reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Agacina - POWODZENIA!!!Oby szybko poszło :-)

Ewcia- współczuję stresów - zwłaszcza teraz...

RozdwojonymGRATULUJĘ!!!!!
 
reklama
No Agacinka trzymam kciuki żeby się skurcze zaczęły i żeby cię przetrzymywali do poniedziałku!!!! Aleś się wepchała - a tak się bałaś ze będziesz ostatnia. jak tak dalej pójdzie to jest szansa ze żadna nie będzie lipcówką hihi.

A mi własnie wypadła reszta czopa ale tym razem to mega wielki jeden glutowaty koreczek vel czopek śluzowy. Plum do klopiczka. Aż jestem w szoku że taki duży i taki zwarty :tak::tak::tak:bo z Marysią to złaziło i złaziło. Był brązowo- czerwony i ciekawa jestem co dalej. Juz mnie męczy to czekanie trochę. Mogłby mi wody odejść albo co.... znowu mi brzusio spina lekko boleśnie. jesli mam mieć kolejną taką noc to ja nie chce..... bo potem ledwo co zyje na następny dzien. Nie wiem o której maż jutro przyjedzie, moja siostra jedzie jutro do jakiś wód, ojciec na ryby pojechał, tylko mama zostaje... mogłoby mnie zebrać.... za słabo kraczecie kochane....
 
reklama
Do góry