reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
A u mnie powoli spodnie sie nie dopinaja... No tak ale to juz piata ciaza choc czwarta do porodu... Miesnie juz nie takie jak kiedys....
 
reklama
Hej Magdalenkakol!
Myslalam ze na bb juz nie zawitam.... Bylo w planach czwarte dziecko, ale mialam odpoczac po tak czestych porodach... Coz wyszlo inaczej :) Ciesze sie, ale musze zweryfikowac plany...
 
A u mnie odwrotnie niz u wszystkich - schudłam 1kg jestem potwornie głodna ale te mdłości sa jeszcze gorsze a pracowac trzeba, biust po pierwszej ciąży dwa rozmiary w dół i czekam (raczej mąż:-D) aż znowu podskoczy...ale on stoi w miejscu:-(.
 
Ja też schudłam około 4kg... i to mnie martwi, bo wymiotów nie mam... W sumie jem normalnie z tym, ze nie na wszystko mam ochotę... Biust o numer większy, ale ja i tak mam dość pokaźnych rozmiarów (przed ciążą: 85E, teraz:90F), także troszkę mi nie wygodnie już... Mój partner zadowolony, ale hmm ze względu na wcześniejsze krwawienia, które na szczęście nie pojawiły się od tygodnia, nie możemy sobie pozwolić na większe przyjemności... na czym On strasznie ubolewa- nie mówiąc o mnie... Zobaczymy co zadecyduje lekarz w piątek :) Czyli wątek z tego taki jeszcze wchodzę w moje ulubione ciuszki :D
 
W domu szaleje już Krzyś , siostrzyczka -Majka bez wątpienia, braciszek- hmmm robi sie problem ja chcę Piotra a mąż ma uraz do tego imienia:zawstydzona/y:, może Wojtek...przyjdzie z czasem.
 
reklama
Witam przyszłe mamusie :-) Ja jestem mamą ślicznej kruszynki z czerwca 2007 i życzę Wam spokojnych 9-ciu miesięcy i oby Wasze maleństwa cieszyły Was każdego dnia najpierw puknięciem z brzuszka a później pięknymi uśmiechami na dzień dobry :-):-):-) Pozdrawiam
 
Do góry