reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
reklama
dorciacz spokojnie.:-):-)
Nie przejmuj sie wredną małpą,moze miała zły dzien??
Zrób sobie cos pysznego do jedzonka,poczytaj BB i humorek sie poprawi.
Mnie tutaj męczy cos odwrotnego:-D:-D,wszyscy na dzielnicy dopytuja sie kiedy dzidzius,w sklepie, w banku mnie zaczepiają,a co dopiero bedzie jak z bobasem wyjade --zamęczą mnie:szok::szok:
 
Dorciacz :szok::szok::szok::no: jednym słowem ta kasjerka to suka!!!! przepraszam za określenie- ma szczescie ze Cie zamurowało i poszłaś tylko do kierowniczki! Ja to bym taką jazdę jej zrobiła że w całym sklepie by było słychać!!!!! Ja ja nie lubię takich ludzi!!!! W moim przypadku to chyba by do rękoczynów doszło :angry: ojej ale sie zbulwersowałam:wściekła/y::crazy:
 
Dorciacz :szok::szok::szok::no: jednym słowem ta kasjerka to suka!!!! przepraszam za określenie- ma szczescie ze Cie zamurowało i poszłaś tylko do kierowniczki! Ja to bym taką jazdę jej zrobiła że w całym sklepie by było słychać!!!!! Ja ja nie lubię takich ludzi!!!! W moim przypadku to chyba by do rękoczynów doszło :angry: ojej ale sie zbulwersowałam:wściekła/y::crazy:

Jak bym zaczęła się na nią wydzierać, to bym się poryczała. A takiej satysfakcji nie mogłam dać tej wrednej małpie. Ale jeszcze kiedyś wywinę jej jakiś numer - kupię patyczki za złotówkę i zapłacę 200 złotowym banknotem i niech sobie wydaje. Ja wiem co może wkurzyć kasjera:-)
Sama jestem kierownikiem w sklepie i wiem jak kasjerzy reagują na takie sytuacje.
 
wydaje mi się, że gorsze by było rzucić jej groszami... swego czasu byłam kasjerką i to było najbardziej wkurzające:p
Nie przejmuj się głupią idiotką, bo nie warto...
 
Najważniejsze że poszłaś do kierowniczki . już ona ją ustawi z resztą normalny człowiek to nie był bo normalna kobieta tak się nie zachowuje a ty nie zniżaj się do jej poziomu tylko jak najszybciej o tym zapomnij. Pomyśl nie warto narażać zdrówka twojego kochanego dzidziulka dla takiej wrednej małpy.
 
Naleśniczki się smażą, w tv leci MASH, miłe koleżąnki z BB pocieszyły i już mi lepiej. Za parę minut zalegnę na tapczanie i będę się relaksowć .
Wielkie dzięki dobre Kobiety :-)
 
No naprawde kasjereczka sie zapedzila,ale tacy sa ludzie kiedys to sie odwroci przeciwko niej:rofl2:i odechce jej sie zlosliwosci do konca zycia:angry:.A no wogule ja jeszcze nie pisalam na tym forum,ale czytam wasze wypowiedzi i wiecie powiem wam ze milo sie czyta jak jedna na druga moze liczyc :laugh2:i jedna druga rozumie.Ja tez jestem w ciazy 39 tydz.,niedlugo koniec tej sielanki:crazy:i bedzie trzeba troche pocierpiec zeby miec przy sobie ta malutka istotke:-D.No dobra nie bede zanudzac.Pozdrawiam wszystkie przyszle mamusie:-).
 
reklama
No gratuluje pomyslu na watek:-)suuuuuuuuper sprawa:tak:.Ja jestem w 39 tyg,pierwsza ciaza takze wszystko nowe,nawet ruchy maluszka.Niedlugo koniec,ale mi sie wydaje ze moj synus to tak za bardzo wyjsc na swiat nie chce:no:,chyba jest duzy,bo ostatnio jak sie kreci to jak by mnie boksowali,no i na dole klucia jakies przy tym;-)smieszne czasami te ruchy ale chyba tak musi byc:happy:,Mam nadzieje ze tak musi byc...:sorry2:pozdrawiam wszystkie przyszle mamusie:-D:-D:-D
 
Do góry