reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Własnie sie przywlokłam z babskiego spotkania.Było super:-):-):-).Oczywiscie przytargałam stos ciuszków i karuzele do łóżeczka z Kubusiem Puchatkiem,Prosiaczkiem i Osiołkiem.Ślicznosci.ciuszki już sie piorą.
Złaziłysmy całe centrum handlowe,oczywiscie wizyta w sklepie ogrodniczym-bo mamy swira z Angelą na punkcie cudnosci do ogrodu.Teraz nogi mi wchodza do ..;-).Oj brakowało mi ploteczek z pracy i tego hihrania sie.Teraz zrobie obiadek-wszystko gotowe kupiłam-kęski z kurczaka w panierce,ryz z warzywami i sałatka z kapusty.

Tylko faceci mnie w warsztacie wkurzyli bo mnie naciągneli na 10f za ponowny przegląd hamulca a okazuje sie ze miał byc za darmo:wściekła/y::wściekła/y:-ale niech im tam.Za oszukanie kobity w ciąży myszy im kable pogryza w warsztacie:laugh2::laugh2:
 
reklama
Ja juz po wizycie. Nic nowego się nie wydarzyło od ostatniej wizyty. Rozwarcia mam całe 0,5cm:-( Skierowanie dostałam i mam w środę się zgłosić, a jak chcę bardzo to w poniedziałek. Muszę to przemyśleć. Wolałabym w poniedziałek. no i pozostaje czekać

Magdziarko ja opierniczyłam moją mamę wczoraj. A to tylko dlatego, że dzwoni codzienne z samego rana i pyta. Przecież jakby się coś wydarzyło to bym dała znać. Podobnie jak TY. A do tego jeszcze wszyscy wokoło pytają a ja już nie mam cierpliwości uśmiechać się i odpowiadać na pytanie "NO TO KIEDY W KOŃCU?" Ale co tam dzisiaj rano też dzwoniła:-D ale już starałam się opanować.
 
Magdziarko ja opierniczyłam moją mamę wczoraj. A to tylko dlatego, że dzwoni codzienne z samego rana i pyta. Przecież jakby się coś wydarzyło to bym dała znać. Podobnie jak TY. A do tego jeszcze wszyscy wokoło pytają a ja już nie mam cierpliwości uśmiechać się i odpowiadać na pytanie "NO TO KIEDY W KOŃCU?" Ale co tam dzisiaj rano też dzwoniła:-D ale już starałam się opanować.


Ale mi tak głupio..do własnej matki akurat sie pierwsza dodzwoniła bo pewnie za jakiś czas by było ok a to na świeżo po wyjściu z gabinetu..i na panią w przedszkolu nakrzyczałam....już leże w pokoju odpoczywywam i się dystansuję
 
Mata dobre ale sie usmialam :-):-):-)
mnie nawet 3-letnia corka przyjaciolki pyta czy dzidzius sie juz urodzil..ale ona ma w tym swoj cel ..juz sie nie moze doczekac zeby sie z nim bawic jego zabawkami;-)
ja tez sie dzis wsciekam:wściekła/y:tydzien temu oddalismy drukarke do naprawy i oddali dzisiaj nawet naprawiona ale bez kartridży!!! i to oczywiscie nasza wina bo nie powinnismy ich zostawiac w drukarce...skad mialam wiedziec??? to d... babsko jak sprawdzalo to nie moglo powiedziec ze trzeba je wyjac ehh:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Na forum mniej aktywna ostatnio jestem, bo po pierwsze - praca, a po drugie jakoś tak aż mi wstyd, że się cały czas fantastycznie czuję, nic mi nie dolega i zapominam wciąż, że jestem w ciąży :-) :-)
tak samo było ze mną a od trzech dni jestem taka słaba że chodzić nie mogę. chciałabym posprzątać na "zapas" a tu sie nie da za bardzo.
 
O Panie ale zamieszanie. Dziewczyny sobie terminy wybierają:-Du nas nie ma jakiegos systemu. Ja z września 29, mąż z 18 listopada Olek z 11 lutego, slub mielismy w grudniu i to 31 i gdzie tu sens i logika. Nie mam się nad czym zastanawiać będzie co ma byc. Dostałam dzisiaj od samego rana jakieś 5 telefonów z wiadomym pytaniem Czy już rodzisz:crazy:
Jak dla mnie to jest tu zalezność:
11 luty
18 listopad
29 wrzesnia

11 (data Olka)+18 (data męża) = 29 (TWOJA DATA) prawda?
29 +11= 40
Jesli miesiac ma 31 dni jak maj to urodzisz Magdziarko 40-31= 9 czerwca!!!
Pasuje ci ta data? no to masz zaklepane :-D:-D:-D

mozna isć za ciosem i robić wiecej kombinacji ale ta kombinacja daje najbliższą datę heheh



Aniaw daję clarytynę cały czas (teraz zwiększyłam dawkę)
Asiowo ale fajnie ze z twoją córcią wszytsko dobrze.
Myszka - każda żółtaczka się kiedyś kończy - dobrze że wykryli od razu - bilirubina spadła i teraz będzie już dobrze
Mata to co mozliwe ze szyjka stwardniała i się zwarła??? Jak to tak????:szok::szok:

Czy ktoś wie co u Aniknulki???
 
Głuszku jestes niemożliwa z tymi datami :-D:-D:-D

Tez się dziwię jakim cudem 3 tyg. temu szyjka była miękka i przepuszczła opuszek, a teraz jest twarda i zero rozwarcia :baffled: ale po wczorajszej wizycie nie miałam zbytnio plamienia, a ostatnio 2 dni miałam spore, więc może na siłę ten opuszek mi wepchała (do delikatnych lekarzy nie należy, a powiedziałam, że chyba brzuch mi opadł i często mam twardnienie brzucha :baffled:)
 
reklama
Agacina a nie szkoda ci macierzyńsskiego? lepije weź sobie L4 - tez platne 100 % a uwierz mi jak maluszek się urodzi mozesz nie chcieć tak szybko wracać i bedziesz żałować ze ci już częsć macierzyńskiego przelaciało.

Ja to się w ogóle nie sugeruje terminami z usg bo bym zwariowała. Tak jak wam pisałam średnio mi wychodzi z usg na 12 czerwca ale chłopok duży to i usg pokazuje wczesniej. Na moje towarzystwo możecie liczyć. Chociaż czuje się coraz gorzej. mama prorokuje ze nie donosze do terminu ale w poprzedniej ciąży też tak prorokowali. Takze ja juz nie wierzę w takie prorokowanie. Tylko mam skromne pragnienie rozpakowac sie do 30 czerwca. Jeśli to nie nastąpi to mozę sie zdecyduje na wywołanie. Tak do 10 dni po terminie moge łazić ale potem już chyba nie dam rady. Tak liczę ze skoro teraz miałam 1 cm rozwarcia na 2, 5 tygodnia przed terminem to moze za te 2-3 tygodnie zrobi się jakieś 2-3 cm i wtedy oksy nie byłaby takim szaleństwem. Moze bym zmolestowała wtedy gina o receptę na ten żel dopochwowy z prostaglandynami - słyszałam coś o tym ale mam szczerze mówiac mgliste pojęcie jak to działa. Ponoć nakłada się go na szyjkę i ma ją zmiekczyc i rozpulchnic. Ale nie wiem czy tego się nie robi tylko w szpitalu. Jak któaś cosik wie to piszcie bom ciekawa okrutnie.
 
Do góry