reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
reklama
ja po porannym ktg jakies skurczyki juz sa..troche bola ale nie bardzo..cisneinie ok tylko czekam na wyniki krwi..zadzwonia po poludniu i powiedza..jak niedobre to do szpitala jak ok to czekamy do pon...
Pestka to moze moj czeka na ten 23 albo 24 imieniny dziadka;-)
Gluszku a mnie masaz szyjki nie bolal tzn byl nieprzyjemny ale niebolesny..
i chyba po nim ten czop mi schodzi bardzo obficie..szkoda tylko ze to o niczym konkretnym nie swiadczy...
generalnie chcialabym juz ale jak nie to trudno jakos sie z tym pogodzilam...moze jakies okno dzis umyje zeby pomoc naturze:-p
Ewcia ciezka sytuacja...3mam kciuki zeby sie ulozylo tak jak chcecie:tak:
 
Ewcia trzymaj się Kobitko dzielnie. Wiem, że nie jest Ci łatwo. Bądź dobrej myśli, że operacja nie będzie potrzebna i mąż szybko wróci do domku.

Nadal trzmam kciukasy za nierozdwojone mamusie. I kraczę Wam KRA KRA;-):-D Trochę cierpliwości, chociaż wiem, że teraz o nią trudno. Jeszcze kilka dni i też będziecie tuliły swoje maleństwa.
 
no własnie a dla mnie nawet nie był nieprzyjemny - było to nieodczuwalne badanie po porstu takie samo jak wcześnijesze. Oj no trudno i tak jak ni urodze dziś to jeszcze tylo maksymalnie 2 tygodnie.
moze sobie wykutuje stopę i choróbsko mnie opusci bo na razie to isę czuje fatalnie,.
 
reklama
ale na lipcówkach jedna miała cc bo jakaś infekcja w 35 tygodniu (koleżanka z majówek 2006 stad wiem) - planowane nie było akcji a druga to wcześniak zobaczyk jaki - 990 gram!!!! Na pewno być nie chciała mieć takiego wcześniaczka - a co sierpniówek to pewnie tez wczesniaczki wiec.....
 
Do góry