reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Alize, patologia bedzie wskazana jak ilosc wod sie nie zmejszy - bo wtedy bede miala porod indukowany przez przebicie pecherza plodowego...
 
reklama
Lepiej to miec pod kontrola - tak uwaza moj lekarz, cisnienie jest wod duze i przy wiekszym rozwarciu moze "chlusnac" mocno jednoczesnie "wyrzucajac" pepowine. A z u mnie macica jest duza i bardzo rozciagnieta - ryzyko i prawdopodobienstwo duze. W kazdym razie, za tydzien usg i mam tydzien na spakowanie torby i przygotowanie mnooostwa rzeczy....
 
Dzięki za uświadomienie, zawsze człowiek sie czegoś uczy. Ale ty więcej i tak odpoczywaj, bo sił ci na koniec zabraknie.
Trzymam za ciebie kciki i wierze, ze masz mnustwo do przygotowania. A kto będzie z dziećmi jak ty do szpitala pójdziesz.
 
Dancia to super,ze tak masz to prawie tak jak ja chociaz wyniki wskazuja na cos innego ja ciagle mam sie dobrze oby tak dalej moze troche biodra mnie pobolewaja i brzuszek czasami ogolnie jest ok sila plynie chyba z tych hormonow:laugh2:Snoopy trzymam kciuki za Ciebie i malenstwo,powodzenia:-);-):tak:
oby tak dalej. szkoda mi tych mam które maja jakiekolwiek problemy. trzymam kciuki.:-)
 
Patyk ja piorę te pokrowce bo nie wiem gdzie przechowywali ten wózek i nosidełko a tak to jestem pewna że czyściutki, wszystko się już suszy:tak:

Joaś kochana trzymam kciuki mam nadzieję, że odpoczniesz w szpitalu a dzidzia szybciutko wyjdzie żebyś się nie męczyła:-D

Mata zaciskaj nóżki kochana i odpoczywaj
Snoopy trzymaj sie dzielnie:-D:-D:-D
 
Joas jestem pod wrazeniem twojej pracowitosci i energii,oby kazda z nas sobie tak radzila tego sobie i wszystkim mamusia zycze:happy:
 
reklama
Dwa dni bez netu a tu prosze----Snoopi poszła rodzic:szok::szok::szok:.
Mamy ten sam termin i jednak widze posłuchała starszej koleżanki i poszła pierwsza bo ja nie gotowa psychicznie jeszcze;-);-);-)
U mnie co rano i w południe atak słabosci,lekkie bóle krzyża,twardnienie brzucha----ale nic poza tym.Grzecznie czekam na moją najstarsza córeczkę i od jutra moge rodzic.
Rano obudził mnie piekielny ból wyrostka robaczkowego,mały chyba sobie go łapie i nim szarpie,:baffled::baffled:
Ja juz głupieje,skoro mały lezy głową w dół ,po prawej ma niby plecki,pupe pod sercem to jakim cudem rosciąga mi brzuch na boki,co on śrube wkręca i raz kopie po prawej a raz po lewej??;-);-)Czuje go bardzo niziutko,dzisiaj pobiłam rekord własny w sikaniu byłam w kibelku 8 razy od 22 do 6 rano.:dry::dry:
 
Do góry