reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
reklama
Mata, Kasia GRATULACJE!!!:-)

Flexi witaj w domu i znowu na BB;-)

Ewunia trzymaj sie dzielnie, wszystko bedzie dobrze!:tak:

Wpadam na BB jak maly i starsze pozwalaja, szczegolnie ze zaczely sie wakacje i oboje w domu. Pozdrawiam
 
Helloł

Przepraszam, że ja tak bez kolejki, ale właśnie odchodzą mi wody i za jakieś 1,5 -2 godzinki jedziemy do szpitala :szok:

Bylam dzisiaj cały dzień w pracy, wpadłam na chwilkę do domu, wyszłam z psem na spacer, pojechałam na basen, wróciłam o 19.30 - i poszło... Dzwoniłam już do mojej położnej, mówi, ze tym lataniem całodziennym i basenem mogłam sobie trochę sprawę przyspieszyć - ale to już nieważne. Najgorsze, że nie mam skurczy, nic mnie nie boli i podobno mogą mnie przetrzymać na patologii nawet do poniedziałku :szok:

Aha, no i najlepsze - mąż pojechał dzisiaj ze swoim bratem do Niemiec i dopiero wraca, więc chyba będę musiała pojechać taksówką i spotkamy się w szpitalu - jeśli zdąży :-( Kurcze, jeden jedyny dzień, kiedy go nie ma...

TRZYMAJCIE KCIUKI!!!!
 
Agacina - a ja przeczuwalam ze Ty sie wepchniesz :tak:
tzn ze bedziesz przedterminowa:-D

Trzymam kciuki - za szybkie skurcze, za to by maz dojechal i za latwy porod - Ty taka babka ciagle w biegu - wiec pojdzie ci latwo!!!
 
Agacinko, to moje gratulacje, a myślałam, że ja dzisiaj pojadę, ale po całodziennej bieganinie po prostu zasnęłam i na tym się skończyło. Chociaż mam tam jakieś skurcze, ale pewnie przejdą,.
Dziewczyny, jesteście cudowne, że mnie wspieracie - pochłaniam całą pozytywną energię od Was i pozytywnie się nastawiam, dzisiaj lekarze powiedzieli, że jeśli będzie dobrze poskładane, to w pn rtg i gips i Mężuś do domku...będę trzymać kciuki, a plus Wasze, to przecież musi być dobrze! Troszkę mi Go żal, bo już widać, że chciałby iść na weekend z gipsem, ale opuchlizna jeszcze nie zeszła całkowicie.
Co do daty porodu, to moi rodzice dalej obstawiają niedzielę. No, zobaczymy. A jak nadejdzie 24-ty mój termin, to siadam do wanny na caly dzień i liczę, że coś wysiedzę;)...dziwna sprawa, bo mój ginek jest obecnie do 30 na urlopie, ale ja nie chcę chodzić tydzień dłużej...a kto mnie skieruje? Chyba sama się skieruje na jakieś wywołanie jeśli nic nie ruszy;-)
 
Agacina trzymam mocno kciuki zeby maz zdazyl skurcze sie pojawily i poszlo szybko i lekko :-)
a dopiero co mowilas ze jestes na koncu kolejki do kasy:laugh2::laugh2::laugh2:
a ja biedny zuczek nadal czekam i nic;-)
Ewcia i tak trzymaj pozytywne mysli przyciagna pozytywne rzeczy:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie dziewczynki! :-D
Ja znów na chwilkę. Uśpiłam w końcu małego i mogę sobie na chwilkę odpocząć. Dziś Jasio miał fazę od 11 rano do 19 wieczorem. Cały czas cyc i ja blisko niego jak tylko przysypiał i dostawiałam pierś to ryk:wściekła/y: już miałam dosyć i miałam małego doła :wściekła/y: ale M wziął go na godzinkę a ja w tym czasie godzinkę kimnęłam bo noc też miałam nieprzespaną (ale cóż takie uroki :-D) ogólnie nie narzekam kochana kruszynka daje czasem pospać a ja dzięki M wracam do formy psychicznej i fizycznej.

Agacinko kochana trzymam kciuki za sprawne i szczęśliwe rozwiązanie :tak:

Ewcia głowa do góry :-D "co Cię nie zabije to Cię wzmocni" :-D
Bardzo współczuję Twojemu mężowi ale zobaczysz wszystko się ułoży i będzie dobrze jestem tego pewna, pamiętaj, że po każdej burzy świeci słońce i jest piękna tęcza :)

Mamoociku ja chętnie przy karmieniu siedziałabym przy kompie ale całkowicie poświęcam się małemu i boję się że wypadnie mi z rąk, może jak dojde do wprawy.....

Buziaki dla wszystkich
 
Ostatnia edycja:
Do góry