reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Mnie tez od czasu do czasu boli kręgosłup - wczoraj po 3 i pół godzinnym maratonie po skleapch na przykład mnie bolał ale mam skrzywiony więc zawsze boli mnie w tych okolicach niezależnie od ciąży. Na biust to z kolei narzekałam wcześniej bardziej a teraz to się chyba przyzwyczaiłam.
Ale co tam trochę się pocierpi a potem sama radość :-):-):tak::tak::tak:
 
reklama
Teraz czujemy się jak stare babcie, później będziemy czuć się jak słonice (bez obrazy;-)), a wszystko po to by za pare miesięcy poczuć się jak mamusie! Czy to nie dziwne i jednoczesnie pięknę? Tym bardziej, że nasi partnerzy i tak będą nas przez ten cały czas kochać!
 
Ja pierwsze ruchy poczułam dokładnie jak skonczyłam 14 tydzień!! szok!!
Ale to było tylko raz potem za parę dni znowu
A teraz częściej czuję jak się coś dzieje tam w środku mijego brzuszka, ale czasami jest to takie cudnie uczucie jakby mi motyl latał w środku, a czasem mam wrażenie że to tylko jakies gazy w jelitach mi tak buzują, i w końcu sama nie wiem :-D
Ale mam nadzieję że to juz to, (tak sie łudzę) :-D
A może któraś z was ma podobne odczucia do mnie, może sie podzieli wrażeniami :-)
Pozdrawiam
 
Dzięki dziewczyny za rady:-) -zawsze czyjaś rada może się przydać od wczoraj czuje się dobrze nic mi nie dolegało .a tak z innej beczki , wiecie- uświadomiłam sobie ,że jesteśmy powoli na półmetku!:szok: a przecież niedawno dowiedziałam się , że jestem w ciąży -prosze!:confused:jak ten czas leci:tak:powiedzcie mi czy już wiecie co będziecie mieli ( mam na myśli płeć dziecka)ja się dowiem za 2 tygodnie. pozdrawia Was wszystkie:-)
 
Na biust to z kolei narzekałam wcześniej bardziej a teraz to się chyba przyzwyczaiłam.
Ale co tam trochę się pocierpi a potem sama radość :-):-):tak::tak::tak:
:-D:-D:-D tak z (krótkiego) doświadczenia;-)radość jest wielka, a narzekanie na ból pleców czy na piersi pozostaje:-D:-D:-D ale co ja wam będę pisać;-) życzę wam jak najmniej powodów do narzekania i brak upałów w ostatnich miesiącach:tak:
 
reklama
Do góry