reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Zauważyłyście jak my często gadamy o jedzeniu np. lody ( z Mc Donalds"a:-D - pamiętam zbiorową ochotę), gofry , ryby....o matko. Dobre jedzenie to podstawa. Ja mam dziś na noc koleżankę z dwójka dzieci( mąż właśnie wyjechał w delegację - w zasadzie służbowe spotkanie w hotelu w Mokołajkach - taki to sobie pożyje) więc wpada kumpela na babskie plotki i na winko( tzn ona pije - ja ani kropli od początku ciąży:tak:) no i właśnie dzieci juz mówiły, że chcą gofry koniecznie:-D. A ja myślę jak dogodzić sobie. Kumpela wino dzieci gofry a ja ...no nie może byc, że nic..i pomyslałam o jakiejś sałatce. Mam swoja ulubioną przepyszną sałatkę Cesarską z łososiem ale ile można. Zapodajcie jakiś przepis.;-)
 
reklama
My z mężem zastanawialiśmy się nad Jankiem - dla chłopca, i Amelią - dla dziewczynki.
Mi osobiście podoba się jeszcze Bartosz i Kordelia.
:tak:;-):tak:;-):tak:
 
Magdziara to się spiesz, bo dzisiaj ostatni dzień promocji :tak: a ja tych bodzików u mnie nie widziałam (ale dobrze nie ukałam, więc może gdzieś były ;-))
poza tym ostatnio jak byłam w carrefourze (ale to się beznadziejnie odmienia :-D) to też były nawet tanie i ładne bodziaki, tylko bardziej "płciowe" ;-)
Ja na razie wstrzymuję się z zakupkami,bo obiecałam sobie, że będę kupować dopiero po badaniach polówkowych, a tu mi 3 tygodnie przesunęli ;-)
Poza tym o mężulka przestawiam, bo on nic by nie kupował, dopiero po porodzie (ale nic z tego, nie dam radochy tylko jemu i teściowej ;-):-D też coś chcę mieć z tego :-D poza tym ubranka trzeba przeprać, przeprasować itp. a mój mężulek najmniej o tym by pamętał jak byłabym w szpitalu) i o dziwo jak ostatnio na zakupach byliśmy wciągnęłam go w alejkę z ubrankami i stwierdził, że jeszcze trochę i będziemy musieli zacząć coś kupować :-):-):-)
Nie było nic ciekawego w Cheeroke. W zasadzie to samo co było ostatnio...ale są nowe dostawy i kolekcje , więc trzeba czatować aż je przecenią.... Ale ja jak każda kobieta z pustymi rękami nie wyszłam..kupiłam synowi koszulkę i fajne gatki z Cars(uwielbia te bajkę)
 
Jan to bardzo ładne imię męskie i dla chłopca ma dużo form zdrobniałych :Januszek, Jancio, Janek itp.

natomiast imię Amelia i Kordelia sa dla mnie takie bardzo poważne;-)
 
szybka do zrobienia i smaczna sałatka makaronowa ;-) radzę zrobić więcej, bo dzieciaki ją uwielbiają :-D
proporcje wg uznania:
makaron (ugotować, odcedzić, posypać ulubioną uniwersalną przyprawą typu wegeta, ziarenka smaku itd.)
ogórek zielony (kroimy w kosteczkę i dodajemy do makaronu)
koperek w dużych ilościach (najlepszy świeży, ale suszony też może być)
ząbek czosnku (zetrzeć)
majonez
 
Z tym wątkiem o gotowaniu itp to dobry pomysł.A sałatkę z makaronu może i zrobię ale zastanawiam się czy nie jest zbyt uboga może dodać paseczki piersi kurczaka podsmażone.
 
reklama
Do góry