reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
reklama
Kochane moje Dziewczynki!

Ja nadal w kartonach i walczę dzielnie!
Zaraz pojawią się moi rodzice,
żeby na weekendziku mi pomóc, bo sama z Wojtulkiem jestem.
T. jutro p[rzyjedzie wielką bagażówką i zabierze większość
rzeczy czyli to co udało mi się spakować.
Pewnie komp też zabierze więc odezwę się dopiero
w listopadzie jak już będę tam ;)

Całuski dla solenizantek i solenizantów duzych i małych, :-)
gratulki dla Maty!, zdrówka dla wszystkich, którzy go potrzebują
i dobrych plonów dla farmerek ;-)!
Pa Laski!
 
W każdej chwili, zawsze, wszędzie, niech Ci w życiu dobrze będzie! Niech Cię dobry los obdarzy wszystkim o czym tylko marzysz

Marlenko
006.gif
i Uleńko
009.gif
014.gif



Jestem jestem, pracowalam dzisiaj :))
 
Troszkę jestem zmęczona, dawno tak nie biegałam jak dzisiaj, kupiłam sobie dzisiaj pas na brzuszek, i juz latam w nim :))
Ja jem paluszki .. tez bym pizze zjadła z wielką przyjemnoscia ale jak znów zaczne sie opychac to bede wygladała jak Bulinka...
 
Witam sie wieczorkiem,

M wlasnie polecial do sklepu to korzystam ;-) Mielismy miec dzis kolejna imprezke, ale goscie wlasnie niedopisali - grypsko :-( Zapowiada sie wiec romantyczny wieczorek weekendowy z m :zawstydzona/y: na stole slatka, zakaski, paluszki itp... i cieple piwko bo jednak mnie cos bierze :eek: Moze obejrzymy wreszcie pozostale czesci gwiezdnych wojen bo w tv lipa ;-) Aaaa i mamy wreszcie kolejne zabki u Oli - ja glupia szukalam z przodu i to na gorze a wykluly sie "4" na dole :-D

Marlenka, Ulcia
- najlepszego dziewczynki :-)
Mejdia - wracaj do nas szybko jak tylko sie da :tak:
Lila - zakupki chyba udane ;-)

Milych wieczorkow!
 
reklama
No i ja jestem. Kubalko śpi, Kacper jak to zwykle bywa jeszcze sie bawi. Ale luzik juz mam. Uffffff jakis wyjątkowo długi dzień miałam, ale na szczęscie się kończy

Lila witaj ludu pracujacy:-D:-D Nie przemęczaj się za bardzo. To teraz jak nosisz pas to teraz masz pewnie wymiary MISS;-)

Mejdia życzę, żeby przeprowadzka przebiegła bez problemu i żebyś szybko do nas wróciła:tak::tak:

Kasiu pizza mniamciu mniamciu:-)

Marlenko nie olałam ZI ale podlałam roślinki i wracam do Was. Długo będą rosły to mam luz;-):-D:-D

Joasiek szkoda że goście sie rozchorowali. Ale napewno nic sie nie zmarnuje:-D:-D Widzę, że wieczorek już zaplanowałaś
 
Ostatnia edycja:
Do góry