reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
reklama
Ale chcialam dziewczynkę ale nie wiem dlaczego cieszę się jak glupek ze to chlopiec :-D Dziekuje dziewczyny :-)
 
Polecam też smażone śledzie. Robicie ciasto naleśnikowe kupujecie matjasy i po wymoczeniu w zimnej wodzie (ok. 1 godz.) maczacie w cieście (można je doprawić do smaku) i smażycie. Pychotka :-)
Gdybym nie rozmroziła piersi z indyka to też by robiła rybkę, ale poczekam do piąku z suróweczką z kiszonej kapusty :tak:MNIAM
:tak::tak::tak::tak::tak:
 
U mnie też będzie dziewczynka :-) miałam USG w 20 tc lekarz jest pewny na 100 %. Ale najzabawniejsze jest to że wszyscy mówili że wyglądam na chłopczyka :-D nawet zachcianki miałam na kapuchę i ogórki !!! Alez to nigdy nic nie wiadomo :blink: Ale dla mnie najważniejsze jest by wszystko było w porządku ;-)!!
 
Co do zakupów to wstrzymam się jeszcze z 1,5 m-ca. Też chcę mieć trochę przyjemności z zakupów. Pomyślałam też o MAXIMUSIE, jest tam sporo sklepików z ciuszkami i może kupię tez coś dla siebie, bo na razie to dresy, dresy, dresy, a zbliżają się wakacje a brzuszek rośnie.:-D
Mam nadzieję, że maluszek nie będzie chciał wyskoczyć za wcześnie, jednak musze też za 2 m-ce spakować walizkę do szpitala, żeby nie zostawiac na ostatnią chwilę.
Pozdrawiam ;-)
 
Marta, uważaj na siebie. Jak widać nawet spacery mogą być uciążliwe:-)

Głuszku, cieszę się, że jest dobrze.:tak:
 
reklama
Do góry