reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
reklama
Kochanieńkie lachonki dziękuję za życzonka bardzo serdecznie:-D:-D:-D

Widze że romantisze wieczorki , to z mężulami to z pizzą to przy sadzeniu pomidorów:-D:-D:-D u mnie w domciu cichutko m juz wybył Zuzia śpi słodko, ja się lenie:-D:-D:-D
 
A ja olałam prasowanie, czekam na krasnoludki :-p jutro może się za nie zabiorę...
czekam do 22, biorę antybiotyk i spadam do łóżka, mała miała problemy z zaśnięciem i może być ciekawa nocka :confused2:
Kasiu ale mi smaka narobiłaś na pizze, aż chyba jutro kupię składniki i na szybko zrobię (jutro mam tylko 4 h zajęć :-))
Lilka to że masz pas nie znaczy że możesz juz śmigać ja perszing, odpoczywaj ile wlezie :tak:
Mejdija trzymam kciuki, żeby przeprowadzka szybko poszła :tak:
a ja niedługo zostawię IZ, bo czasu będzie brak i pewnie na BB rzadziej będę :-( no nic, zobaczymy jak się sprawy ułożą, póki co czekam na wieści od teściówki...
Miłego wieczoru i gorącej nocy ;-)
 
witam babeczki:-)
chyba mamy przyczyne nocnej o 3ej Bruna pobudki i calodziennego marudzenia...nastepna czworeczka wyklula sie:tak:
a ja sie skupiam teraz na moim prawku bo ustalilam juz za jakies 6tyg egzamin:unsure:
m znowu wybyl do pracy a ja sie obiadam (Kasia mi narobila ochoty na pizze ale nie mam pizzy niestety buu) i popijam cola..bardzo zdrowo:-p ale zawsze wieczorami mam chcieja na cole nie wiem czemu:confused2:
Marlenka Ula wszystkiego naj imieninowego:-)
Mata gratuluje pracy:tak:dasz rade pewnie tylko poczatek bedzie trudny zeby wszystko zorganizowac...i oby zebul szybko przestal bolec:tak:
 
Oj ja też wieczorami mam wieliego głoda na ziezdrowe jedzonko:sorry::sorry: cola i frytki mmmmmmmmmmmmmmmmm:sorry: ale chyba bym wygladała już jak big mamma z agenta XXL :-D:-D:-D
 
Widzę , że dziś ja w przerwach prasowanka nocny marek :-D już skończyłam , jupi:-D jutro będę miała z głowy.
Ja kiedyś jak się spotykałam z m to tak żerliśmy wieczorkami , popijaliśmy piffkiem i nawet nieźle przytyta aż zaczęliśmy biegać żeby to zgubić - super się biegało w zimę w lesie wieczorkiem
 
Witajcie :-)

ale Wy to babole wstrętne jesteście, na samą noc smaka robić :angry::-D

Lilianka, nie szalej tak, miałaś odpoczywać :tak:

Ula, korzystaj z wolnego :-) dziś już bez ajerkoniaku :-p;-) ??

u mnie królewny padły, zaraza zaraziła dziadka, a my z Anią dzielnie się trzymamy. Mała póki co ospy brak...

Lilianko, mam prośbę, wspominałaś, że Twoja Nadia przeszła już ospę... ile to trwało? normalnie ją myłaś? miała tempkę? bo ja już kręćka dostaję...

Mejdia, udanej przeprowadzki, do listopada już niedaleko, obyście się szybko zebrali i wprowadzili na swoje!!!

jakie plany na wieczór drogie Panie macie?
 
Dzień doberek:-) ja już na nogach popijam kawencję. Kuba wypił mleczko i zdrzemnął sie jeszcze, Kacper ogląda bajeczkę. Pogoda taka, że szkoda gadać:-(A Wy gdzie jesteście. Tylko nie mówcie że śpicie jeszcze:-D:-D
Miłego dnia
 
reklama
Hejka:-)

Wczoraj przyjechala kolezanka i raczylysmy sie alkoholem,ale tak delikatnie,dzisiaj super sie czuje,jestem mega wyspana,od kiedy zakladam cieplejsza pizamke Marysi spi mi bez pobudek,moze jej za zimno bylo w bawelnianej,a ja nie grzeje w sypialni,no nie wiem,juz wstawilam pranko,wyrzucilam smieci,bylam z psem,zaraz zabieram sie za lazienke,dzisiaj zapodamy sobie irlandzkie sniadanko,podobno ma R serwowac,wiec sie nie odzywam:-pa potem ide na miasto z bratem,koniecznie mi chce cos kupic:sorry2:no nie bede sie przeciez opierac z tego powodu:-p
 
Do góry