reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Mi też się dziś nic nie chce bo boli mnie ta rwa. Obejrzałam za to komedię romantyczną , do dużego pokoju napadało styropianu bo ocieplają budynek ale co tam się ogranie :-)
 
reklama
zaglądamy tylko na chwilkę (chciałam zobaczyć twój suwaczek:-D)....Aniknulka, możesz w to uwierzyć?Juz niecały miesiąc...trzymamy za Ciebie kciuki i kibicujemy.... Innym czerwcówką zresztą też... zaraz zobaczycie, jak pęknie worek to co dzień będziecie pisać że już kolejna urodziła (a może już się zaczeło?...muszę sprawdzić;-):-D)
 
Magdziarko fajnie ze wpadają do Ciebie koleżanki- zawsze to milej :-)
Głuszku mam nadzieję ze robota z tymi rurkami pojdzie w miare gładko :tak:
Aniknulka mam nadzieję ze jak odpoczniesz to juz bedziesz sie lepiej czuła!!!!;-)
Majeczko może dzidzia ma mniej miejsca- dlatego słabiej go czujesz, a może to pogoda tak działa na niego? nie przejmuj sie wszystko bedzie ok!
Asiowo przynajmnie sobie porządnie odpoczniesz dzisiaj w spokoju ;-)
Limba uważaj na drodze i jedź powoli :tak:
Joaś widzę ze u Ciebie wesoło zaczął sie dzień :-D:-D:-D
Azile należały Ci sie te kawałki ciasta po takim treningu ;-):laugh2:
Mata- masz rację niedługo sie skończy sielanka!!!
Dziewczynki miłego dnia Wam życzę wszystkim!!! Jakiś dobry humor mnie dzisiaj dopadł, może dlatego, że juz wiem jakie mebelki bedę miała do pokoju Małego :tak:;-) i w ogole tak jakos na sercu mi dzisiaj lżej :-):-D
 
Głuszku jakoś będziesz musiała to przeżyć. U mnie sąsiedzi też często wiercą i tak sobie myślę że jeśli choć raz obudzą moje maleństwo to im chyba nogi z .. powyrywam. Do tego ocieplają blok (na szczęście tylko szczyty ale za to w żółwim tempie). Dobrze, że lato przed nami , najwyżej wyjdzie się na spacerek.:-)
 
Agusia 120/70 to normalne ciśnienie, ja od początku ciąży mam takie i ginka nic nie mówiła :no:
Ja zaraz idę prasować resztę ciuszków i do końca spakuję torbę:-)
A dzidzia to ma teraz niezłą czkawkę brzuch podskakuje :-D hihi

Aniknulka wiem, że ciśnienie dobre:tak: Żle napisałam. Chodziło mi o to, że nie wiem od czego mam telepawki skoro ciśnienie OK:tak::-D:-D:-D Ale tak czasami jest jak pisze się o jednym a myśli o czym innym i wychodzą głupoty;-):-D
 
Daruniu a ty o wszystkich pamiętach:-)!!!!!!!!
Super ze masz taki dobry humorek!!!!!!!!! No i mebelki wybrane.
 
Azile a nawet nie wiem skąd taki humorek :-);-)
Kasiu ja tez mieszkam w bloku i nas sąsiedzi mają serdecznie dosyć!!! Nad nami mieszka taka pani co sie zajmuje swoimi wnukami- 6 lat i 11 miesiecy i ona juz tak sie nauczyła ze przychodzi do nas i dogaduje sie z robotnikami ze taraz np. przez 40 minut nie mogą nic wiercić i być głośno bo kładzie dziecko spać- poźniej jak sie dzidzia obudzi to przychodzi i mówi ze już mogą sie tłuc :-)
Najgorsze jest ze zapowiedziałam mi ta sąsiadka ze w wakacje oni zaczynają remont bo wnuków juz nie bedzie musiała pilnować :baffled: :no:
 
Agusia ja tez mam ciśnienie dobre, a czasami i mnie dopadają takie telepawki :baffled: ręce strasznie drżą... ale jak zjem to przechodzi :-D:laugh2:
 
Czytam na forum baby boom o złych wspomieniach z porodu i aż mi ciśnienie skoczyło. Boję się oksytocyny, bo przez prawie 2 miesiące brałam fenoterol po 6 tab i mam niby go brac dalej do 38 tyg ciązy:szok: tylko mniejszą dawkę. Dzidziuś na usg jest bardzo duży.A lekarz na to że duże dziecko wcale nie oznacza trudniejszego porodu. :szok: Ja chyba zwariuje z nerw.
 
reklama
Do góry