reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
reklama
ło matko ale tematy:-D:-D
a ja sie zaciekawiłam tym Zielonym imperium ale jestem chyba kiepskim ogrodnikiem hehehe:szok: nawep podlac swoich upraw nie umiem:-D:-D widac nie tylko realnym swiecie nie mam reki do roślinek:-D
 
a ja daje rady z uprawą ;-)
a w domku nasz pierwszy storczysław szykuje się do przedłużania pędu z kwiatkami, a kwitnie już od ponad 6 miesięcy i w szczytowym momencie miał 49 kwiatków:-)
 
storczysław:-D:-D:-D:-D Marta ale mnie rozbawiłaś:-D:-D

dobra werernki zielonego imperium juz mi tu szybciutko mowic jak mam podlać swoj ogródek i sprzedać jarzynki :)
 
Ostatnia edycja:
a kupa tam! nie ma co sie oszukiwac :-D:-D:-D nie dla mnie sadzenie sałaty :-D:-D:-D

hihi wole jednym okiem na CSI spoglądać:-D:-D m juz w pracy wiec koejna smotna noc:-D herbatki sobie zrobie
 
reklama
hihi wole jednym okiem na CSI spoglądać:-D:-D m juz w pracy wiec koejna smotna noc:-D herbatki sobie zrobie
witaj w klubie "slomianych nocnych wdow" :-D:-D:-D
wrocilam z bebnienia ale faaaajnie bylo;-)
zalatwilismy dzis mlodemu poszport..ale przedszkole w tym konsulacie:-D pelny przedzial wiekowy dzieciaczkow;-)
moje dziecko juz druga noc nie spi od 12ej do 3ej:-(wszystko przez ten nieszczesny antybiotyk...budze go i nie dosc ze nie chce wypic to potem nie moze zasnac:-(
milego wieczoru kobialki:-)
 
Do góry