reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Ja Tez Mam Problem Z Ta Czkawka,maly Czasami Ma 6 Razy Na Dzien Nie Mowiac O Nocy,jednak Mam Nadzieje Ze Na Swiecie Nie Bedzie Sie Tak Meczyl...
 
reklama
Witam Czerwcoweczki!
Moze czesc z Was mmnie jeszcze pamieta, tez mialam byc Czerwcowa mamusia, ale los chcial inaczej:tak:
Teraz jesli wszystko pojdzie dobrze bede Styczniowa;-)
Pomyslalam, ze zajrze do was i zycze Wam wszystkim powodzenia!!!:-)
Bezbolesnego ( w miare mozliwosci:-D) rozdwajania i oczywiscie zdrowych, grzecznych i slicznych bobaskow!
BUZIAKI!!!!!!!!!:-):-):-):-):-)

P.s KingaP, (tez pisala na czerwcowym watku przez jakis czas) - miala termin na 1.06, wczoraj wieczorem urodzila coreczke, Martynke:tak:
 
Patyk nie denerwuj sie i nie czytaj o takich strasznych rzeczach! po co masz sobie nie potrzebie nerwy strzępić?! Mysl ze wszystko bedzie ok- musi byc, bo dlaczego miałoby nie być? Kobiety rodziły, rodzą i rodzić bedą- jest nas setki, tysiące- i dlaczego akurat u Ciebie ma być źle? Bedzie dobrze u nas wszystkich- zobacz 7 dziewczyn juz urodziło i wszystkie sie mają dobrze!!! Mam nadzieje ze u Lilianki tez juz jest lepiej! także Patyk głowa i uszy do góry i NIE STRESOWAć SIę!!!!!!!!
A ja zapomniałam napisać ze wczoraj ginka zleciła mi dodatkowe badanie na tarczyce, bo coś u mnie podejrzewa.... i nie wiem jakie mogą byc konsekwencje tego? Moze ktos sie orientuje z tą tarczycą?

Muszę się jakoś opanować. Mam nadzieję że dam radę urodzić.:zawstydzona/y:
 
Patyk dasz rade. Ja urodziłam sam dwoje i trzecie też urodze . to czemu ty byś nie miała dać rady:-):-):-)!!!!!!!!!!!!!!!
Nie czytaj głupi opowiadań o nieudanych porodach. Ja ci tylko tyle powiem , ze wole rodzić dzieci niż wyrywać ząb. Myśl pozytywnie i właśnie wmawiaj sobie ze dasz rade to już wtedy na 100% wszystko pujdzie super!
 
Madzia i takie podejście jest najlepsze!!!!!!!!!!! Nie ma wyjścia trzeba urodzić i tyle. Nie można sie poddawać złym myślom tylko przeć:-) do przodu!!!!!!!!!!!!!! Wszystkim nam sie uda , bo wiemy dużo o porodzie i o tym jak sobie pomóc . Pamiętajcie o oddychaniu przeponą i nie bójcie sie korzystać z piłek na porodówce, bardzo pomagają rozluźnić napięcie w kroczu.
 
Uff cały dzien na poczcie,w banku-kolejki jak cholerka były-bo poniedziałek to tutaj był wolny dzien od pracy.I nic sie nie działo.
Teraz pojechałam sobie pojeżdzic po okolicy,poskakałam troche na garbach,przejechałam po dziurach-i jak mnie nie szarpnie w kroku przy wysiadaniu az uklekłam.I takie uczucie ze leje mi sie cos po nogach.Wypełzam na góre ,do toalety-a tu -NIC:baffled:.A na 100 procent byłam pewna ze mi poleciała woda albo cos tam innego.:dry::dry::dry:Mam jakies przywidzenia chyba-i musze wam powiedziec ze sie okropnie wystraszyłam-a pierwsza mysl to wcale nie było NARESZCIE tylko O JEZU JESZCZE NIE CHCE.:baffled:
 
reklama
Emcia witaj jak dobrze że do nas zajrzałaś pamiętamy cię :-D pamiętaj że jesteś zawsze mile widziana na naszym wątku pozdrawiam cię :-D:-D:-D
 
Do góry