reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Milkaaa mam nadzieję że nie czujesz się urażona tymi 22 kilogramami...zwyczajnie nie znałam nikogo kto by przytył tyle ale Twoje 25 i zdjęcie w profilu to jakaś magia...ma się rozumieć że Ci nie zostało :) w sumie to juz taka uroda nasza w tych ciążach..ja tylko się wkurzam że ta skóra zostaje potem taka rozciągnięta że można się nią okręcic ( przesadziłam!) reszta nie jest ważna rozstępy mnie nie odstraszają bo są laski co je mają i bez ciąży..ale ta skóra!!!

hehe - no co Ty, znam mamy podchodzace pod 30 :-D
ale fakt ze nie pilnowalam sie wtedy od poczatku i co miesiac mialam po 4 kg wiecej...
druga ciaza juz bardziej na bacznosc
codziennie rowerek stacjonarny 10 km i odrzut od slodyczy
tym bardziej ze jak zaszlam w druga ciaze to bylam swiezo po kuracji hormonalnej po ktorej mialam wiecej 9 kg - wiec juz bylam troche nastawiona na rozsadne tycie
Wszystko sie zrzuci - ja zrzucalam 2 krotnie - zrzuce i teraz. Ale narazie tyyyyjemyyyy :tak: Potem bedziemy sie odchudzac
 
reklama
ja jak na tą chwilę to ma 4 kilo na plusie. Cieszę się, że przed ciążą złapała mnie klątwa faraona i zgubiłam 3 kilo bo teraz bym się nie miała w co ubrać :-D
a tak w ogóle to raczej idzie mi w brzuch - tak więc chyba ok. chociaż on nadal nie jest zbyt wielki..
a Dziewczynki dziękuję Wam za wypowiedzi na temat swędzenia :-) ja znowu wróciłam do smarowania się mustellą i jest o niebo lepiej - już nie czuję się taka napięta i swędząca
 
Witamy nową mame czerwcową ciekawe ile jeszcze sie siedzi w ukryciu mam czerwcowych ktore tylko czytają :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
ja też w sumie to czekam na jakieś sygnały z wielką niecierpliwością... jak na tą chwile to co czuję to chyba ruchy jelit :-(
 
Ja ostatnio jak wieczorem kładę ręce na brzuszku jak leżę na wznak, to czuję, jakby mi sie woda w brzuchu gotowała. Cyżby to były ruchy maleństwa?
 
No cześć mamuśki cieszę się , że rozwinełyscie wątek tycia . Ja przytyłam gdzieś 2 kg ale gdzie tam czerwiec.Tak więc myślę sobie , że każda z nas przytyje tyle ile musi ważne .ze nasze dzidzie będą zdrowe.A potem będziemy się martwić jak tu schudnąć.I tak znowu gdzieś się spotkamy na forum. A jak tam wasze samopoczucia????? Czujecie już ruchy dzidzi?????napiszcie :-)
 
Fajnie że nareszczcie cieszymy sie z tycia!!:-D I na dodatek nie musimy tego ukrywać. Niesamowity komfort! Okazało się że ja najwięcej na razie przytyłam. HIHIHI Ale przed ciążą bardzo mocno zchudłam i teraz mam swoją wagę przed chudnięciem. W pierwszej ciąży przytyłam 21 kg ,ale szybko była druga ciąża w której już tak dużo nie tyłam. Bilans prawie wyszedł na zero, zostało mi 5 kg, które zgubiłam jakieś pół roku temu. A teraz powróciły :tak: moja waga na 17 tydzień toooo 59 kg . Mam nadzieję że nie przekroczę 70 kg. Bo potem już ciężko zgubić.
A co do ruchów to już od dawna czuję, okoła 3 tygoni. Ale to moja 3 ciąża i podobno tak bywa. Tylko strasznie dokucza mi kręgosłup, a w pracy siedzę 8 godzin przy kompię,więc jest jeszcze gorzej. Pozdrawiam i piszcie jak wasze dzidzie skaczą
papapa
 
Cześć Miło mi Cię powitać .Gratulacje.
to tak jak ja mam termin gdzies na 13 czerwca .A jak tam twoje samopoczucie. dzidzia już kopie??????opisz jak ty przeżywasz swoją ciąże?
 
reklama
ja w pierwszej ciąży przytyłam 20 kg, tyłam od początku ciąży "równomiernie" ;-), na końcu akurat najmniej,więc to nie reguła - zeszło samo po 4miesięcach ; teraz od początku się pilnuję, bo nie chcę znowu tyle przytyć - no i jak na razie tylko 2,5 kg na + :-)

ruchy też juz czuję, co mnie bardzo cieszy i poniekąd uspokaja :-)
 
Do góry