reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
witam:-)
mlody zasnal ale z problemami pewnie dlatego ze w dzien strajkowal i zasnal 3godz pozniej niz zwykle na drzemke...
bylismy dzis na zajeciach z tanca dla dzieci od roku do 3lat..fajne bylo...co prawda mlody nie umie jeszcze wszystkiego powtorzyc co babeczka robi ale chyba dobrze sie bawil podrygiwal sobie po swojemu, zreszta nie tylko on :-D
a potem wizyta u lekarza bo skora sie pogorszyla (jakas infekcja) i dostalismy antybiotyk:-(nie wiem jak ja go obudze o 1ej w nocy i zmusze do wypicia:-(
Majka mam nadzieje ze juz cieplo w domku:tak:
Mata oby bol plecow szybko ustepowal:tak:
Marlenko mam pytanie..nie wiesz cze w UK mozna kupic probiotyki typu Lacidofil czy Dicoflor?
a co do "siania zbierania sprzedawania" to tez mnie to kiedys wciagnelo:-p:-D
milego wieczoru:-)
 
reklama
Martuś mam nadzieję, ze tym razem wszystko zakonczy sie pomyslnie.
A jesli chodzi o gre to moj syn mnie wciągnął, gram z nim od wakacji...
Nadioza dzisiaj zjadła sniadanko, obiad, a kolacje wcisnełam jaj na siłę. Zasneła ok 21, cały czas wklada dłonie do buziaczka - mysle ze to na 100% zębole...i ten brak apetytu...
A ja dostałam @ wrrr
 
No to dzisiaj ja pierwsza sie malduję na posterunku:-D:-D Gdzie jesteczki laseczki:-D hop hop;-) U mnie nocka OK. Ja już jestem po śniadanku popijam kawusię. Nie mam jeszcze planó na dzień dzisiejszy, zaraz pędzę podszykować obiadek. Korzystam póki chłopcy oglądają bajki. Miłego dnia do zobaczenia późneij
 
No to ja druga!
Niestety bez usmiechu,bo Maja goraczkuje:-(
M na szczescie naprawil ogrzewanie i ciepla wode.
Wczorajszy wypad do znajomej nie wypalil,bo Maja miala 38.2°C,wieczorem juz 38.6°C,a rano 39°C:-(Teraz po paracetamolu juz tylko 38°C,ale wyskoczyly jej jakies krostki pod oczkami(na policzkach) i na nosku.
 
witam:-)
dziecko spi a ja probuje wystawic jakies niepotrzebne rzeczy na ebayu, pierwszy raz wiec pewnie troche mi to zajmie:zawstydzona/y:
dziecko zasnelo wiec nie wchodzi mi w kadr przy robieniu zdjec;-)
mam pytanie a propos antybiotyku...czy musze podawac go dokladnie co 6godz (mamy 4 razy dziennie) czy moge to troche przesunac np o godzine czy pol? bo jak spi to nie chce go budzic:-( a jak wy robicie?
Majka zdrowka dla Majeczki ciekawe od czego ta goraczka i krostki:eek:
milego dnia :-)
 
Witam
U nas nocka super !!! Nadia obudziła sie przed 7, połozylam ją w pokoju przy bajkach, dalam mleczko i przebrałam. I dzrzemalismy sobie z m, po godzinie wchodzę Nadia spi i spalismy wszyscy do 10 :-)
Teraz laska zaliczka drugą drzemkę, a ja z herbatką i sucharami przy BB, mąż dzisiaj pracuje w sklepie( zmienia wizualizację ) hahaha . Obiadek mam juz zrobiony, wczoraj odwaliłam na maxa prasowanie a teraz mam luz, hmmm gdyby nie złe samopoczucie @ - sowe to bym czuła sie jak w Niebie hahahha.... no ale nie wszystko mozna miec :)
Wlimek ja jak daje antybiotyk to staram sie o dokladnej porze ale z tego co wiem od mojej babci pielęhniarki to antybiotyk mozna do godziny tak przekladać. Więc spokojnie - nic sie nie stanie jak dasz o te 30 min poznie czy 45 :)

Miłej I Rodzinnej Niedzieli Wam życzę !!!
 
Dzień dobry!
Wczorajszy wieczór był super! Wypiłam dwa piwka, nawet potańczyłyśmy i przez północą niczym kopciuszek wróciłam do domu ;-)

Jutro już do pracy, aż mi się nie chce z tego lenistwa :-p

Zdrówka dla chorujących!
Musze lecieć bo Bart mi coś płacze :eek:
 
A ja w koncu zamowilam lekarke z dyzuru do domu,ale jakas taka nie bardzo przyjechala.Nie wie coMai jest-ma troszke zaczerwienione gardlo i to wszystko.plus goraczka oczywiscie.Dala recepte na antybiotyk,dyby znow goraczka skoczyla do 39°C.
No i teraz Maja ma 39.1°C,zle wyglada i widac,ze zle sie czuje.Jutro z rana zadzwonie do naszej lekarki,czy bedzie mogla nas przyjac.

Spokojnej nocki wszystkim!
 
Mam nadzieje że Majeczka dobrze sie poczuje! kurczę ciekawe co to może być, że taka gorączka... Zdrówka życzę!

Dzień dobiega końca, Bart już wykąpany, lata po mieszkaniu, Ł poszedł do roboty, a ja czekam aż mój mały szogun uśnie ;-)
 
reklama
Do góry