reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Limba, to gratuluję pobicia rekordu:laugh2: Mój bobik niby też łepetyną w dół, a tak sie czasem miota, że mam wrażenie że się przekręca łepkiem w górę i z powrotem:laugh2:
 
reklama
a moje maleństwo jeszcze nie ułożyło sie dowylotu ale chyba ma jeszcze czas. mam problem bo nie wiem co przygotować dzidziusiowi na wyjście ze szpitala. nie chce jej od razu przegrzać ani zaziębić. co możecie doradzić?:blink:
 
Do mnie dziś przyjeżdża mężulek to oceni czy nisko mam brzuch czy jak bo jak na co dzień nie widzi to ma lepsze rozeznanie. Przez tą pogodę dziś zero energii i śpiąca jestem może mąż mnie ożywi:-). Jak leżę to mała mi uciska i oddychać mi ciężko i na żołądek też bo mi niedobrze . Jak nie urok to @
 
A ja nadal się duszę z tym kaszlem....... zrobię sobie zaraz płukanie gardła i ciepła herbatę z cytryną i miodem:tak:

Ciekawe co tam u Joasi? Czy pomalowali pokoik i czy przestał ją boleć kręgosłup:tak:
 
Aniknulka doskonale cię rozumiem , ja tez sie męcze z kaszlem:baffled: mam juz serdecznie dość, wszystkie babcine sposoby zostają wykorzystane:sorry2:
 
przy robieniu usg mierza ilosc wod plodowych...

ja na razie miałam mierzony owbód główki i długość kości udowej przy USG połówkowy, reszta sprawdzana "na oko", czyli zołądek zdrowy, serce też itp. ale słowa o wodach płodowych jeszcze nie słyszałam :sorry2:

Wiem, dzis rozmawialm z lekarzem.. Jak tak lej pojdzie czeka mnie patologia... Ale moze to dobrze, troche sobie odpoczne ;)

Joaś bez takich numerów, wszystko będzie dobrze:tak:,a na patologię możesz iść, jedynie żeby odpocząć ;-)
 
reklama
Dziewczyny życzę Wam szybkiego powrotu do zdrowia/ Kurujcie się szybciutko.
Ja dzisiaj mam uczucie jakby główka Maluszka wisiala mi między nogami:szok:. Takie uczucie nacisku mało prxyjemne ale do wytrzymania. Może przez to że trochę połaziłam dzisiaj bo miałam parę rzeczy do załatwienia. A teraz mam bóle krzyża.

Joaś faktycznie odpoczynek by Ci się przydał. Tak zabiegana Mamusia z Ciebie i naprawdę podziwiam Cię za wytrwałość. Też czasami bym tak chciała

Mi nie mierzyli ilości wód płodowych. To znaczy lekarz o tym nie wspomniał, może jest to gdzieś w opisie z USG ale to dla mnie czarna magia. wiem tylko ile dzidzia waży i że łożysko OK.
 
Do góry