reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
u mnie też co nie co widać.. choć tak na prawdę po bieliźnie i spodniach czuje, ze coś sie zmienia... brzuszek jak brzuszek, ale biust to strasznie mi podskoczył...
 
reklama
zmienie troszke temat i pochwale sie swoim pulpitem :) lekko w nim nawalilem :>
c00eef111fdb052c.jpg
 
Czesc Wszystkim!
Wczoraj z moim M. byłam na imprezie,nie mogłam zawiezc bliskich przyjaciół i przemogłam się,najadłam i wytrzymałam nawet do 3 rano, a na mdłosci znalazłam jakby lekarstwo, woda gazowana i pepsi.Tylko to mi pomogło, w torebce miałam banana i kiedy czułam,że czuje się głodna to podjadałam go sobie...Ale impreza nawet bez lampki wina jest bardzo nużąca,wszyscy wkoło na humorze tylko ja taka drętwa...Tylko dzisiaj rano obudziłam się bez mdłosci co mnie mile zaskoczyło, szybko upichciłam dobry obiad i czułam się świetnie, mam nadzieje,że tak zostanie.Jadłam też pyszną sałatke z sera fety, która mi smakowała także jutro ją sobie zrobie bo jest taka lekka i nie przepełnia mi żołądka...Miałam okropny sen,że plamiłam i szukałam najbliższego szpitala,dobrze,że to tylko sen...
Maajka dobrze,że plamienia przeszły...
Dziewczyny pozdrawiam Was serdecznie i życze Nam wszystkim znikniecia wszelkich uciążliwych dolegliwości oraz zdrowych fasolek!!
 
Witajcie!!!!
A ja miałam dzisiaj bardzo ciężki dzięń. Mdłości mnie nie opuszczały przez całe przedpołudnie.Dopiero mała dżemka postawiła mnie na nogi. Jutro wybieram się do lekarza więc się już nie mogę doczekać. Może dowiem się czegoś więcej o dzidziusiu i napewno podziele się z WAMI.
Pozdrawiam wszystkich i życzę samych miłych poranków;-) , bez dolegliwości.
PA PA
 
U mnie brzuch to słabo rosnie,ale za to piersi jak przed laty. :-).Mam wrażenie jak bym miała już jutro zacząć karmić.A co będzie póżniej:szok:. Przynajmniej mąż z tego zadowolony:-D. Poadrowionka:)
 
Julia! tylko prosze spójrz na fete czy wyprodukowana jest z pasteryzowanego mleka, no i ja raczej z fetą byłabym ostrożna, sery pleśniowe, feta mogą zawierać bakterie listeria (powoduje uszkodzenia płodu). Nie chce straszyć ani też popadać w obłęd bo wtedy chyba zostałby do jedzenia tylko suchy chleb i woda, ale zalecam ostrożność ;-)
No i życzę braku mdłości wszystkim Mamuśkom :-)
 
czesc wszystkim przyszlym mamusiom! bardzo bym chciala do was dolaczyc,narazie mam tylko podejrzenia co do ciazy..robialm jakis czas temu test-ale niestety negatywny..buu. ale objawy mi si e nasilily-niewiem moze to przez to ze tak bardzo tego chce!!!mam do was pytanie czy ktoras z was pobolewaly plecy?jakiego rodzaju byl to boL?
 
no to nika, do apteki po drugi test :tak:

mnie pobolewały plecy, to był taki ból, jakbym miała nerki przeziębione.ginka zaleciła dużą dawkę magnezu i przeszło mi.
 
Kinga P-no to chyba bedzie najlepsze rozwiazanie. dokladnie taki sam bol.bardzo chcialabym juz dzidzie.wydaje mi sie ze jest coraz wiecej objawow,ktore moga na to wskazywac.trzymaj kciuki za mnie i dziekuje za odp.oby byly 2 kreseczki!:)
 
reklama
A ja nadal przeziebiona,leze w lozku i nie czuje sie najlepiej :-(
I od kilku dni mam mdlosci zaraz po jedzeniu.A przeciez po jedzeniu nie powinno tak byc!
A jutro NARESZCIE pierwsza wizyta u lekarza!:-))
 
Do góry