reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Ale cisza na formu :szok: Pani Prezes wyjechała i nie ma kto pisać :-D:-D:-D

Kasiu jak obcinam okrągłe paznokietki u stópek na prosto to wygląda to tak, że po śrdoku paznokieć obcięty do różowego a po bokach widać sporo białego i boki paznokcia wystaja poza palec :baffled:
 
reklama
Wiem o co ci chodzi .
Moja starsza ma takie paznokcie i staram się te boki ścinać choć trochę bo często tam się brudek dostaje a mnie to denerwuje . Nic jej nie wrasta bynajmniej.
 
Mata jeśli chodzi o wymiary fotelika to moja już też się ledwo mieści w długości
Najgorsze jest to że jak ją dziś wsadziłam do fotelika to głowę non stop dźwigała aż to było dziwne dla mnie bo tak długo , z dnia na dzień coraz bardziej się zgina w pół nawet na rękach. Tak to śmiesznie wygląda jakby miała o niczym innym nie myślała tylko oo siedzeniu :-)
 
witajcie dziewczynki moja od 3 dni marudna baardzo sie ślini a jak złapie mojego palucha to tak mocno gryzie że szok czasami musze jej zmieniac bluzeczke tak zaslili taka mokra czy to zęby będą szły czy to tylko takie przygotowanie organizmu. moja tak jak wasze bardzo dżwiga głowe sztywno trzyma czasami sie boje że może przesadza z tym dzwiganiem sie
 
Moja też się ślini i wkłada bo buzi paluchy ale dziąsełka ma białe nie spuchnięte więc to chyba nie ząbki
Widać silne te nasze maluszki:-)
 
Tak to śmiesznie wygląda jakby miała o niczym innym nie myślała tylko oo siedzeniu :-)
To tak jak moj na kolanach nie ma mowy o lezeniu tylko si.lowanie sie i zeby siedziec jak mu nie pozwole to nerw na calego.
U nas noc taka jak zawsze. ja zaraz wyieram sie na zakupy na Ptaka Moze kupie sobie sukienke na chrzicnuy bo jak nie to bede atrakcja wystapie w bieliznie. :-D
mata obcinaj tak jak ci jest wygodnie ja malemu u rak tez nie obcinam na okragło bo ma prozte plytki jedynie kciuk ma zaookraglony. u nozek obcian tez na prosto miomo ze ma zaokraglone jednak boje sie wrastania .U nas w rodzinie sa tendencje
 
A ja paznokci u stopek jeszcze Mai nie obcinalam-nie rosna jej zbyt szybko.Za to u raczek co kilka dni-i to wyglada tak jak u Kasiau,czyli zeby tylko obciac.A na spiaco jej nie obcinam,bo boje sie,ze sie obudzi i bedzie po spaniu....

Dziewczyny,poradzcie.Od kilku dni zauwazylam,ze Maja w jednym uchu ma takie ciemne strupki-najpierw myslalam,ze to krew,ale nie.A dzis to taka ciemna struzka zaschnieta.To wyglada jak woskowina,ale ciemnoczerwona.Dodam,ze ucho ani nie zaczerwienione,ani jej nie boli (przynajmniej moge dotykac i nie ma zadnych reakcji obronnych).
Jak myslicie,pojsc do lekarza w poniedzialek?
A,goraczki tez nie ma,a w drugim uszku woskowina normalna,czyli jasna i malo.
 
reklama
Majka spróbuj małej przytknąć ten dzyndzelek co jest nad wejściem do uszka, ale tak, żeby nim zakryć dobrze całą dziurkę i lekko dociśnij. Jak mała zacznie płakać, to znaczy, że coś się dzieje, a jak nie, to może wszystko dobrze, ale i tak lepiej pokazać Majeczkę pediatrze :tak:
 
Do góry