reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
reklama
Widzę, ze trafiłam do Was w dobrym momencie.

Marlenko cos Ty dzisiaj taka niecierpliwa, pisalam, ze jadę na podbój sklepów :-p ehh
No ale kupilam dwie pary rękawic Nadii , bodziaki i taką fajna polarkową chustę pod kurteczkę a sobie nic :-(
Ale już wymysliłam, jak znów jechac ale bez meza na zakupki, powiedzialam mu ze pojadę w niedzielę z Fabiem do kina i po kinie skocze do sklepów hahaha, mam nadzieję, ze dam radę.
A dzisiaj weszłam na wagę i wiecie co zobaczyłam 60 kg hahahha... nie bede ukrywała, ze od chwilikiedy poszlam do szpitala pilnuje sie z zarciem ....
 
Ojjj,czyzbym byla dzis pierwsza?????I to o takiej godzinie????:-);-)

No,nam ogrzewania nie naprawili,bo nie przyjechali.Pozyczylismy taka mala farelke,zeby chociaz troszke podgrzac mieszkanko.Najgorsze jest to,ze jak nie ma ogrzewania to nie ma tez cieplej wody w lazience-wlasnie przymierzam sie do mycia wlosow w misce.
Ale dobra wiadomosc jest taka,ze M ma znajomego hydraulika,ktory juz mu powiedzial jaki jest zapewne problem i co ma zrobic-wiec czekam az M wroci z pracy i wszystko naprawi:-)
A po poludniu wybieram sie z Maja do znajomej,ktora tez ma coreczke z czerwca 2008:-)
 
Dzień dobry czerwcókolandzie! A gdzieś ta się podziały?

Ja dzisiaj mam wolne i wybieram się na miasto z dziewczynami wieczorem na piffko, co bardzo mnie cieszy! :tak:alez namotałam :rofl2::rofl2:
Ł zostanie z Bartem, a w ogóle wczoraj jak skończyłam pracę to koledzy "kazali" napić się z nimi wódki :szok::szok: ni wypiłam :shocked2: nie dużo, ale wypiłam, Ł nawet się nie kapnąl, ale mu dobra żona powiedziałam to śmiał się ze mnie ;-)

Miłego wieczorku
 
reklama
cześć kochane :-) u nas nocka ok, Julce coś odbiło i spała do 11 i zasnęła o 16 :szok: będę miec biedna przeprawę w nocy :szok: Ania nie śpi, bawi się w najlepsze i ciągnie mojego A za włosy :-)

A Juluś diabeł wcielony się zrobił taki że :szok: Jeszcze drakula wrzuca swoje 3, nawet 50 groszy i tym ją podburza na nas :angry: jeszcze trochę i nie dam sobie z nią rady, a tamci się śmieją i awanturę mnie czy A robią, ajk oni rozpuszczają i buntują mi dziecko!!!!!!!

a cóż Wam będę smęcić... udanego popołudnia!!!

Darunia, udanego wieczorku!!! ja dopiero wyjścia z sobą samą będę mieć, jak do pracy wrócę dopiero :-(
 
Do góry