reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
:-D:-D:-D
Marlenko Ulciu wszystkiego naj :-)
mała dopiero mi odpadła, ja lecę kawusię sobie zrobić, trochę z Wami posiedzę i włączam żelazko :confused2: może krasnoludki z ZI poprasują:-p
a tak w ogóle to nie wiem gdzie pochowam ciuszki małej, bo ostatnio tak się stroiła, że wyłamała szufladę w komodzie :eek:
Majeczko dobrze, że masz się lepiej :tak:
Zuzkus namiętnego weekendu z mężem :cool2:
ząb ma się jakby ciut lepiej, najgorsze jest to, że nie można się na dzisiaj nigdzie do dentysty wbić :confused2: ehh byleby mi ból przeszedł i opuchlizna, to zabieram się za systematyczne leczenie ząbków i skoro idę do pracy i będzie więcej kaski, to aparat sobie fundnę, a co :-p
 
reklama
W dniu tak pieknym i wspaniałym,
życzę ci serduszkiem całym
dużo zdrowia, sto lat życia
milion złotych do zdobycia
i Uleńce i Marlence obie fajne są ciotencje :-)
 
Ulcia u mnie super a dziś jeszcze na parapetówkę idziemy ale ja już podziękuje za wodę z diabełkami bo jutro wesele a 3 dni to za dużo :-D jeszcze w alkoholizm popadnę :-D
Mikołaj tak się przytulał z psem ze zasną i co chcę zabrać od niego czikusia to spryciasz budzi się i krzyczy mama nie ,kce kusia lulu więc spi z psem :confused2:
 
Ulcia u mnie super a dziś jeszcze na parapetówkę idziemy ale ja już podziękuje za wodę z diabełkami bo jutro wesele a 3 dni to za dużo :-D jeszcze w alkoholizm popadnę :-D
Mikołaj tak się przytulał z psem ze zasną i co chcę zabrać od niego czikusia to spryciasz budzi się i krzyczy mama nie ,kce kusia lulu więc spi z psem :confused2:
:-D:-D:-D Jolu ja ciągle mam rażenie, że Mikołaj urodził się z pól roku wcześniej, bo kawał chłopa z niego i mówi jak naprawdę starsze dziecko:tak:
a ja czekam jak krasnoludki zainteresują sie żelazkiem i przepisuje notatki z wykładów :sorry:
 
Witajcie kochane :-)

Kochana Uleńko, Kochana Marlenko, z całego serduszka płynące życzonka imieninowe!!! Dużo zdrowia, szczęścia, radości, pomarańczy ;-)
Wszystkiego naj, naj!!!




U nas nocka ok, Juluś trochę lepiej z tym katarzyskiem... kupska rozi zielone, ja patrzę nie ma 3 na dole a tu 5 jest po prawej stronie :szok: a u góry 3 w natarciu... Ania pochrapuje mi przez sen, to muszę jej operację fik - mik zrobić jak wstanie... dzisiaj dostała zupkę jarzynową, to opierdzieliła cały słoik :szok:

siedzę trochę na BB, małe śpią. Adam ogląda TV, to mam chwilkę dla siebie :tak:

udanego popołudnia babeczki!!!
 
Witam wszystkie Mamuśki:tak: U mnie dzieciaszki oglądaja bajkę to wskakuje do Was bo ostatnio bardzo bardzo zaniedbuję BB:zawstydzona/y: To zielone Imperium mnie wciagneło hahahahaha. Sieje zibieram i tak w kółko;-)

Uleńko wszystkiego najlepszego w dniu Imienin. spóźnione ale szczere życzenia Ci składam Ulciu-Szpulciu. Spełnienia marzeń i wszystkiego naj... naj... naj......

Marta i jak krasnoludki sie pojawiły. mam nadzieje, że tak i prasowanko masz już z głowy:-D;-) Widzę, że już zaczynasz gospodarować kaską z wypłaty. Oj ja też bym sobie fundnęła aparacik:tak::tak:
 
Marta powiem Ci że sama się dziwię ze on tak mówi :tak: ale moja mama mówi że ja jak rok skończyłam to rozmawiałam jak bym maiłam z 5 lat a i jak sobie przypomnę brata mojego rodzonego który jest młodszy o 16 lat odemnie to też mówiła bardzo szybko
 
reklama
Dziekuje slicznie za zyczonka wszystkim foremkom,Kasiu:-D:-D:-p

ULENKO wszystkiego najwspanialszego kochana!

Martus i co przywolalas krasnale,ja mysle,ze trzeba im cos zaplacic za prace domowe,spryciarze za darmo nie te te:-p

Jola,ale co Mikolaj spi z prawdziwym pieskiem czy maskotka???fajnie juz sobie mowi Mikus:tak:

Agusia olej ZI wpadaj do nas:cool2:

Czy mi sie zdaje czy Liluszki dzisiaj nie bylo?

Ja mialam fajny dzionek,dostalam prezent od R a z rana wparowal z roza,romantyczny czy co???:-D:-D:-Dpotem skoczylismy do miasta na pizze,nie mam planow na wieczor,moze jakies winko otworzymy,mmmhhmm,sama nie wiem
 
Do góry