reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Eh witam się
to już moje trzcie podejście dzisiaj, juz 3 razy zaczynałam posta i zawsze coś mi przeszkadzało!
Ewcia , zdróweczka dla Julci! I ogólnie dla wszystkich chorowitków!
U nas spokojny leniwy dzionek, nic szczególnego się nie działo. M upiekł ciasio na jutro, pewnie moi :oo2:wspaniali:dry: teściowie nas nawiedzą, :eek::eek::eek:
pogoda wiadono:eek: humor mąż mi poprawił w czasie drzemki małej:cool2::cool2::cool2: wiec pozytywnie:-D:-D:-D mała już śpi, m szykuje sie na nockę a ja bb
a co tam u was wieczorkiem?
 
reklama
:-)Witajcie
Ja już szwy mam zdjęte, niestety muszę sie bardzo oszczędzać,do tego musze zafundowac sobie taki pas wzamacniający, który pomoze mi dojsc do formy i uchroni przed przeciążenie... i tak ma sie byczyc przez 3 miesiące:no: masakra
Ja juz mialam plany ze od przyszłego tygodnia zaczne porządki,okna pomyje, zasłony zawieszę nowe .... a tu niente...:sorry:

Kasiu moja droga, co do siania i podlewania :cool2:to ja gram od wakacji, w zadnym wypadku Was nie zaniedbuje :))) ....

 
Joasiek no to chwal sie łupami ;-)
Sie wstydze :zawstydzona/y:

pobuszowałam troszke na allegro i kupiłam w ostatnich dniach pare rzeczy dla . . Natuni :zawstydzona/y::-p
To sie pochwal :tak:

Ola nie pisnęła , ogólnie była grzeczna i słodka , uśmiechała się jak zwykle do wszystkich i czarowała
Dzielna dziewczynka :-) Ja przy szczepieniach sama wymiekam :zawstydzona/y: tata ja trzyma... my nastepne mamy dokladnie za tydzien. A z tym czarowaniem to Ole chyba juz tak maja... kazdego na spacerze moja zaczepia ;-):-D

Ulaaaa - krotka drzemka powiadasz?? :-D
Lila - oszczedzaj sie Ty pracusiu :-p trzeba przestrzegac zalecen lekarza, wtedy szybciej do siebie dojdziesz babeczko :tak:

Witajcie wieczorkiem ;-) (przy m jak... :laugh2:)
U nas dzionek minal przyjemnie na zabawie (i sprzataniu ;-)) ale niestety bez spacerku :zawstydzona/y: Caly dzien niebo plakalo :confused2: Ehhh... Ale potem wrocil m i bylo radosnie ;-) no i przyszly jednoczesnie prawie wszystkie paczki z allegro :-p to se poszalalam :sorry: Olenka juz spi, dzis jak przewidywalam byla juz jedna drzemka 1,5h, czyli standard :tak: odpadla wiec szybko :-) zobaczymy jaka bedzie nocka...
A u Was dziewczynki, jakie plany na wieczor?
 
Ostatnia edycja:
Lilka juz niedługo, jeszcze troszkę , zapomnisz o zabiegu.
A ja wcinam czekoladki , dostałam dziś @ - witam dziewczynki, Lila w klubie czerwonych :-D
 
i ja melduje się wieczorkiem, mała w końcu odpadła, ale coś nie szło jej dziś usypianie... mnie ząb zaczyna boleć :-(
Ewunia przykra sprawa z tą dziewczyną, tak niewiele brakowało, a mogłaby żyć...
Lilianko to masz nakaz byczenia się przez kolejne 3 miesiące :tak: a oknami, porządkami i nowymi zasłonami niech sie m zajmie :-p:cool2:
Ula to taki kucharz Ci się trafił:eek: chyba, że wolał sam upiec ciasto, żebyś Ty jakiegoś arszeniku nie nasypała :-p
Kasiu ale Ci się dzielna córcia trafiła:tak:
Zuzia zdrówka Maciusiowi. No i chyba byłaś rozpieszczana jak m w domu ;-) ehh pleśnie, grzyby... u nas się nieciekawie w tym roku zrobiło, na ścianach sporo tego cho,lerstwa wylazło, jak m dostanie jakies wolne, to będziemy z tym walczyć :crazy:
 
reklama
Do góry