reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
reklama
Joaś ładny i mały ten Twój brzusio:-) Zgrabniutka mama z Ciebie:tak:
Co kobieta to inny brzuszek:confused:,mój jest w kształcie piłki do kosza:-D
 
Moja mała dzisiaj rano jeszcze rozpaczała bo w gardle też jej wyszła ta ospa ale parze jej szałwie i kaze płukać gardło i już jest lepiej ale okropnie ją wysypało,prawie całe ciałko i do tego miała dwa dni wysoką gorączke,dzisiaj minęła. Ciało ją swędzi i nie lubi kiedy jej nakładam ten puder:no: ale mam nadzieje,że będzie coraz lepiej..
...
Julia!, dziwei sie ze mala jako alergii jako dziecko ktore dostaje leki sterydowe (bo chyba z tegco pamietam dostaje) nie dostala leku heviran, ktory podaje sie dzieciom obciazonym. U nas dostala tylko Lolka jak miala ospe, a chorowala cala ojka. Mimo tego leku Lola przechodzila to koszmarnie - nie che myslec co by bylo gdyby jego nie dostala... Najgorzej, ze miala nawet na galce ocznej
Jak mozesz to podawaj jej jakis lek typu fenistin, bo zmniejsza swiad skory.... A w dodatku Lolka wogole nie dala sie smarowac, tylko plakala, ze a to wszytsko boli... Miala wtedy 2,5 roku.
 
cześć dziewczyny :) dawno mnie nie było, ja w zasadzie tak z doskoku :p mam pytanko czy robiłyście badanie na cytomegalię? kolezanka mi powiedziała ze to dość ważne, acz nieobowiązkowe badanie, ja nie miałam i aż sie przestraszyłam bo to podobno bardzo niebezpieczne dla dziecka
 
Joaś dobrze pamiętasz Eryka bierze na stałe leki sterydowe ale tego leku o którym piszesz nam lekarz nie przepisał:-(Nie wiem dlaczego,chyba każdy lekarz leczy inaczej...
 
cześć dziewczyny :) dawno mnie nie było, ja w zasadzie tak z doskoku :p mam pytanko czy robiłyście badanie na cytomegalię? kolezanka mi powiedziała ze to dość ważne, acz nieobowiązkowe badanie, ja nie miałam i aż sie przestraszyłam bo to podobno bardzo niebezpieczne dla dziecka
Ja mialam robione w pierwszej ciazy w pierwszym trymestrze. Wtedy okazalo sie, ze chorowalam, wiec juz robionych badan nie mam. Natomiast w zwiazku z tym, ze nie chorowalam na toksoplazmoze, to mam robione badania w kazdym trymestrze. Byc moze tak tez jest z cytomegalia.
 
cześć dziewczyny :) dawno mnie nie było, ja w zasadzie tak z doskoku :p mam pytanko czy robiłyście badanie na cytomegalię? kolezanka mi powiedziała ze to dość ważne, acz nieobowiązkowe badanie, ja nie miałam i aż sie przestraszyłam bo to podobno bardzo niebezpieczne dla dziecka

Ja robiłam w pierwszym trymestrze, też nie musiałam, ale jedna z moich koleżanek doradziła, że można poronić mając tego wirusa w sobie, więc nie zwlekałam i wolałam wszystko wykluczyć:tak:
 
reklama
Do góry