reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
ja wygladam jak bym byla w 5 miesiacu ale liczylam sie z tym. Mam juz dwoch synow i kazda moja ciaza byla bardzo szybko widoczna. Moze dlatego ze z natury jestem drobna:blink:
 
reklama
Witajcie
Ja dzis mialam usg - nieplanowane - bo wizyte mialam miec dopiero 13 listopada
Ale w weekend zaczelam plamic i szybko sie ummowilam na dzis rano do lekarza
Szczegoly w odpowiednim watku
 
milkaaa trzymaj się i dbaj... u mnie od kilku dni ok, nawet od wczoraj dość dobrze się czuje, choć non stop mi zimno(około 35,7stC) i znów schudłam...trochę mnie to martwi, bo nie wymiotuje itp... to skąd ten spadek wagi??
 
Kinga P-no to chyba bedzie najlepsze rozwiazanie. dokladnie taki sam bol.bardzo chcialabym juz dzidzie.wydaje mi sie ze jest coraz wiecej objawow,ktore moga na to wskazywac.trzymaj kciuki za mnie i dziekuje za odp.oby byly 2 kreseczki!:)

oprócz testu kup magnez, bierz go, bo magnezu bardzo brakuje, szybko się wypłukuje, a jego brak = możliwość skurczy :baffled:
 
Witajcie!

Jstem już mamą trójki dzieci i ponad tydzień temu zrobiłam test... Potem kolejny i jeszcze jeden i jeszcze... Chyba pięć testow nie może się mylić... Na kazdym dwie kreski. A więc będę mamą czwartego brzdąca. Wg moich wyliczeń termin na 23 czerwca. Niestety usg dopiero potwierdzi, bo od listopada 2005 nie miesiączkuję (ciąża a potem laktacja). Wizyta już w poniedziałek. A datę ustaliłam orientcyjnie, bo wiem kiedy była owulacja...

Pozdrawiam

Joaś
 
reklama
Hej!

U nas w domu już są: Marcinek, Karolinka, Bartoszek. A teraz? Sama nie wiem. Dziewczynka na 200% Martynka. Z chłopakem nic nie wiadomo. Lubię krótkie i twarde.
 
Do góry