reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Gratulacje dla snoopy!!!!!!!!!!!!
Ciekawe co u Iwosza słyschać. Napisz jak sobie radzisz ze swoimi maleństwami i jak sie czujesz?

Snoopy - GRATULACJE!!!

Azileżyję :) - podczytuję was trochę, ale nie mam stałego łącza, kartę gprs dzielę z Piotrem i nie bardzo mam jak odpisywać...

młoda praktycznie non stop śpi - jest superowa!! ;-)
za to Krzymek szaleje - myślałam,że go dziś zamorduję...wszystko na "NIE" i na przekór...ech - te dwulatki... na zewnątrz leje i jeszcze nie przewieźliśmy wszystkich zabawek, więc gdy kończyła mi się wena to on zaczynał szaleć...

co do samopoczucia tydzień po porodzie to jest naprawdę super - ominął mnie nawał (UFF...;-)), krocze ładnie się goi ... jeszcze trochę się męczę przy dużym wysiłku, ale jest ok...marzy mi się masaż i basen ;-)
 
reklama
Iwosz to dzielna z ciebie mamusia:-)!!!!! Dobrze że córeczk spokojna. Trzymam kciuki za twoją cierpliwość do synka i pamiętaj o nas!!
 
spróbuje sie tu wcisnąć miedzy Was. jestem w pierwszej ciąży i przebiega bez żadnych zakłóceń. właściwie gdyby nie brzuch i ruchy dziecka to wogule nie zauważyłabym że jestem w ciąży. do porodu jeszcze mieiąc a ja jużjestem całkowicie przygotowana. :-) czekam na tą mo:tak:ją kruszynke.
Dancia to super,ze tak masz to prawie tak jak ja chociaz wyniki wskazuja na cos innego ja ciagle mam sie dobrze oby tak dalej moze troche biodra mnie pobolewaja i brzuszek czasami ogolnie jest ok sila plynie chyba z tych hormonow:laugh2:Snoopy trzymam kciuki za Ciebie i malenstwo,powodzenia:-);-):tak:
 
reklama
Do góry