reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
reklama
magdalenkakol mnie tez bardzo czesto maly bombarduje od srodka. Strasznie dziwne uczucie:-D
Dzis nadrabia wczorajszy dzien leniuchowania.
Asia pewnie zalezy faktycznie to od pogody.
 
Ja uwielbiam salatke z tortellini . Takie z miesem do tego ogorek ,pomidorr szyneczka.. szczypiorek koperek i natka pietruszki wiele roboty nie ma a p[yszniasta .. Oczywiscie wszystko doprawiac i dodac majonezu...
 
Z tym wątkiem o gotowaniu itp to dobry pomysł.A sałatkę z makaronu może i zrobię ale zastanawiam się czy nie jest zbyt uboga może dodać paseczki piersi kurczaka podsmażone.

Ja robię sałatkę wg identycznego przepisu, tylko z szynką konserwową pokrojoną w kosteczkę. Pycha!
Zawsze bezpieczna jest też sałatka grecka, której na każdej imprezie schodzą ogromne ilości :-) Ja robię klasyczną - sałata lodowa, czerwona cebula, pomidory, ogórek zielony, oliwki zielone i czarne, feta - najlepiej zielona z Mlekovity - i to polewam sosem greckim/włoskim/śródziemnomorskim Knorr. Czasami robię tę sałatkę nawet na obiad - wtedy podaję do niej pieczoną bagietkę z ziołami... Ale się głodna zrobiłam...
 
Wlasnie, poprosze przepis na pyszna tarte "na slono".... Slodka umiem zrobic... I nie chodzi o ciasto a o farsz.... O tyle pine ze wpadaja do nas wieczorem znajomi Nie zapowiadali sie wczesniej......
 
aż mi się jeść zachciało od tych Waszych przepisów :-)
mała uwaga - ser feta, niestety nie jest teraz dla nas wskazany .
Jolunia;
jak się czujesz Kochana?
 
reklama
Do góry