reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
zaczynam się martwić. Bo z Marysią poczułam ruchy w połowie 15 tygodnia a potem było kilka dni przerwy i w 16 już czułam wyraźnie. Jutro kończe 16 tydzień i raczej to nie dziecko co czuje. Choc pewności nie mam ale w tej ciąży sie nie wsłu****ę w siebie bo Marysię mam teraz chorą i mnóstwo problemów osobistych i w domu i w pracy wiec nie mam czasu o tym myśleć ani się wsłuchiwac w swoje ciało co mnie smuci bardzo bo jakieś to drugie dzieciątko takie "zaniedbane"
 
reklama
:-) Ja to mam smaki na kiszonego ogórka lub kiszoną kapustkę .Mniam mniam, aż mi ślinka cieknie jak o tym pisze. :tak:Przed ciążą pochłaniałam więcej słodyczy niż teraz .To ciekawe !!!!!!!! Pozdrawiam wszystkich. Słodkich snów.
 
No cześć mamuśki cieszę się , że rozwinełyscie wątek tycia . Ja przytyłam gdzieś 2 kg ale gdzie tam czerwiec.Tak więc myślę sobie , że każda z nas przytyje tyle ile musi ważne .ze nasze dzidzie będą zdrowe.A potem będziemy się martwić jak tu schudnąć.I tak znowu gdzieś się spotkamy na forum. A jak tam wasze samopoczucia????? Czujecie już ruchy dzidzi?????napiszcie :-)
Ja jeszcze nie czuję ruchów dziecka :no: i nie mogę się już doczekać szczerze powiedziawszy. Pamiętam ruchy pierwszego dziecka pojawiły się około 20 tygodnia. Ale słyszałam, że przy drugim dziecku mogą pojawić się znacznie wcześńiej. A tu nic. Czekam więc cierpliwie!!
 
Postanowiłam założyć nowy wątek tylko o ruchach naszych maluszków. Dla tych co już je czują oraz dla tych co wyczekują. Ja niestety należę do tych drugich :-(
Hmmmmm
straszna jestem gapa. Nie zauważyłam nowego wątku.. na naszym CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny takie pytanie juz padło od jagoda.10 i odpowiedziałam. Ale nic to. Ja także oczekuję i jak tylko poczuję ruchy natychmiast o tym napiszę. Jednakowoż mocno się nie stresuję ..bo jest wiadomym ze najczęściej ruchy pojawiają sie w połowie ciąży, poza tym sa to indywidualne predyspozycje każdej z nas. Ale fajnie jest jak tak sie w brzuszku coś rusza i wiemy że to nasze maleństwo, na które tak czekamy:-)
 
Ja jeszcze nie czuję ruchów dziecka :no: i nie mogę się już doczekać szczerze powiedziawszy. Pamiętam ruchy pierwszego dziecka pojawiły się około 20 tygodnia. Ale słyszałam, że przy drugim dziecku mogą pojawić się znacznie wcześńiej. A tu nic. Czekam więc cierpliwie!!
A w którym dokładnie jesteś tygodniu????? Pocieszę Cię ja też jeszcze nie odczuwam ruchów . Ostatnio czulam coś ale chyba mi sie wydawało. Poza tym jeszcze nigdy tego niedoświadczyłam. pozdrawiam.
 
Jestem w 15 tygodniu i myślałam,że mi się wydawało,że od jakiegoś czasu coś tam w brzuchu odczuwam,jednak dzisiaj siedząc nieruchomo w aucie pierwszy raz czułam ruchy mojego dziecka tak konkretnie,byłam w szoku bo z pierwszym dzieckiem dopiero w 19 tygodniu poczułam. Fajne to przeżycie:-) Pozdrawiam:-)
 


z tym że to połowa 13 tygodnia a z teraz - takie brzydkie na szybko - sory za wstrętne dresiory

Obraz 183.jpg
 
A w którym dokładnie jesteś tygodniu????? Pocieszę Cię ja też jeszcze nie odczuwam ruchów . Ostatnio czulam coś ale chyba mi sie wydawało. Poza tym jeszcze nigdy tego niedoświadczyłam. pozdrawiam.
Jagoda.10 Hej hej dzisiaj piatek , więc jestem w ciąży 18 tydzień. W 16 tygodniu byłam na USG trójwymiarowym i z dzidzią wszystko w porządku. Teraz mam wizytę w 20 tygodniu u mojego ginekologa. Więc bardzo się niecierpliwie.
 
reklama
kasiau hihihi ja się nie stresuje swoją wagą ale kocham sól i wszystko co mocno słone i lekarz mnie szczególnie uczulał , a co do pączusiów :-) to ostatnio jeden z moich ulubionych posiłków :tak: i jeszcze duuuużo pudru i nadzienie różane.... mmmm.....

gluszek cudny domek ma Twoje maleństwo, a dresiory ważne że wygodne i dzidzi nie jest ciasno ;-) reszta się nie liczy teraz ;-)
 
Do góry