reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Magdziarka bardzo się cieszę, że u Ciebie wszytsko w porządku. Ja mam wizytę w piątek a dziś jedę na kontrolną wizytę do kardiologa no i wymienić mężusiowi buty;-)
 
reklama
Kurcze ja nawet nie słyszałam o tej chorobie:no: ale mnie zaskoczyłyście:szok: Powinnam chyba zrobić to badanie,lepiej pózno niż wcale.
 
Moja cioteczna siostra zaraziła tym maluszka i mieli duuuużo badań po porodzie. Na razie wykluczyli wirusa we krwi. Podobno zaraziła się w drugim trymestrze jedząc lody po dziecku bo najczęściej to małe dzieci zarażają tą chorobą - tak mi powiedziała, ale nie wiem czy to prawda. Warto jednak uważać.;-)
 
no ja właśnie też nie wiedzialam aż do dzisiaj, ide dziś do gina to przy okazji się zapytam i jutro ide i robię to badanie bo aż sie przeraziłam.kolega z kolei mi ostattnio powiedzial ze dobrze jest przed porodem zrobic badanie na paciorkowca, bo dziecko może sie zarazić przy porodzie i wtedy mu trzeba podac szybko antybiotyk :/ ciekawe o ilu rzeczach się jeszcze dowiem:/
 
Przeciez mowilam, ze mam maly brzuch - normalnie jak moja kolezanka w 19tygodniu ciazy :tak::tak:. Ale jak mnie czasami wszystko w srodku boli to ja wiem :-)
 
Julia, a ja myślałam, że moja miejscowa szkółka jest mała :-) niestety żłóbka nie ma, tylko przedszkole :-( ale damy radę, babcia niedaleko :-D

U mnie rano slicznie było, słoneczko swieciło, a potem strasznie zaczęło wiać, padać i zaczęła się krótka burza :szok:
 
Bardzo się cieszę, że nam zdrowe maluszki rosną i mamusie też się dobrze trzymają :-):tak:
Ja raczej nie będę musiała chodzić częściej do ginki. I tak teraz chodzę co 3 tygodnie :sorry2: jedynie dostanę skierowanie pewnie na ktg jak będzie bliżej końca
 
reklama
A mnie maluszek dzisiaj po raz pierwszy obudził :baffled: dobrze, że po 7 juz było :-D zaczał takie przemeblowanie robić, że brzuch aż mnie bolał. Do tego musiał sie nieźle wyciągać, bo aż pod żebrami mnie bolało (zapewne jeszcze tam nie sięga, ale co nie co przepchał w tamte rejony):baffled:
 
Do góry