścisz do łóżeczka Kuby :szok: cos czuję, że Kuba będzie miał fajny pokoik :-) ja musze chyba wujka m namówić, żeby coś małej zrobił (jest świetnym stolarzem), tylko będziemy musieli mu materiał kupić :tak:
chyba wyjaśniło się, czemu mała kiepsko spała w nocy, dostała cieknącego kataru :dry: nie wiem dlaczego... psikam euphorbium, mam nadzieje, że przejdzie... najlepsze jest to, że w nocy tylko lekko furczało w nosku, jakby jakaś koza się zabłąkała ;-) o i wstała :sorry2:
 
jakby jakaś koza się zabłąkała ;-)
padlam:-D:-D:-D

Jola dzieciaki ciesza sie na calego:-D
Aguniu rozumiem,ze paczka juz w drodze do mnie:-p:-Dkochana jestes!!!
Martus malowanie na trawce bomba,tez tak zrobie:tak:

Ja bylam na miescie,zrobilam drobne zakupki zywnosciowe,kupilam dwa obrusy po 2 euro:-pteraz lece do kolezanki na cos slodkiego:-p:-p:-pu mnie dzisaj ogorkowa,a wieczorem zrobie golabki!
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny :tak:nie wiem czy jeszcze mnie któraś pamięta:zawstydzona/y: daaaawno mnie tu nie było i jakoś tak mnie wzięło żeby troche do was wrócić;-) choć nadrobić nie dam rady i należą mi się baty :angry: wracam jak ten "syn marnotrawny" hihih
 
Witaj Flexy , jeszcze pamiętamy :-D
U mnie nawet nieźle bo pociąg przyjechał , trochę było ciężko zejść ze schodów , ubawiłam się przy tym z rana ale ogólnie ok.
Śniegu u nas duuużo i tak się idzie i zanurza aż szkoda kozaków :-p
 
Witajcie!

Flexy- kurcze mam nadzieje że już nas nie opuścisz :-)

Kasiu dobrze, że nie masz problemu z pociągiem, bo przeciez to co się dzieje na PKP to jakaś komedia!
Malenka Ty to masz rękę do zakupów i promocji! :tak:
Mata oby Dobrusi szybko katarek przeszedł!!!
Agusia ciesze się że mebelki macie nowe - my musimy tylko dokupić jedną szafkę do pokoju Barta ;-)

A ja dzisiaj miałam z Ł wolne, Bart poszedł pierwszy dzień do żłobka, my z Ł załatwiliśmy dużo spraw, Bart w żłobku sprawował się ok! Zmykam bo zaraz znajoma ma wpaść na kawkę ;-)
Jutro oczywiście już do pracy... :no:
 
Ja tylko na chwilkę.:happy2:
U nas zaspy okropne,
a nie chwaliłam się Wam, że tydzień temu mieliśmy kulig z prawdziwego zdarzenia!
Taki z ogniskiem w lesie, kiełbaskami i grzńcem no i oczywiście
ciągłymi wywrotkami:-D No już dawno się tak nie wyszalałam na śniegu.
Wojtuś niestety czekał na rodziców w domku z dziadkami :tak:.
Dobranoc Kobitki- udanych wieczorków.
Jutro troszki popiszę więcej!:-)
 
reklama
a nie chwaliłam się Wam, że tydzień temu mieliśmy kulig z prawdziwego zdarzenia!
Taki z ogniskiem w lesie, kiełbaskami i grzńcem no i oczywiście
ciągłymi wywrotkami:-D
Karolinko, ale Ci zazdroszczę takiego kuligu:tak::tak: Sama bym tak poszalała:-D:-D

Agusia ciesze się że mebelki macie nowe - my musimy tylko dokupić jedną szafkę do pokoju Barta ;-)
Daruuunia to tylko stolik i stołeczki. A marzy mi się już urządzić pokój dla chłopców tak na dłuższy czas, włacznie z likwidacją łóżeczka i przeniesieniu Kuby do większego. A do tego jeszcze komody i inne pierdoły. Ale "czasu" brak:-D:-D

wracam jak ten "syn marnotrawny" hihih
Witaj Flexy. Mam nadzieję, że będziesz częściej do nas zaglądała. Pisz co u Ciebie:-)

Aguniu rozumiem,ze paczka juz w drodze do mnie:-p:-Dkochana jestes!!!
Tak tak do Ciebie przesyłeczka nadana:-)

Agusia to Ty sie mieścisz do łóżeczka Kuby :szok: cos czuję, że Kuba będzie miał fajny pokoik :-)
Jakoś daję radę. Na boczku i z podkulonymi nogami ale jakoś się mieścimy:-D:-D:-D A pokoik wymaga jeszcze sporych nakładów żeby wyglądał tak jak bym chciała. Jedyne co mi się srednio podoba to to że będę musiała wstawić łóżko piętrowe a nie chciałam. Ale wyjścia nie ma. Pokój za mały:-(

Daruuunia super, że imprezki udane:-) No ale Ty dusza towarzystwa to jakze mogło być inaczej:-):-)
 
Do góry