reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
reklama
Momoot trzymam kciuki za integrację Wojtka, tylko tam grzeczni bądźcie, bo spotkania integracyjne zazwyczaj chucznie się kończą ;-):-D

A Dobrusia odsypia mi nockę, przed południem spała prawie 2 godzinki i teraz już śpi 1,5 h, a do niej to niepodobne :szok: a ja zamiast robić coś w domku, to siedzą przed kompem i zaproszenie robię (na ciuszkach efekt ;-)), mąż zaakceptował wstępnie nawet projekt :-D ach nie ma jak to zboczenie zawodowe :sorry:

dobrze, że usypianie dobrze idzie, rano byłam u niej 3 razy, a teraz tylko 2, drze sie jeszcze okropnie, ale sprawdza ile zdziała tym rykiem, więc sie nie przejmuję :-p i wstaje wesoła a nie z płaczem, więc same plusy :tak:
 
Ostatnia edycja:
Kochana, bardzo chętnie, ale mam uparciucha w brzuchu...

Mój Bart to dopiero był uparciuch- po 15 dni go wyciągali i to na siłę!!! Bo sam nie chciał :-D

Monia trzymam kciuki -na pewno się spodoba - nowe zabawki , nowe dzieciaki , dużo wrażeń

I ja też, i ja też ;-)

ja zamiast robić coś w domku, to siedzą przed kompem i zaproszenie robię (na ciuszkach efekt ;-)), mąż zaakceptował wstępnie nawet projekt :-D ach nie ma jak to zboczenie zawodowe :sorry:

Mata w końcu możesz sobie odsapnąc :tak:


A mi Bart przez to wstanie po 8 dopiero szykuje się na drugą drzemkę... obiad już prawie gotowy, ciekawe czy Ł wyjdzie normalnie z roboty..

Jak padac nie będzie to idę dzisiaj pobiegac, bo już w czerwcu na aerobik nie chodzę- a trzeba formę trzymac ;-);-) tylko najgorsze że coś mnie gardło pobolewa... no nic przepuczę jeszcze raz szałwią ;-)
 
A ja mam wolne więc jetem już dawno po obiedzie , pozmywane , ogarnięte, mała spała 2 razy po 1 h akurat jak robiłam obiadek, za to 2 godziny przy komie, wybierałam wózek i w końcu wybrałam - w sumie z tamtego jestem zadowolona tylko mama nie może tak dźwigać więc kupiłam taki 5 kilo bez żadnych bajerów ale i taka spacerówa się przyda, zobaczymy
Basiu - bidaku ZDRÓWKA :-)
 
DARUUUNIU, jak to Ci Bartka wyciągali 15 :szok: dni!? ja urodziłam 9 dni po terminie...

BBAKANIU, życzę Wam zdrówka!!! nie stresuję się, spokojnie... liczę że do moich urodzin wylezie... jak nie to ją rycyną potraktuję... ja mam urodziny trochę wcześniej niż Julinka, więc mnie to rybka, niech wyłazi :-D
 
No i po USG.Wyniki za 10 dni.Ale cos mnie niepokoi bo nigdy mnie to badanie nie bolało,a dzisiaj jak mi nacisnął tam gdzie watroba to myslałam ze sie posikam na tym łózki.Strasznie mnie bolało:baffled:.
Dzieki kochane za zyczenia zdrówka i za komplementy dla Adaska.
Ide sie szykowac do pracy...ale mi sie nie chce...taki upał..
 

Załączniki

  • S5000150.jpg
    S5000150.jpg
    60,9 KB · Wyświetleń: 36
  • S5006536.jpg
    S5006536.jpg
    37,8 KB · Wyświetleń: 29
DARUUUNIU, jak to Ci Bartka wyciągali 15 :szok: dni!? ja urodziłam 9 dni po terminie...
Bart się urodził 15 dni po terminie :sorry: no i miałam cc bo był duży, a ja miałam miednice wąską ;-)

A u Nas tylko dysc i dysc :confused2:

No u nas to samo, tylko teraz właśnie słońce wyszło, i pobiegałam sobie 25 minut, teraz siedzę upocona na bb i czekam aż Ł skończy kąpac Barta i sama wskakuje ;-)

Ł zawiózł dzisiaj autko do mechanika, ciekawe ile zabulimy :confused2:


A przyszedł do nas w końcu zwrot za Bartutka ;-)
 
reklama
Do góry