reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Mata-no to zycze,zeby te czopki w koncu zadzialaly!
Joan-na-to super,ze cwiczenia pomagaja!Ja tez mam czasem wrazenie,ze Maja sie za bardzo wykrzywia,ale nie wiem czy nie przesadzam....

Wczoraj kapalam Maje po raz pierwszy w duzej wannie-ale jej sie podobalo!Tyle miejsca na ''plywanko''!

Dziewczyny,czy Wasze dzieci tez czasem zezuja?Ja mam wrazenie,ze Mai raz jedno,raz drugie oczko za czesto ''ucieka''.Ma tak od urodzenia-pediatra jeszcze w szpitalu powiedziala,ze to sie moze zdarzac do 6;miesiaca.
 
reklama
Joan-na-to super,ze cwiczenia pomagaja!Ja tez mam czasem wrazenie,ze Maja sie za bardzo wykrzywia,ale nie wiem czy nie przesadzam....
Jeżeli masz wątpliwości, to może lepiej sprawdzić. Mi już w 1 miesiącu wydawało się, ze Krzyś trochę się krzywi. Ale kiedy byliśmy u neurologa (Krzyś ma niedowład jednego z mięśni mimicznych na twarzy), nic nie stwierdzila. Potem w 8 tygodniu badał go ortopeda odnośnie bioderek. Mówiłam wtedy, że mały bardzo chce dźwigać główkę i odgina się do tyłu i na lewo...ortopeda stwierdził,że nie należy mu zabraniać, jeżeli chce dźwigać. Kiedy Krzyś już dosyć mocno się krzywił poszliśmy wreszcie do fizjoterapeuty, a ona stwierdziła już dosyć mocną asymetrię :-(. Na szczęście to dopiero 3 miesiąci i wszystko da się cofnać. Ale mam nauczkę...teraz jeżeli wydaje mi się, ze z moim dzieckiem jest coś nie tak, to idę do lekarza...ale nie dam się już zbyć:wściekła/y:. To ja widzę Krzysia na codzień, ja najlepiej zaobserwuję jakiekolwiek zmiany.
Maajka, mam nadzieję że Twoja córeczka rośnie zdrowo i prościutko. Jeżeli maszzamiar sprawdzić, czy wszystko jest ok, moja rada...idź od razu do specjalisty!
 
hejka laski:-)

ale u mnie dziś ziąb:baffled: nawet już mieszkanko zaczyna się wyziębiać:baffled: buuuu
a jeszcze tydzień temu było tak cudownie:sorry2:
ja nadal walczę z laktacją i powiem wam że jest coraz gorzej:-( mały wypija wszystko co może z dwóch i to starcza na max godzinę a po niej płacze i jest nerwowy:no: oszaleć można:baffled:
wieczorem po cycu zrobiłam mu butlę to spił z niej jeszcze 90 ml:szok: i z uśmiechem na buźce zasnął:szok:
mam pytanie do mam alergików!!!!czy dzieci "starsze" które mają alergie na mleko i nabiał mogą przez to mieć katar alergiczny i częste infekcje układu oddechowego?? tak pytam bo u Karola coś podejrzewają:baffled: dostał jakiś tam lek na alergię i zamiast poprawy dostał wysypki i z nosa kapie mu mocniej:confused::confused:
 
Lorcia dzięki bardzo...w takim razie niektóre z dziewczyn za wcześnie wprowadziły maluszkom kleiki i soczki....
A i Lorciu nie wiem jak to jest z tą alergią czy jak jest alergia pokarmowa to może być też wziewna....pewnie Głuszek by wiedziała
U nas też ziąb jak cholera...chyba z 10 stopni. Byliśmy na spacerku to miałam już rękawiczki!

Joanna - super że ćwiczenia przynoszą efekty - oby tak dalej:tak:

Maaajka ty kąpałaś małą w dużej wannie a ja kąpałam się dzisiaj razem z Antosiem i Olkiem:szok:Było ciasno ale fajnie!
 
Lorcia, ja nie jestem mamą alergika (odpukać), ale słyszalam o tzw. marszu alergicznym. Cytuję: " Zjawisko to nazwane zostało "marszem alergicznym" i w rozumieniu klinicznym polega na dokonującej się wraz z wiekiem zmienności narządowej (układowej) reakcji organizmu na szkodliwe działanie alergenów. Przejawem tego zjawiska jest występowanie nadwrażliwości pokarmowej jako pierwszej w życiu choroby atopowej - z pierwotną manifestacją kliniczną ze strony przewodu pokarmowego i/lub skóry, a następnie wraz z wiekiem chorego ewolucją w kierunku astmy i alergicznego nieżytu nosa."
Tu jest link do całego artykułu:
Zatrzymać marsz alergiczny , pulsmedycyny.com.pl

Magdziara, świetny pomysł ze wspólną kąpielą :tak::-). Też musimy sprobować.:tak:
 
Dostałam smsa od Maty-kow
Jestesmy z Dobrusią w szpitalu.Od 16 przeraźliwie płakała i nie można jej było usopokoić.Przyjechała do nas lekarka, której teściowa pilnuje dziecka i wypisała skierowanie, żeby nas szybko przyjęli. Mała dostała kroplówkę, cos na uspokojenie, pobrali jej krew. Teraz czekamy na wyniki, ale dopiero w poniedziałek będziemy cos wiedzieć, bo w weekendy nie ma prawie lekarzy.Wtedy będzie ordynator,ponoć dobry specjalista.Mam nadzieję, że w końcuwyjaśni się co jest małej i nie będzie już cierpieć.Jestem z małą w osobnej sali i mąż dostał pozwolenie i może być z nami w nocy.


Trzymam za Martę kciuki mam nadzieję, że w końcu się dziewczyna doczeka trafnej diagnozy...bo one się tak biedulki męcza!!
 
Dużo zdrówka dla Dobrusi! Mam nadzieję, że teraz już wszystko się wyjaśni i Mata szybko wróci z córeczką do domu. Trzymam kciuki.
 
reklama
dziewczynki kochane długo mnie nie było ile sie wydarzylo tak mi szkoda dobrusi maleństwo takie i już tak cierpi kazda matka by wolala sama cierpieć zamiast naszego maleństwa, u nas dokarmianie od czasu do czasu schemat cycusie potem 30 lub 50 mleczka z butli a czasem nie odpukać na razie nie przeszkadza jej czy butla czy cycuś byle by leciało tak sie martwie o dobrusie jak bedzie\sz Madzia miała wieści co sie dzieje pisz całuje was
 
Do góry