reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Staś pięknie dziękuje Cioteczkom za półroczkowe życzenia :tak::-D

A ja pracę przeżyłam - w końcu to tylko 3,5 godziny plus dojazd. W sumie nie było mnie w domu mniej niż 4,5 godziny. A Staś raczej spokojny, zjadł marchewę, poszedł spać, pobawił się. Było w porządku.
A w pracy przypominam sobie jak sie pracuje :-p. Trzeba było poustawiać wszystko w komputerze, poczytać maile, dowiedzieć się jakie projekty "idą". I tyle. Jutro idę na rano.
 
reklama
Witajcie. ja mam dzisiaj za soba okropna noc. Moj Wopjtek buudzil sie co 2 godziny na smoka. Na jedzenie picie ..I rtak o 24 wypil butle o 2 smok o 4 picie i o 6 znowu butla. Cofa mi sie dziecko z tym spaniem jak nic. Ja chodze polprzytomnna. Mam nadzieje ze w dzien bedzie grzeczny i da mi troszke wytchnienia.
daruuunia3 pisze:
Bart zasnął przy karmieniu :szok: zjadł tylko 120ml a zawsze na wieczór opróżnia 210-250ml i spi do 7-8 rano, pewnie dzisiaj będą pobudki w nocy :baffled: a już się przyzwyczaiłam do tego że cała noc śpi
no u mnie wczoraj wlasnie bylo podobnie. I Efekt taki jak pislalam wyzej
 
Ola standardowo budziła się w nocy 3 razy - bynajmniej tyle pamiętam. Jak zaczyna kwękać to kwestia przyłożenia cycka i po 5 minutach dalej śpi. Ogólnie zauważyłam że ona się w nocy budzi bo jej chce się pić bo nie ciągnie cyców nie wiem jak długo tylko chwilkę , coś jej poleci i zaraz śpi a ja po nocy mam pełne cyce.
Jak wrócę do pracy to mi chyba szybko zaniknie.
Mamoot to fajnie że odnalazłaś się w racy i że dzieciaki to ładnie zniosły , oby tak dalej.
Agusia to miałaś okazję troszkę odpocząć i pogadać z mamą , to fajnie
 
Mamoot fajnie, że wszystko ok w domu i w pracy!
Agusiu cieszę się, że odwiedziny mamy się udały! :tak:
Kasaiu 3 razy wstawałaś- :szok: Mam nadzijeję, że Ola szybciutko bedzie przesypiac całe noce!!!

U nas nocka ok- myślałam, że Bart bedzie wstawał na jedzonko, ale się myliłam :tak: obudził się raz w nocy po smoczka i spał do 7-mej, zjadł i teraz ucina sobie drzemkę ;-)
Ł śpi po nocy,a ja z kawą na bb :tak: uwielbiam tą chwilę, cisza, spokój, kawa i cioteczki :-)
Miłego dnia!!!
 
witam sie:tak:
Zdrówka dla wszystkich chorowitków:tak:
Ze mną juz lepiej, uszko boli, ale juz nie tak mocno:tak: Mam nadzieje, ze przejdzie samo i nie bede musiała szukac leryngologa:tak:

Ja teraz podobnie jak Darunia, mała ucina sobie drzemke, ja z kawka zasiadłam na BB:tak:
Dzis nocka jak dla mnie rewelacyjna...
Ząbki znów sie odzywają i myslałam, ze noc bedzie straszna, bo mała juz o 21:30 sie przebudziła i rozpłakała... ale P. do niej poszedł, bo mysle - niemozliwe zeby była głodna, posmarował jej dziąsełka, pospiewał i zasneła szybko znow:tak: pozniej pobudka dopiero o 4:20, 10 min cyc i spała do 7:30:tak: wiec sie wyspałam jak nigdy:tak:
Paulinka zaczyna sie juz powoli dzwigac jak lezy na pleckach wiec mysle jeszcze chwilka i mała siadzie:tak: Nie umiem sie nadziwic jak ona szybko sie rozwija!!! Cos niesamowitego, uwielbiam obserowac jej postepy... z dnia na dzien:tak:
 
Daruunia niby się wstaje ale tak naprawdę to aby tylko cycka przystawić i dalej się śpi dlatego czasem nie pamiętam czy wstawałam 3 czy 2 razy.
Asiowo dobrze że ucho tak nie boli bo to chyba najgorszy z bóli bynajmniej dla mnie
 
Ja jestem juz chyba przyzwyczajona do tego bólu:-( Jak byłam młodsza srednio 4 razy w roku miałam zapalenie ucha:zawstydzona/y: Ostatnio miałam troche spokoju...
gorzej boli np. brzuch gdy moje jelitka sie odzywaja:zawstydzona/y: teraz moge to porownac do skurczy porodowych, dosłownie... moze dlatego tak dobrze porod zniosłam:-D

Darunia, miałam pisac wczesniej... jak ja Ci zazdroszcze tych łyzew!!! Sama bym sie wybrała, a nawet nie mam z kim:zawstydzona/y:
 
Cześć dziewczyny
Przywitałam się już w odpowiednim wątku jakiś tydzień temu ale ciągle nie mam czasu żeby coś więcej napisać ani nawet żeby was poczytać.
Przeczytałam tylko że Bartek Daruuni3 przesypia całą noc, podziwiam :) Powiedz mi czy karmisz go piersią a jeśli nie to co dajesz mu na noc że tak ładnie śpi.
Piotruś jest na piersi ale jest niejadkiem i ciężko go zmusić żeby zjadł więcej niż 7,8 minut a co dopiero do zjedzenia z obu piersi ;)
Idę poczytać co w innych wątkach piszczy bo chciałabym się jakoś zadomowić ;)
 
Ja się zastanawiam cały czas nad basenem. M się pytał to niby dużo osób przychodzi z dziećmi do basenu przy szkole, temp. wody to 30 stopni ale ja mam wątpliwości bo to jednak dużo ludzi tam chodzi a poza tym to najpierw muszę sprawdzić czy jest tam gdzie ją rozebrać i przewinąć.
Wolałabym pojechać do specjalnie przystosowanego do tego basenu.
 
reklama
My z mężem stwierdzilismy, ze zabierzemy małą na basen na wiosne... . Wydaje mi sie, ze bedzie łatwiej i jakos nie jestem przekonana, zeby w zime zabierac dziecko na basen, w koncu po kapieli trzeba wyjsc na dwór... jakos mam obawy, dlatego poczekam:tak:
 
Do góry