reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Ja też przyłaczam się do życzeń, magdziara stooo lat!!!!! Młoda laseczka z Ciebie :tak:
Asiowo dla męża również sto lat i wszystkiego naj z okazji rocznicy :-)
 
reklama
Ja takze dolaczam sie do zyczen dla Magdziarki oraz Asiowa z Mezem:-)

Wczoraj wieczorem Maja zjadla juz z piersi,w nocy z butelki i dzis rano znow z piersi:-)Oczywiscie nieobylo sie bez placzu i wyrywania,niestety.
Umowilam sie juz z nasza pediatra na 16.15.Z uszka juz prawie nie leci,ale wole sie upewnic,ze wszystko w porzadku.
No i dowiem sie ile ten moj klocuszek wazy:-)
 
Magda wszystkiego naj naj naj :-)
Lorcia zdrówka

U mnie padł internet w weckend i nawet zdążyłam złożyć reklamację a okazało się że to wina kabla od internetu :-)
Podłączałam różne telefony ale tego kabla nie sprawdziłam - no cóż nie każda kobieta musi się na tym znać.
Moja mała też jakoś mniej jadła w sobotę bo cycki miałam jak skały.
Na szczęście dziś juz normalnie
 
Cześć :)

Dołączam się do wszystkich życzeń dla Magdziarki i Asi :-) :-):-) Bądźcie szczęśliwe, dziewczyny!

No i zdrówka dla chorujących i mam chorujących :tak::tak:

Wczoraj wreszcie udało mi się zmobilizować męża, żeby skręcił kojec dla Lenki - do tej pory nie miałam co z nią zrobić jak byłyśmy na dole; maty nie mogłam stawiać na dywanie, bo wtedy pies usiłował się na nią wpakować i zostawiał tam tony swoich włosów ;-) i musiałam ją kłaść na stole w jadalni - a to już stawało się niebezpieczne, bo Mała jest coraz bardziej ruchliwa. A teraz Lena leży sobie w salonie na macie w kojcu, widzę ją z kuchni, a pies może tylko popatrzeć przez szczebelki :-) I będzie gdzie powiesić i postawić zabawki :tak:

P1060227 (Large).JPG
 
Agacina no to gratulacje , pogodzenie zwierzątka i małego bobasa to nie lada wyczyn , ja mam kota więc też się obawiam tych kłaków. Na razie kot jest na wakacjach na naszej działeczce bo lata sobie gdzie chce ale zawsze na zimę ląduje w mieszkaniu.

Dziewczyny a jak tam u was z prasowaniem ciuszków ? Do kiedy macie zamiar prasować ?
 
Asiowo wszystkiego naj i sto lat razem z okazji rocznicy ślubu!!!

Magdziarko sto lat w dniu urodzin!!!
I nie mów żeś stara bo w takim razie ja już nad grobem stoję:-D
 
Dziewczyny a jak tam u was z prasowaniem ciuszków ? Do kiedy macie zamiar prasować ?
noo ja caly czas prasuje ale u mnie to norma bo corce 9 letniej tez nawet majtki...
Zastanaiwam, sie tylko do kiedy prac w tym proszku dla dzieci. Nie wiem czy nie zaczne na pocztaku prac w w zwyklym ale sensitive noo a pozniej jak nic nie bedzie to w jakim popadnie( u nas w gre wchodzi vizir, ariel albo persil)
 
Agacinka fajny kojec, a u Was ze względu na psiaka, to idealne rozwiązanie :tak:
U nas za kojec robi caaaaala podłoga :-D no ale zwierząt brak ;-)

Kasiu ja mimo, że nie lubię prasowania ciągle będę prasować, żeby były miękkie (sama nie lubię sztywnych i szorstkich ubrań :sorry2:)

A jeśli chodzi o proszki, to wykańczam jelpa i kupuję zwykły proszek sensitive :tak: (nasz "dorosły"proszek też się kończy ;-)). Do tej pory małej nic nie wyskakuje, a używam różnych kremów, płynów do kąpania, więc nie powinno być problemu (od jakiegos czasu jak małą dostaje leki, które brudzą mocno, to wsypuję nawet pół miarki vanisha, daję 2 płukania i jest ok :tak:)
 
reklama
Do góry