reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
reklama
Emcia - a to przeprasza, ostatnio zabiegana jestem i myślę o tysiącu rzeczy naraz. Ja pierwsze USG miałam w 6 tygodniu, potem w 10, 14 i teraz idę za niecałe dwa tygodnie na następne. Mój lekarz woli dmuchać na zimne, bo ciąża oficjalnie zagrożona, nieoficjalnie jest podręcznikowa prócz mojego samopoczucia i dolegliwości :zawstydzona/y:
 
polcia i roni - łączę się w bólu, mnie od dwóch dni głowa tak boli, że jestem półprzytomna... I w ogóle tego nie kojarzyłam z ciążą, myślałam że to przeziębienie - ale w sumie nic innego mi nie dolega, więc poczytałam na kilku forach i już wiem, że to prawdopodobnie jedna z ciążowych "przyjemności". Ja nie mam co prawda dzieci, którymi muszę się zająć, ale jeśli to potrwa dłużej, to nie wyobrażam sobie funkcjonowania w pracy.
Mimo to, na razie ciągle jeszcze nie ochłonęłam z szoku, że jestem w ciąży, więc nawet dolegliwości z tym związane są dla mnie wciąż w jakimś sensie przyjemne :)
Pozdrawiam wszystkich i czekam na jakiś wypróbowany sposób na ból głowy ;)
 
W pierwszej ciąży miałam usg chyba z 9 razy. I tak sobie na początku myślałam, że to za często i po co. Ale potem doszłam do wniosku, że gdyby coś było nie tak, to byłabym szczęśliwa, że byłam często badana. Na szczęście wszystko było w porządku, a usg traktowałam jako podglądanie maluszka. Chyba jednak lepiej dmuchać na zimne.
 
agacia mamy ten sam termin ;-)

kurcze, ja mialam multum usg, a Jas jest super zdrowym chlopcem
jak sie urodzil wazyl 4520 g i mial 59 cm
tez wolalam wiedziec i byc czesto badana
 
fcf2d74c8c3dbc4emed.jpg



10 tydzien pierwsza ciaza :)
 
Bardzo Wam dziekuje za reakcje.Na szczescie na drugi dzien sladu po plamieniu juz nie bylo.Samo to plamienie w ogole bylo naprawde bardzo male,ale mimo wszystko wystraszylam sie i postanowilam na drugi dzien(jesli nie przejdzie)jechac do szpitala.Ale na szczescie wszystko przeszlo-ufff!
Za to w sobote zlapalo mnie przeziebienie-boli mnie gardlo,mam katar i ogolnie nie czuje sie najlepiej :-(Mam nadzieje,ze Malenstwu to nie zaszkodzi.Kuruje sie natura,dzis M. gotuje pozywny rosolek,plucze gardlo(brrr...nienawidze tego!) i zaraz klade sie do lozeczka.
Trzymajcie sie zdrowo!
 
reklama
Ja pomimo tak młodej ciąży miałam już dwa USG.. i w sumie dobrze, bo gdyby nie to to dużo później zorientowałabym się o krwawieniu i mogłabym stracić dzidzie... Mnie też wczoraj strasznie bolała głowa.. do tego dochodzi kręgosłup-mam prace siedzącą... plus problemy z oddychaniem, bo nie biorę leków na moją astmę, tylko leki wziewne... co nie do końca mi pomaga... mdli mnie, ale hmm na szczęście nie mam wymiotów, choć czasem chyba wolałabym aby były... może bym się poczuła lepiej...
Co na ból głowy? Moja mama kazała mi się położyć, zasłoniła okna i kazała być wszystkim cicho- sobota wolny dzień, wiec mogłam sobie na coś takiego pozwolić. Mówiła także o masażu... i relaksie... to pomaga...
 
Do góry