reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
reklama
Myszka no i jak nie wierzyc w pozytywne fluidki od cioteczek?????Bardzo sie ciesze,no to teraz glowa do góry i prosze mi tu żadnych złych mysli
 
Najgorsza to ta opuchlizna, ledwo usiądę na 15 minut i już stopy jak słonica :szok:
ojj... to mamy ten sam problem:baffled: Mój brat stwierdził, że takie kostki miał jak miał je złamane:-p wkurza mnie ta opuchlizna, nogi takie cięzkie i w ogóle jakieś takie nie moje:zawstydzona/y:

Teraz mąż robi obiad, a ja mam siedziec z nogami w górze:baffled:
 
Magdziarko a mi się wydaje, że chyba zostaniesz


Jestem!!!!!!
Ale to wszystko długo trwało...zapis KTG 54 minuty. Mały ruszył się 17 razy serduszko okpikało..a ja mam pojedyńcze skurcze....
Afi 14, łożyszko stopień III. Mały waży 3460g. Jeśli się nie urodzi to 12 czerwca o 11:00 mam się stawić na Izbe przyjęć...Mam doła bo nie dośc , że sama jestem zniecierpliwiona to te telefony z pytaniami mnie tak dobijają, że oberwało się mojej mamusi biednej( wczoraj z nią gadałam i powiedziałam, że jak coś to zadzwonię i dam znać)...nawet nie chce mi się pisac szczegółów bo byłam dla niej niemiła......
 
Magdziarko te pytania są denerwujące, ale spokojnie, jeszcze troche i się skończą :tak:
A do 12 to Ty raczej nie będziesz się turlać ;-) Antoś jeszcze zrobi Ci niespodziankę :tak:
 
magdziarka-to super,ze ktg tak dobrze wyszlo.Jesli w tym czasie mialas pojedyncze skurcze,to moze cos sie ruszy...Tego Ci zycze!:-)

Dziewczyny,widzialyscie nowe mozliwosci w profilach uzytkownikow bb?Ja juz tam troszke pokombinowalam,wstawilam nawet pare fotek-tylko,ze mi samej sie nie wyswietlaja:-(
No i mozna dodawac kontakty z forum-chyba zaczne Was do siebie zwolywac;-)
 
reklama
gratuluję udanej wizytki:tak::tak::tak:
dołączam sie do poirytowanych pytaniami mam, ja dziś oprócz pytań od znajomych usłyszałam od pań w sklepie "mogłaby już pani urodzić, pewnie już ciężko, na kiedy termin":wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:na co jakaś pani z kolejki, że to może jeszcze dwa tygodnie potrwać:no: pocieszycielki, ale pewnie nie mają nic złego na myśli i nawet nie wiedzą że końcówka jest naprawdę męcząca
ale tak jak napisała mata jeszcze trochę i koniec:tak:
 
Do góry