reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
reklama
Emcia - w tak wczesnej ciąży lekarze często robią błędy lekkie w pomiarach, wtedy mogą wyjść różne ciekawe rzeczy, za tydzień, dwa wyniki będą bardziej miarodajne, bo i dzidzia będzie większa i łatwiej ją będzie zmierzyć ;-)

maajka - do lekarza marsz, nie kracze, ale zawsze lepiej dmuchać na zimne. Po za tym leżenie nie jest złe. Można się pobyczyć :-p

Szwarou - jesteś pierwszym mężczyzną który tak widocznie i aktywnie siedzi na forum :laugh2:

A nudności przejdą szybciutko i wymioty też. Życzę wam powodzenia i spokojnej ciąży dziewczyny :tak: Ja idę poleniuchować po śniadanku :laugh2:
 
Emcia - w tak wczesnej ciąży lekarze często robią błędy lekkie w pomiarach, wtedy mogą wyjść różne ciekawe rzeczy, za tydzień, dwa wyniki będą bardziej miarodajne, bo i dzidzia będzie większa i łatwiej ją będzie zmierzyć ;-)

Chyba mnie pomylilas z Gluszkiem:-D:-D Ja jeszcze nie mialam USG i nie wybieram sie az do 12 tygodnia, bo mi wlasnie takie nerwy zupelnie niepotrzebne:tak:Zreszta tu nie robia tak wczesnych USG, chyba ze jest krwawienie lub silny bol. Jak nie to dopiero w 12 tygodniu jest pierwsze. Podobno takie czeste USG wcale nie sa takie zdrowe dla maluszkow jak wczesniej uwazano!!!:szok:
 
Hej!ale ostatnio się zapuściłam z tym pisaniem!My trochę się przeziębiliśmy!wczoraj zrobiłam sobie syrop z cebuli, czosnku, cytryny i miodu - najlepsze że nawet mi smakuje, ale mój mąż uważa że to syrop rozwodowy:-)!dziś już lepiej!poza kaszelem i kichaniem od czasu do czasu nic się nie dzieje! no moze czasem podbrzusze sie rozciąga to czuję!!!!!!!!!!!!!trzymajcie się!:happy:
 
Cześć Czerwcówki.
Mam pytanie do Was prośbę o poradę,w pierwszej ciąży nie miałam tak strasznych bólów głowy jak teraz, nie jestem w stanie funkcjonować a Krzys tego przecież nie rozumie, poradźcie może któraś z Was miała taki problem, nie chcę brać paracetamolu traktuję go jako ostateczność.Bedę Wam wdzięczna z jakieś podpowiedzi.
pozdrawiam:-(
 
reklama
Chyba mnie pomylilas z Gluszkiem:-D:-D Ja jeszcze nie mialam USG i nie wybieram sie az do 12 tygodnia, bo mi wlasnie takie nerwy zupelnie niepotrzebne:tak:Zreszta tu nie robia tak wczesnych USG, chyba ze jest krwawienie lub silny bol. Jak nie to dopiero w 12 tygodniu jest pierwsze. Podobno takie czeste USG wcale nie sa takie zdrowe dla maluszkow jak wczesniej uwazano!!!:szok:

w zeszlym roku wyszedl artykul o "szkodliwosci" usg
okazal sie klapa, bo nie bylo ZADNYCH badan potwierdzajacych ta teorie
co wiecej w Berlinie zrobili badania i nie wykazaly zadnego wplywu na przebirg ciazy i rozwoj dzieci
jedyna rzecz, ktora moze byc szkodliwa w usg to "stresowanie"
ale chodzi o to, ze dziecko slyszy te fale jak przejezdzajaccy pociag i moze sie poprostu wystraszyc :baffled:

ja zamierzam zrobic usg ok 9 tyg
ale to dlatego zeby sie nie stresowac
 
Do góry