reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Juleczka;
Dzisiaj wyczytałam w ,,Rodzice małego Dziecka'' , że wysypkę (ospę) należy smarować 1-procentowym wodnym roztworem gencjany ( alkoholowy roztwor wywoła szczypanie skóry) a nie płynnym pudrem - białą papką. Gencjana działa odkażająco (zapobiega powikłaniom) i p przyspiesza wysuszanie pęcherzyków. Roztwór ten bardzo brudzi piżamkę.


odnośnie cytomeg. - niestety zachorowałam na nią jak byłam w I ciąży i niestety... ale praktycznie każdy wirus w I etapie ziąży jest bardzo niebezpieczny...
W większości nosicielami cytomegalii są przedszkolaki a tak w ogóle to ma ją w stanie uśpionym 80%społeczeństwa - niestety nie ma na to cholerstwo szczepionki
 
reklama
magdziarka;
ja widziałam tą koszulkę na stronie ,,mamadama'' - nie piszę całego linka ponieważ utnie mi text. Niestety tam także kosztuje 130zł..
ja sobie pozamawiałam z lini Anita ( z tej strony) 2 koszule do karmienia i jeden komplet - spodenki i koszulkę
 
Przed chwila mierzylam ciuchy w ktorych pojde na slub siostry jest za 2 tygodnie wiec mam nadzieje ze sie w nie zmieszcze. Jestem jej swiadkiem super bede wygladac hehe.

dsc02094di6.jpg


dsc02101fa9.jpg



dsc02093dx4.jpg
 
Kasienia;
ale suuuper zdjątka :-) ślicznie wyglądasz :-)
brzuszek już spory ale Ty to chyba raczej szczuplaczek Jesteś :-) czy ja dobrze widzę? spodni normalne? takie nie ciążowe?
ja w maju mam komunię chrześniaka i ślub kuzyna - chyba założę wtedy na siebie worek od ziemniaków :-D:-D:-D
 
Kasiu jaka ty zgarabniusia jestes masz tylko brzuszek..Bedzies slicznie wygladac. podobno ciezarna na weselu przynosi szczescie.
Joasiu ja mam komunie corki i naprawde nie wiem w czym wystapie. Mam jeden stroj od kolezanki ale czy ja w niego wejde za 2 miesiace?
 
Cześć dziewczyny :tak:
Jak dobrze znowu do was wrócić ;-)u mnie juz po wszystkim , dziekuje wam ze wsparcie.
Asiulek no wiesz co moja kochana to już czyste lenistwo :-D ale w końcu wszystko nam teraz można :-D.
Milka ostrożnie ostrożnie , musisz uważać .
U mnie dziś pogoda o dziwo wiosenno letnia nawet burza była :szok: i to dość sobie po grzmiała :tak:.
 
reklama
Ja już po wizycie , wszystko ok poza tymi bólami , powiedziała ginka , że to ucisk rwy kulszowej , badanka ok , następna wizyta za miesiąc, no i w końcu i ja na zwolnionku :-)do świąt:-)
 
Do góry